škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Bolero

mkose · 79 · 52532

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracımda bulunan bolero ekranda aşağıda verdiğim linkteki samart link özelliği bizlerde gelecekmi
https://www.youtube.com/watch?v=11Gs_qVTh6s&feature=youtu.be

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu konu çok konuşuldu forumda, arama yaparsan bulabilirsin ilgili topicleri.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet tamamını okudum ama bir tane yetkili çıkıpta olacak şu tarihi bekleyin felan demiyor yabancı ülkedekilerin bolereo sunda bu özellik aktif bizlerde malesef

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim ülkemizde su an icin Polo ve Passat ta aktif ediliyor bu özellik. VW ayni uygulama mirrorlink adi ile geçiyor. Skoda icin herhangi bir gelişme yok su an icin. VW bu uygulamayı aktif hale getirende servis degil ender elektronik tarafından yapılmıştır. Bu baya bir karisik hocam anlayacağınız. Mesala Polo, Passat ve golf ayni 6,5 inc ekran ile geliyor. Fakat Polo ve Passat açılan uygulama golfte yok ilginç yani :D

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce ender elektronikle görüştüm, şu an sadece passat için şifre varmış ellerinde, diğerlerini aktive edemiyoruz dediler. bekleyeceğiz mecbur.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yetkili servisi arıyorum ne bilen var ne de ilgilenen var bolero mirrorlink özelliği ile ilgili olarak

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
görüyorum ki bu forumda yetkili gerçek bilgi verecek kimse yok sadece üyeler bildiklerini paylaşıyor yazıklar olsun

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu site skoda nın resmi forum sitesi değildir. Kişisel girişimlerle oluşturulmuş ve genelde skoda sahiplerinin tecrübe ve bilgilerini paylaştığı bir forumdur. Sadece forumun sponsorlarından Yüncüler otomotiv yetkili servistir. Ayrıca forumda daha önceden açılan konularda yazılanlardan daha fazlası öğrenildiğinde emin olun kullanıcılar bu bilgilerini diğerlerinden esirgemezler.

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar neden kasım 2015 beklemek zorundayız güncelleme için bizim bolero ekranların mirrorlink özelliği gelebilmesi için hiç kimsede bu mirrrolink özelliği olan yazılım yokmu bizlerle paylaşsa kasım 2015 beklemesek sanırım bizlrdeki versiyon bir önceki versiyon teşekkürler

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SUPERB aracımda mirrorlink var. lolipop güncellemesi almış sony z1 ile bağlantı kurduk. araç durur iken çalışıyor, ekrandan telefonu kullanabiliyorsunuz. ama araç hareket edince uygulamalara erişimi engelliyor. sony z1 in bağlantı ayarları kısmında mirrorlink diye bir bölüm vardı ona tıklayıp aç dedim. usb kablo ile bağladım. karşıdan yazılım yüklenecek dedi. kabul ettim. bağlantı kuruldu. ama dediğim gibi google maps araç hareket edince erişilemez oldu ekranda.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;535468
SUPERB aracımda mirrorlink var. lolipop güncellemesi almış sony z1 ile bağlantı kurduk. araç durur iken çalışıyor, ekrandan telefonu kullanabiliyorsunuz. ama araç hareket edince uygulamalara erişimi engelliyor. sony z1 in bağlantı ayarları kısmında mirrorlink diye bir bölüm vardı ona tıklayıp aç dedim. usb kablo ile bağladım. karşıdan yazılım yüklenecek dedi. kabul ettim. bağlantı kuruldu. ama dediğim gibi google maps araç hareket edince erişilemez oldu ekranda.
Google mapsle alakali bir durum , avekte yetkili satici mapsin calismadigini soyledi bana. Yazilik guncellemesi bekliyorlarmis

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kasım ayına da girdik hala mirrorlink ile ilgili güncelleme yok skoda update sayfasında ilginç değil mi arkadaşlar

Çevrimdışı alpbal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Smartlink aktivasyonu için sanırım para ödememiz gerekecek, en azından benim yurt dışı sitelerden gördüğüm, 200 € civarı bir fiyatlandırma ile alınacak şifreler serviste sisteme girilecek. Türkiye'de bu konuda henüz bir gelişme yok sanırım.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yurtdışında 200€ ise Türkiyede kdv ötv mtv çtv stv dahil 2000₺ civarı olur...

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda update sayfası bir garip olmuş be kasım 2015 güncelleme bir sonraki 2016 yazıyor