škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yol bilgisayarı fonksiyonları

Ziyaretçi · 58 · 99722

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Yav abi onu bunu bilmemde, sinir bozmaktan başka bi işe yaramıyo bu alet :D (Arızayı gösterdiği zaman :D)

Aldığımızda Brake Pad Brake Pad diye yazıp duruyodu, gittik değiştirdik fren balatalarını, ekrandanda sildirmeye vaktimiz olmadı, hala yazıyo meret ekranda sinirlerimi bozuyo gördükçe :D Biraz öncede cam suyunu sulada git diye uyarı vermeye başladı, verdim suyunu gitti :kiki:

Benim gibi herşeyden huylanan, en ufak şeye bile canı sıkılan birine gitmez bu bilgi ekranı denen meret :hanz: Tez zamanda uçurabilirim kellesini :hanz:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Aslında sorun olması lazım bi yerinde, eksiklik giderilince uyarıyı keser :)

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;63823
Aslında sorun olması lazım bi yerinde, eksiklik giderilince uyarıyı keser :)

Aklıma gelmedi değil, usta baktığında arka balataların durumu iyi önleri değiştirelim yeter dedi, tamam dedik.. Değiştikten sonrada uyarı gitmeyince sordum ondan olabilirmi diye, sanmam arkaların durumu gayet iyiydi, ekrandan silmediğimiz için veriyo uyarıyı dedi, tamam dedim bende..

Dediğin gibi tam halledildiğinde kendi kendine gidiyo uyarı, bugün fark ettim onuda, cam suyunu koyar koymaz uyarıyı kesti, balatalardada öyle olması gerekirdi, demekki arkalarda yeterli değil arbaya göre..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;50183
Benzinle kullanırken öttükten sonra alırdık biz bizide o nalet ışık rahatsız ediyor :D
ya ben napayım.son 1 sene 3 aydır hep sarı sarı yanıyor.:++::++:bugün gene sarı yanıyor.ibre kırmızı çizgiyle sevişiyor resmen.benzin almadan 10 km yaptı.şaşırdım doğrusu.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2010, 17:30:13 Gönderen: demir_01 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben şimdik onu resetlemem için çalıştırmam gerekmiyor değil mi?ama birde  şunu söyliyeyim;benim başıma ne geldiyse bu reset tuşundan dolayı geldi.geçenlerde bu ing ye çevireceğim derken display off çıktı sonra resetledim bu defa ekran kararması oldu.yolda aracı bi yere çarpmıyayım dedim durdum.kontağı kapatıp tekrar açtım ohhhhh dedim ve nihayet eski menüye döndü sevinndim.ama bu defada anlık değil toptan hesapetmeye başladı bilgileri.essahtan bilen bi arkadaş varmıdır.yani ben geldiğimde akşam üzeri reset tuşuna bastım bir süre.resetlemeden sonra zaman geçmesi,veya tekrar yol katetmem mi gerek onu bilmiyorum.bu resetleme süresi ne kadar oluyor onu anlamam lazım.yani 3 sn basmam gerekirken 5 sn bassam başka bir menüye mi geçer?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;63814
İrfan hocamında dediği gibi reset tuşuna kısa süreli basmayı dene Muhammet abi.Sonin yol pcsi 2. hafızaya geçmiş olabilir.
2.hafıza derken????***:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar daha önce bir yerde mevzusu geçmişti ama çıkaramadm şimdi.bu eve dönüş sensörü olan araçlara araca dönüş sensörü takılabiliyormu?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim benzin hep kırmızı ile bi üstündeki çizgi arasında oluyo 20 liralık benzin 2 aydan fazla yetiyo galiba belki daha fazladır
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim octide camlar kapıdan anahtarla hem açılıyor hem kapanıyor soonrof da dahil.şimdi bu sistemi bi şekilde u kumandayla kodlama yapılarak halledilemez mi?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;71944
Arkadaşlar benim octide camlar kapıdan anahtarla hem açılıyor hem kapanıyor soonrof da dahil.şimdi bu sistemi bi şekilde u kumandayla kodlama yapılarak halledilemez mi?

bakımda servise söyledim yapabilirmiyiz diye usta hayır dedi , kapıları araba hareket ettikten sonra otomatik kitleyebilirmiyiz dedim usta yine hayır dedi bende içimden küfrettim çıktım.Satış temsilciside sadece alarmlı modellerde oluyor dedi.Sizin collectiondada alarm vardır yapılabilir hocam.Ama benim kendi fikrim ise vag-comdan açılabilir bu özellik.Alarm şart değil.

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
o sistem araca yüklü açmak istemişler.alarmla alakası yok.
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;71970
bakımda servise söyledim yapabilirmiyiz diye usta hayır dedi , kapıları araba hareket ettikten sonra otomatik kitleyebilirmiyiz dedim usta yine hayır dedi bende içimden küfrettim çıktım.Satış temsilciside sadece alarmlı modellerde oluyor dedi.Sizin collectiondada alarm vardır yapılabilir hocam.Ama benim kendi fikrim ise vag-comdan açılabilir bu özellik.Alarm şart değil.

Evet, alarm ile hiçbir alakası yok ki hareketten sonra kapıların kitlenmesi falan,sallamışlar resmen.Kodunu bilmiyorlardır rezil olmamak için uydurmuşlardır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
camların uzaktan kumandayla açılıp kapanması zaten kapıdan anahtarla oluyor uzaktan kumandayla olması gerek gibi.zira ford focusların eski kasalarında bile var.vag.com cihazı sanırım yetkili servislerde vardır.Antalya'ya gidişimde bir uğrarım herhalde.ama olup olmıyacağını bilmek isterdim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;71970
siz hangi yetkili sevise sormuştunuz?