škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Yakıt Değerleri Paylaşımı-Ana Konu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oswald

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;579756
++ ilave olarak 15 km kısa mesafe sayılmaz.Güzergahımda 15+15 geliş gidiş yol var.Bu cevre yoludur ve ortalamam 8 üzerinde..Tamamiyle şehir içi girersem zaten 9++ olur.

Dün ataşehir maltepe sahil 46km ortalama ile 4.8 l/100km olarak bitirdim toplam mesafe de 16km idi...
madem bu araba bukadar cok yakıyor dıyorsunuz memnun değilseniz satın hocam tüm forum bir tarafa siz bir tarafa gibi oldu neredeyse her kullanıcı yakıt değerinden memnun siz bi 8 tutturmuşsunuz her mesajda 8 8 8
ben bukadar şikayetçi olsam bi dakka durmam satarım başlığa yazılan her mesaja cevap olarak 8 yazacağıma :)

[YOUTUBE]https://youtu.be/lfOYTI10IYU?t=2m16s[/YOUTUBE]

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Oswald;579828
Dün ataşehir maltepe sahil 46km ortalama ile 4.8 l/100km olarak bitirdim toplam mesafe de 16km idi...
madem bu araba bukadar cok yakıyor dıyorsunuz memnun değilseniz satın hocam tüm forum bir tarafa siz bir tarafa gibi oldu neredeyse her kullanıcı yakıt değerinden memnun siz bi 8 tutturmuşsunuz her mesajda 8 8 8
ben bukadar şikayetçi olsam bi dakka durmam satarım başlığa yazılan her mesaja cevap olarak 8 yazacağıma :)

[YOUTUBE]https://youtu.be/lfOYTI10IYU?t=2m16s[/YOUTUBE]
Hahaha Emre abim haklı :D

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gurkantoksoy;579829
Hahaha Emre abim haklı :D

Satip satmamam sizi ilgilendirmez.Burasi yakit durumu forumu.Araba ariyorsaniz ilgili foruma rica edecegim sizi.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;579942
Satip satmamam sizi ilgilendirmez.Burasi yakit durumu forumu.Araba ariyorsaniz ilgili foruma rica edecegim sizi.

Araç kullanım şeklinizde Türkçe kullanımınız gibi ise 9 lt normal.

Çevrimdışı cengizozal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese Selamlar;

Bizim Minik 1,2 TSI DSG 110 HP 2016
Şu an 3265km'de aşağıdaki değerler de uzun yol yakıt değerleri.
Konya - İstanbul arasında kullandım. Konya'da yakıt aldıktan sonra yaklaşık 40km şehir içi kullanımım oldu. Onun dışındaki verilerin çoğu ise İstanbul anadolu yakasında yoğun akıcı trafikteki değerleri kapsıyor.

Son olarak Bolu'da tünel öncesinde Highway Outlet - Ataşehir arasındaki 230km için değerleri içeriyor.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
][/URL]

Az ayak çalıştım 3.6 indi tüketim..:kiki:

467 km ortalaması da yukarıdaki gibi 3.6-5 ortalama yaptığım çok sayıda cevre yolu dahil.Sakin kullanım start stop açık genelde tek kişi..

Çevrimdışı gogo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maşallah bu aracın az yaktığını bilerek aldım ama bu değerler dizelleri bile geçmiş.

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
https://drive.google.com/file/d/0B_HyRrZvNZbXMWIyNGZSSmhDdkI2WGhLbUhheUF4c0w0TVRR/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B_HyRrZvNZbXRlN2SVpURjBEQ2dBWWtIS0N4REkyM2haZlJv/view?usp=sharing

Arkadaşlar ilki yüksek performanslı dip gaz kısa mesafe şehir içi kullanım, yakabileceği en fazla bu kadar oluyor.

İkincisinde de şehir içi uzun mesafe, yokuş yukarı 140-150 dip gaz gittiğim de oldu, sakin kullanmam gereken yerler de, aslında tam ideal kompozisyon, 6.0l/100km bence hiçbir şey değil
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2016, 12:46:36 Gönderen: bekomach »

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
15 km sehir ici ortalamam yukarida goruldugu uzere 3.6 lt arkadaslar var mi fabiasina daha az yaktiran?

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Hey maaaşallah..15 km şehir içi 3.3 lt ..Daha az yakan fabia varsa buyursun.Önce dizelleri alalım..

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bayır aşağı herhalde bu değerler [emoji2]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrkaragoz;582645
Bayır aşağı herhalde bu değerler [emoji2]

Şehir içi..15 km bayır olmaz şehirde..

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bayır olmasına gerek yok yolda %3 eğim olsa siz fark edemezsiniz ancak yakıt tüketimi azalır. Paylaştığınız değerler normal değil. Bir bölgeye özel. Benim için çokta anlam ifade etmiyor açıkcası. Daha genel değerlerin paylaşılması daha faydalı olur.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben onu bunu bilmem.. daha düşüğünü koyabiliyorsanız koyun buraya.Ortalama hız belli yapılan mesafe belli..Araç bu kadar yakıyor limitlerini bilerek kullanırsanız..Siz biraz performanslı kullanıyorsunuz sanırım..:gaz:

Çevrimdışı maydays

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geldiğin yolu tekrar geriye dönüp 3,3 ü yakalayabiliyorsan sıkıntı yok :)