škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Bolero

mkose · 79 · 52528

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 0fLy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni Superb(III) Prestige pakette Bolero mu geliyor? Yani Smartlink geliyor mu? Carplay ?

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bolero nun modelini , kaçıncı versiyon olduğu sökmeden öğrenme yolu varmı :?

Çevrimdışı Parcequil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
Eğer aracınız 2015 22.haftasından sonra üretildi ise smartlink üzerinde geliyor bunu aktif etmek için ise servisten ücret karşılığında açtırmanız lazım 2015 haziran 1 üretimli araçlar için geçerliymiş diğerleri için maalesef beklemedeyiz serviste bir kampany yapılacağı haberi var sanırım 09/02/2016 tarihinde 540 tl ye yapılabilecekmiş

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
internetten çok araştırdım araç 2014 model üzerindeki bolero 6,5 inç ekran ama mirrorlink menüsü yok servise soruyorum bilgileri yok ee zaten suç bende bunu servise neden sorarsan benzin istasyonu yada markete sormalıyım sanırım sıfır bilgi hemde kafadan atmaca cevaplar
allah aşkına ya bu ekranların sadece yazılıma ihtiyacı var mirrrorlink için 2015 22. haftadan sonraki araçlarda yüklü geliyor yani donanım aynı sadece versiyon farklı bunu yükleyebilecek birilieri yokmudur  teşekkürler

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yüce otodan yeni fiyat aldım 525 TL ye yapıyorlar bilginize arkadaşlar

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zmay;559044
yüce otodan yeni fiyat aldım 525 TL ye yapıyorlar bilginize arkadaşlar

Hangi model araca neyi yapıyorlar bu fiyata?
Boleroyu mu değiştiriyorlar? yoksa smartlinki mi aktif ediyorlar?

Çevrimdışı zmay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;559064
Hangi model araca neyi yapıyorlar bu fiyata?
Boleroyu mu değiştiriyorlar? yoksa smartlinki mi aktif ediyorlar?

smartlink aktivasyonunu yapıyorlar. bende Octavia olduğu için onu sordum başka modelleri bilmiyorum.

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
mirrorlinkli bolero ile mevcutta bulunan boleromu değiştirmek istiyorum kullanmayan benimle iletişime geçebilir

Çevrimdışı jasikevicius_13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Rapid Spaceback..
Smartlink Bilmecesi..

Aracımın üretim tarihi 19.11.2015..
Bolero multimedya sistemi mevcut..

Aracı satan yetkili Smartlink'in mevcut olduğunu söyledi ki skoda'nin internet sitesinde aracın teknoloji bölümünde smartlink olduğu yazıyordu..
Ancak servisi arayıp sorduğumda kesinlikle Rapid'ler de bu özelliğin aktif olmadığı söylendi..
Menüde de Smartlink bölümü yok..

Aracı satarken ballandirip ballandirip anlatılan özellik çok büyük ihtimal araçta yok..

Sizce bundan sonra ne yapmalıyım??

Çevrimdışı Derinbay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 gün önce Doğuş oto 700 tl ücret verdi aktivasyon kodu için. Skoda'nın sitesinde Rapidlerde standart var yazıyor ama adamlar para istiyor. Mirrorlink çok önemli değil ancak smartgate'in istatistikleri ilgimi çekiyor. Herkes mirrorlinkle ilgili sanırım burada. Smartgate applerini indirip deneyen var mı?

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sozde hazirandan sonra uretimlerde smartlink varmissss benim aracim eylul uretim ekranda smartlink ozelligi yok yani uretim tarihine gore olduguna inanmoyorum skodami severek aldim ama avrupa ve ulkemiz arasinda ki farklari gorunce insan ister istemez soguyo

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan bisar;575596
Arkadaslar sozde hazirandan sonra uretimlerde smartlink varmissss benim aracim eylul uretim ekranda smartlink ozelligi yok yani uretim tarihine gore olduguna inanmoyorum skodami severek aldim ama avrupa ve ulkemiz arasinda ki farklari gorunce insan ister istemez soguyo

http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

Buradan şasi ile sorgulatınca ne çıkıyor hocam?

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;575656
http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

Buradan şasi ile sorgulatınca ne çıkıyor hocam?

Buraya yazinca tlf modelleri cikiyor sadece,benim sorunum eylul 15 uretimi olmasina ragmen smartlink olmamasi ekleme yapilabilecek mi acaba

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
520 tl kampanyasını kaçırdık, şu anki fiyatı bilen var mı acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi