škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kışlık Lastik Tavsiyesi

mtlyhn06 · 236 · 171812

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;482061
Yerinizde olsam ve eğer bütçe müsaitse ilk tercihim Continental TS850 olurdu. Bütçe biraz daha düşükse Good Year Ultra Grip 9 tercih ederdim. Eğer bütçe ciddi manada düşükse Kumho KW 27 derim.

Testler için:

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/index.html

katılıyorum. ancak goodyeara ben bir türlü ısınamadım. onun yerine lassa snoways tavsiye ederim. gayet başarılı

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chimarea23;483264
Petlas Octavia A7 için
http://www.hepsiburada.com/liste/petlas-205-55-r16-91h-snowmaster-w651-kis-lastigi-uretim-yili2014-/productDetails.aspx?productId=otozsu24011&categoryId=259720

Bu lastik nasıldır? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Kendim kullanmadım, ancak çok yakın bir arkadaşım B6 kasa Passat'ınd kullanıyor ve son derece memnun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483271
Kendim kullanmadım, ancak çok yakın bir arkadaşım B6 kasa Passat'ınd kullanıyor ve son derece memnun.
Evet hocam sağ ol. Vallahi ben de almaya karar verdim sanırım. Hep olumlu yorumlar alıyorum. Fiyatta uygun. Continental 255 den veririm diyor. 4 lastikte 300tl falan fark var.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sene ladtik değiştirmem gerekirse ve yüksek bütçe ayıramazsam benim de alternatiflerimden biri bu lastik.

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nokian iyi , şu iyi bu iyi vs. arkadaş o teste giren lastiğin adedi 400TL den aşağı değil, yani önemli olan o testlerdeki en iyi lastik değil, bizim bütçeye göre fiyat/performans en iyisi hangisi? Yoksa git nokian al 130tl ye, bakalım 130 tl deki petlasın yarısı edecek mi acaba_?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz alinacaksa kumhoyu tavsiye ederim. 2 sezon guzel gidiyor. Petlas 1 sezon iyi gidiyor 2. Sezonu yakinda deniycez :)

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Petlastan yana tercih yapacağım sanırım.
175tl diyor. Hiç başka fiyat alan var mı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;483476
Ucuz alinacaksa kumhoyu tavsiye ederim. 2 sezon guzel gidiyor. Petlas 1 sezon iyi gidiyor 2. Sezonu yakinda deniycez :)

Hangi arabada Petlas var Doğukan?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golfte petlas kullandi kadir. Fena degil diyordu..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;483485
Golfte petlas kullandi kadir. Fena degil diyordu..

Taa kiii...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;483532
Taa kiii...

Yaz gelene kadar :)

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yani Petlas Alabilir Miyiz Sonuç Olarak.Birde Kışlık Lastik Alırken Ebat Değiştirmek Gerekiyor Mu? Örneğin Benim Şu Anda Üzerindekiler 225/45 R17 Bazıları Kışın 205/50 R17 Taksan İyi Olur Diyor.Daha Önce Böyle Birşey Duyan Oldu mu.Teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ssforever1016;483787
Yani Petlas Alabilir Miyiz Sonuç Olarak.Birde Kışlık Lastik Alırken Ebat Değiştirmek Gerekiyor Mu? Örneğin Benim Şu Anda Üzerindekiler 225/45 R17 Bazıları Kışın 205/50 R17 Taksan İyi Olur Diyor.Daha Önce Böyle Birşey Duyan Oldu mu.Teşekkürler.
Benim ebatta sizinkinin aynısı. Geçen sefer kışlığı da yazlık gibi 225*45*17 almıştım, ancak bu sene kışlık alırsam 205*50*17 alacağım; tabanı daraltmak kışın çok daha iyi sonuç verecektir.

Petlas konusuna gelince; daha önce de yazdığım gibi ben hiç Petlas kullanmadım; ancak bu zamana kadar çeşitli forumlarda özellikle kışlık lastikleri için olumsuz bir yorum görmedim, üstüne yine çok yakın arkadaşım dediğim gibi Passat'ında kullanıyor ve tavsiye etti bana lastiği...

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Bence de Tabanın Daralması ve Birazda Yükselmesi Kış Şartlarında Avantajlı Olabilir. Petlas'a Gelince Benim Kafama Yatmaya Başladı. 215 Lira Diyorlar Birde 8 Taksit Yapıyorlar. Kafama takılan şey ise ucuz olması ileride birşey olsa acaba ucuz diye mi oldu diye düşünürüm. :)