škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 125bg active opsiyon neler eklenebilir.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytunca;540801
Sadece arabamı İstanbul'da haftasonu kullanmasaydım ve ağırlıklı olarak uzun yola çıkmasaydım...Bende manuel vites tercih etmeyebilirdim... İstanbul trafiğine hergün çıkan biri için otomatik vites şart olmuştur... Bizim için elzem değil... Netice itibariyle 10 binlira vites farkı bir de 5000 TL Euro farkı ödeyecektik... İyi ki beklemeden Ağustos ayında almışız... Netice itibariyle 15 000 'TL'ye 3/5 yıl benzin alırız...

zaten ben de 15000 farkı tahmin ettiğim için beklemedim. pişman değilim. :gaz:

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son gelişmeler şöyle:
Araç bu gece sevk edilecekmis tırla. Bayii müdürü Cumartesi ancak elimize gelir diyor ya da pazar. Limanla Kayseri arası 700km imiş baktım. Biraz atıp tutuyo başından savıyor beni. Telefonlarıma her zaman çıkmıyo. teslimatı haftaya yaparız ancak diyor. İsi gittikçe ağırdan almaya başlıyor sanki.
Farklı bir şehirdeki bayiden araç almanın zararı bu sanırım. Yuz yüze gorusemediginiz için biraz daha vurdumduymazlık yapılabiliyor.
Neyse sabır diyelim. Geç olsun güç olmasın.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıkmayın canınızı geç olsun güç olmasın. son günler yaklaştıkça sabırsızlanacaksınız, gerilim artacak. benim teslimata gidişim, aracı bana satan satıcının istanbula eğitime gidişi, yerine diğer satış temsilcisinin bakması, onun da başka işlerim de var deyip 2 saat bekletmesi. o son 2 saat baya gerilimli idi.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba Perşembe gecesi tıra yüklendi ve Cumartesi öğlen arandım aracınız geldi denilerek. Birkaç fotosunu gönderdi satış temsilcisi. Daha sonra Pazartesi sabah Sivastan Kayseriye otobüse atladım öğlen ordaydım. İşlemler falan derken akşamı buldu. Dun aksam 5te yola çıktım 218km yol yapmisim. 73 km/h hızla 5.0litre gösteriyordu yol bilgisayarı. Bugün de 12 km yol yapmışım şehir ici ortalama 8.0 gösteriyor. Kayseriden gelirken yagmurlu ve rüzgarlı 3_3.5 derecelik sıcaklık vardı 2e kadar düştü ilerleyen saatte. Genel ortalama da 5.1 e çıktı. Oldukça güzel bir araç. Simdilik araca alışmaya çalışıyorum. Daha geniş zamanda ilk izlenimler ve diğer detayları da yazacağım.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;541593
Araba Perşembe gecesi tıra yüklendi ve Cumartesi öğlen arandım aracınız geldi denilerek. Birkaç fotosunu gönderdi satış temsilcisi. Daha sonra Pazartesi sabah Sivastan Kayseriye otobüse atladım öğlen ordaydım. İşlemler falan derken akşamı buldu. Dun aksam 5te yola çıktım 218km yol yapmisim. 73 km/h hızla 5.0litre gösteriyordu yol bilgisayarı. Bugün de 12 km yol yapmışım şehir ici ortalama 8.0 gösteriyor. Kayseriden gelirken yagmurlu ve rüzgarlı 3_3.5 derecelik sıcaklık vardı 2e kadar düştü ilerleyen saatte. Genel ortalama da 5.1 e çıktı. Oldukça güzel bir araç. Simdilik araca alışmaya çalışıyorum. Daha geniş zamanda ilk izlenimler ve diğer detayları da yazacağım.

Maşallah, güle güle kullanın. Fotoğrafları bekleriz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;541593

Güle Güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Active donaımlı Superb ile ilgili genel bir bilgindirme bekliyoruz. Benim Active donanımlı araç ise 50. hafta gelecekken Kasım 23 gibi Trabzonda olacakmış. İyice sabırsızlanmaya başladım. Aracın ihtişamından ve ön görünüşten herkes memnun.

Geçen bir arkadaşım Erzurumdan Passat satıp style dizel araç almış. Araçta Şemsiye vs varmış. Extra Kavuçuk Paspas 300 ödeyerek almış. Araçtan çok memnun Active donanımda akıllı özelikte olan şemsiye kazıcı vs koymuşlar mı? Yakıt Performans durumlar nasıl?

birde Araç fiyatı 67900 olduğunda Euro 3.05 değerindeydi,  71600 çıkartıldığında 3,37 değerinde. Acaba şimdi Euro 3,10 değerindeyken Aralıkta indirim gelir mi  ? VAG yapar mı yoksa sadece takas indiriminde mi yapar

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;541710
Güle Güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Active donaımlı Superb ile ilgili genel bir bilgindirme bekliyoruz. Benim Active donanımlı araç ise 50. hafta gelecekken Kasım 23 gibi Trabzonda olacakmış. İyice sabırsızlanmaya başladım. Aracın ihtişamından ve ön görünüşten herkes memnun.

Geçen bir arkadaşım Erzurumdan Passat satıp style dizel araç almış. Araçta Şemsiye vs varmış. Extra Kavuçuk Paspas 300 ödeyerek almış. Araçtan çok memnun Active donanımda akıllı özelikte olan şemsiye kazıcı vs koymuşlar mı? Yakıt Performans durumlar nasıl?

birde Araç fiyatı 67900 olduğunda Euro 3.05 değerindeydi,  71600 çıkartıldığında 3,37 değerinde. Acaba şimdi Euro 3,10 değerindeyken Aralıkta indirim gelir mi  ? VAG yapar mı yoksa sadece takas indiriminde mi yapar
Tesekkur ederim. Siz de inşallah bir an ince kavuşursunuz aracınıza.
Fiyat konusunda pazarlik için önünüz aciliyor, şöyleki araca lansman fiyatı üzerinden 3700tl zam geldi. Benim araç opsiyonlarla birlikte 76900e geldi ama ben aracı 73bine aldım. Yani araç lansman fiyatından 200tle aşağı geldi opsiyonlar dışında. Lansman fiyatında pazarlik yapamıyoruz demişlerdi telefonda ayni bayii.

Buz kazıyıcı aklıma gelmemişti Kayserideyken bakmadim SİVASa gelince baktığımda olmadığını farkettim. Arayıp isteyeceğim. Kargolasinlar.

Şemsiye ve arka kol dayama bagaja ulaşma kısmı yok. Bunu da söyledim, sözde, donanım listesinde bu kısımla ilgili bilgileri düzeltmeleri için Yüce otoya bildireceğiz dedi bayii müdürü.

Araçta yazlık lastikler var o yüzden tedirgin geldim, bir de yağışlı havaydı. Surat yapmadım zaten ilk bin km de yuksek devir ve yuksek surat yapmayacağım. Genel anlamda da araçtan beklentilerimi karşılıyor diyebilirim. Ara hizlanmalari ve ilk gaz tepkimeleri yeterince iyi, turbo kendini hissettiriyor.

Çevrimdışı skytrack

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;541715
Tesekkur ederim. Siz de inşallah bir an ince kavuşursunuz aracınıza.
Fiyat konusunda pazarlik için önünüz aciliyor, şöyleki araca lansman fiyatı üzerinden 3700tl zam geldi. Benim araç opsiyonlarla birlikte 76900e geldi ama ben aracı 73bine aldım. Yani araç lansman fiyatından 200tle aşağı geldi opsiyonlar dışında. Lansman fiyatında pazarlik yapamıyoruz demişlerdi telefonda ayni bayii.

Buz kazıyıcı aklıma gelmemişti Kayserideyken bakmadim SİVASa gelince baktığımda olmadığını farkettim. Arayıp isteyeceğim. Kargolasinlar.

Şemsiye ve arka kol dayama bagaja ulaşma kısmı yok. Bunu da söyledim, sözde, donanım listesinde bu kısımla ilgili bilgileri düzeltmeleri için Yüce otoya bildireceğiz dedi bayii müdürü.

Araçta yazlık lastikler var o yüzden tedirgin geldim, bir de yağışlı havaydı. Surat yapmadım zaten ilk bin km de yuksek devir ve yuksek surat yapmayacağım. Genel anlamda da araçtan beklentilerimi karşılıyor diyebilirim. Ara hizlanmalari ve ilk gaz tepkimeleri yeterince iyi, turbo kendini hissettiriyor.

Bilgilendirme için Teşekkür ederim hocam

Şemsiye yeri mi yok yoksa şemsiye koymamışlar.
Ayrıca yazlık tekerler markası nedir ? İstetme normal boyutta mı ?

Ufak tefek eksiklikler can sıkıyor. Eğer fiyatta olmazsa istediğim gibi vazgeçerim.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skytrack;541783
Bilgilendirme için Teşekkür ederim hocam

Şemsiye yeri mi yok yoksa şemsiye koymamışlar.
Ayrıca yazlık tekerler markası nedir ? İstetme normal boyutta mı ?

Ufak tefek eksiklikler can sıkıyor. Eğer fiyatta olmazsa istediğim gibi vazgeçerim.
Şemsiye yerini kapatmışlar hocam.

Bendeki yazlıklar continental geldi ama bu farklı bir markada olabiliyor.

İç malzeme konsol ve kapı döşemeleri oldukça yumuşak malzemeden yapılmış. Benim hoşuma gitti.