škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Bolero

mkose · 79 · 52531

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;577266
520 tl kampanyasını kaçırdık, şu anki fiyatı bilen var mı acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

And Oto 493 TL ye yaptırdım. Yaklaşık 3-4 hafta önce.

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;577268
Çok güzel, ben de bir arayayım.

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
And otoda kimle irtibat kurdunuz acaba? Daha önce de başıma geldi octavia'lara smartlink olmuyor diyor telefondaki arkadaş.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Bahsettiğiniz Bolero MIB1 mi yoksa MIB2 mi
Aracım 2013 MIB1, acaba buna da yapabiliyorlar mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;577294
And otoda kimle irtibat kurdunuz acaba? Daha önce de başıma geldi octavia'lara smartlink olmuyor diyor telefondaki arkadaş.

Aracım 2015 Optimal 110 luk versiyon.

Servis danışmanının bilgilerini PM ile atacağım.

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
3 hafta kadar önceye kadar kampanya varmış, şu anda 720 tl gibi bir fiyata yapıyorlarmış maalesef.

Çevrimdışı Alican34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben bu gün 10.000 bakım için avek servise götürdüm oradan sordum smartlink için 750 tl. istediler

2015 yeni fabia 1.2 tsi dsg

Çevrimdışı ozeray

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 Octavia aracımda smartlink uygulamasını aktif ettim araç dururken HTC telefonumdan bütün uygulamaları kullanabiliyorum ama hareket dince hiç bir tanesi çalışmıyor bu konuda ne yapmam gerekir bilen var mıdır acaba,

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Telefonunuza Android Auto apk sını kurarak Google Maps i kullanabilirsiniz.Mirrorlink üzerinden bağlantı kuracaksanızda Sygic Car Navigaton u telefonunuza kurarak 1 hafta ücretsiz deneme sürümünü sonrasında da isterseniz lisans alarak ömür boyu kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Smartlinki atkif edince Yandex navigasyonu kullanabiliyor muyuz?

Çevrimdışı beegee99

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Smartlink ücreti 900 tl şaka gibi :) Araç hareket halindeyken ekranı kapatıyor ve sadece durduğunuz zaman kullanmaya izin veriyor. Kısacası gereği olmayan birşey ve ekstradan 900 tl.. Seçim sizin :)

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu smartlink yaptırınca teşefondaki yandex navigasyonu ekrana aktarabiliyor muyuz?

Yada mesela digitürk dilediğin yerde uygulamasını yine ekrana aktarıp izleyebiliyor muyuz?

Smartlink için en uygun Çakıroğlu fiyat verdi 600tl.

Ama eğer yandex yada ibb trafik yoksa yine diğer telefon uygulamalarını araç hareket halindeyken yansıtıp kullanamıyorsak onların yerine şu 2 üründen 1'ini alacağım.

Cevaplar için teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-orjinal-android-navigasyon-dvd-tv-usb-hd-kamera-interface-353411558/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-octavia-android-dvd-sd-usb-navigasyon-multimedya-full-hd-344245912/detay

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;595412
Arkadaşlar bu smartlink yaptırınca teşefondaki yandex navigasyonu ekrana aktarabiliyor muyuz?

Yada mesela digitürk dilediğin yerde uygulamasını yine ekrana aktarıp izleyebiliyor muyuz?

Smartlink için en uygun Çakıroğlu fiyat verdi 600tl.

Ama eğer yandex yada ibb trafik yoksa yine diğer telefon uygulamalarını araç hareket halindeyken yansıtıp kullanamıyorsak onların yerine şu 2 üründen 1'ini alacağım.

Cevaplar için teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-orjinal-android-navigasyon-dvd-tv-usb-hd-kamera-interface-353411558/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-octavia-android-dvd-sd-usb-navigasyon-multimedya-full-hd-344245912/detay

Ben 10 inç olanından takdırdım. Çok büyük bi ekran oldu. Genel anlamda iyi ama aracı satmayı düşündüğüm için artık orjinal teybi geri takdırmayı düşünüyorum

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memleketim;595717
Ben 10 inç olanından takdırdım. Çok büyük bi ekran oldu. Genel anlamda iyi ama aracı satmayı düşündüğüm için artık orjinal teybi geri takdırmayı düşünüyorum

Hocam cevabınız için çok teşekkürler.

Ürünü ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?

Genel olarak + ve - yönlerini yazabilir misiniz?Ürün ile ilgili izlenimleriniz neler tavsiye eder misiniz?dokunmatiği nasıl çalışıyor?Orjinaline göre + - yönleri neler?

Görünüm olarak sizce nasıl duruyor varsa fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Smartlink birseye yaramiyor okadar para vereceksem en kral navigasyonu alirim.surekli seyahta eden biriyim hangi prog denediysem sonunda elbet sinir etti  google maps her zaman isimi goruyor internet gecmeyecek yere gidiyorsam onceden ayarlayip sonrasinda rhtca devam ediyorum google guzel bir cihaz cikarsa haritalarin yuklu oldugu onu alirim gerisi bisa para gecen yil fordun uygulamasini 400 lira verip aldik kullanamadik sinir olduk bisa para verdik bida vermeyizde.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi