škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Drift 2012 - Hyundai Genesis Coupe

FF · 44 · 8686

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Harika araç. Diğer markalar görsün de ibret alsın şundan 20 sene önce neredeydi, nereye geldi adamlar, hem de sadece örnek alarak kopyalamadan, helal olsun.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;365683
[YOUTUBE]hT4q0zfFTew[/YOUTUBE]

:D

:) Ne desek boş,birazdan burası karışır Doğancım demedi deme :++:

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;365686
:) Ne desek boş,birazdan burası karışır Doğancım demedi deme :++:

Neden diğer yarası olanlara haber mi vereceksiniz markaya kir attırmak için?

Hyundai da olsa başka marka da olsa takdir etmeyi öğrenmek lazım daha gençsiniz benden abi tavsiyesi, objektif olmaya çalışın biraz ki bilginizin var gibi görünsün. Yoksa bu laflar benim de dayımda x marka araç vardı bozulmuştu kaka o marka, yok akrabamda şu var sürdüm beğenmedim vs gibi sallamalardan öteye geçemez.

Hem Skoda hem Audi sahibiyim ama bu başka bir markayı aşığılama hakkını bana vermiyor ki kimseye de vermez. Beğenmiyor olabilirsin eyvallah ama burada bir paylaşım var bu tip yaklaşımlar burada yorum yapanlara saygısızlıktır. Beğenmiyorsan yazma ya da ne yaparsa yapsın beğenmiyorum yaz geç polemik üretmeye uğraşmayın.

Forumda pek çok konuyu inceledim ne zaman Hyundai lafı geçse 4-5 kişi hemen konuya çöküp karalamaya başlıyor artık msn'den mi facebook'tan mı haber veriyorlar birbirlerine bilmiyorum ama ayıptır böyle şeyler.

Adam bir şey paylaşmış ben beğendim ama açıkçası bu yapılan saygısızlık olmuş, biraz dikkat lütfen sitenin ortamı çok güzel soğumalar olmasın. :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;365740
Neden diğer yarası olanlara haber mi vereceksiniz markaya kir attırmak için?

Hyundai da olsa başka marka da olsa takdir etmeyi öğrenmek lazım daha gençsiniz benden abi tavsiyesi, objektif olmaya çalışın biraz ki bilginizin var gibi görünsün. Yoksa bu laflar benim de dayımda x marka araç vardı bozulmuştu kaka o marka, yok akrabamda şu var sürdüm beğenmedim vs gibi sallamalardan öteye geçemez.

Hem Skoda hem Audi sahibiyim ama bu başka bir markayı aşığılama hakkını bana vermiyor ki kimseye de vermez. Beğenmiyor olabilirsin eyvallah ama burada bir paylaşım var bu tip yaklaşımlar burada yorum yapanlara saygısızlıktır. Beğenmiyorsan yazma ya da ne yaparsa yapsın beğenmiyorum yaz geç polemik üretmeye uğraşmayın.

Forumda pek çok konuyu inceledim ne zaman Hyundai lafı geçse 4-5 kişi hemen konuya çöküp karalamaya başlıyor artık msn'den mi facebook'tan mı haber veriyorlar birbirlerine bilmiyorum ama ayıptır böyle şeyler.

Adam bir şey paylaşmış ben beğendim ama açıkçası bu yapılan saygısızlık olmuş, biraz dikkat lütfen sitenin ortamı çok güzel soğumalar olmasın. :)

Şuan ailemize himet eden bir H100 ümüz,bir Accentimiz ve bir adet Sonatamız var :)Plakamızın takılı olduğu ayrıyetten bir Accent daha var ayrıca. Daha fazlasını yazmama gerek yok sanırım :)

Benim açığım her Vw konusuna birileri gelip bok atarsa,bende tepkimi bu şekilde  gösteririm. Ayrıca bu muhabbet benle arkadaşım arasında geçmiş bir konu ve konuyu açan açan Baki abimizle de çok samimiyimdir kendisine ayıp olmayacağından adım gibi eminim merak etmeyin :)

Ayrıca kimsenin bir yarası yok merak etmeyin,kimseye de haber verme gibi bir durumum olmadı,bir şey biliyorum ki yorum yapıyorum,daha forumda yenisiniz.

Ayrıca benim bilgim yeterince yerinde,hatta sanırım siz sormuştunuz Superb satılıp Passat alınırmı diye,bende orada kesinlikle Superb satılıp alınacak bir araç değil demiştim Passat için,bu ufacık yorum bile benim ne kadar objektif olduğumu gösterir. Ayrıca i30 konusuna girin bakın yorumumu okuyun,bir tane kötü laf bulursanız ben buradayım :)

Bugüne kadar bu forumda Hyundai markasını hiç kötülemedim,sadece dalga geçmişimdir o markayı savunan arkadaşlarla,bu bazen kavgaya dönüşmüş olabilir ama ben 2.5 yıldır bu forumdayım ve bahsi geçen markanın savunucuları dışında kimseyle o şekilde konuşmamış,hiç bir saygısızlığım olmamıştır :)

Size de saygıda kusur ettiysem affola,iyi forumlar...
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2012, 21:57:35 Gönderen: Can »

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Estağfurullah genç dostum, maksat muhabbet kalpler kırılmasın yeter ki. Ben sadece tavsiye ettim hangi mevzu varsa o mevzu hakkındaki fikirleri söylemekte fayda var. Neticede burası Skoda forumu da olsa eminim ben gibi başka marka araçlara sahip arkadaşlar da vardır. Burada hem Skoda hem de Hyundai sahibi bir arkadaşımız görse morali bozulabilir bu yüzden yazdım. Ben de superb ile ilgili yaşadığım sıkıntıları abartıp yazsam niyetimden şüphe edilebilir aynı şey. :)

İyi forumlar dilerim :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu forumda herkes birbirini iyi tanır,Ersin abiyle bilee o kadar kavga etmişliğimiz vardır sözlü olarak,ama sonra bir bakmışsınız ki birbirimizden özür dilemişiz. Önemli olan sahip olduğun mal ilede dalga geçebilmektir. Benim objektifliğimi herkes bilir burada,hele bir Vectra C Passat karşılaştırmam var ki,Passat anca bu kadar kötülenir :D

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrudur forumda yeniyim ilerleyen zamanlarda daha iyi görebilirim. Umarım beni yanlış anlamamışsındır ben sadece sana öneri sundum. Maksat dediğim gibi Hyundai sahibi arkadaşlar da varsa onlara da ayıp olmasın. :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son yazdığım bir kaç mesaj buldum örneğin Koreli amcalarla ilgili,nerde objektiflik dışına çıkmışım çok merak ettim,nerde ayıp etmişim ya da :)

Örneğin son mesajım Korelilerle ilgili,

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=357207&postcount=3

Şu konuyu açtım,anında üşüştürler,yok bu bilmem kaç senedir başka markalarda kullanılıyor,yok yenilik demişler ama yalan,reklamı dinlemeden yorumlar yağdı,marka kötülendi. E ne oldu,silindi gitti mesajları :=)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=20053
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2012, 22:09:10 Gönderen: Can »

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben o mesajı sana veya diğer arkadaşa özel yazmadım. Genel bir kanıydı kimsenin gocunması için yazmamıştım. :)

Her neyse neticede dediğin gibi yeniyim inceledikçe görürüm az çok. :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;365777
Boşver Can Vw yi Hyundaiyi Gel Bunu Alalım , Hayat Bunda
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-2012-dodge-ram-2500-laramie-diesel-6-7l-305hp-89021442/detay#

Amerikanları sevmiiim :D

Amarok alalım,plastik konsoluna tıklar tıklar müzik yaparız :lol:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Canlı canlı gördüm bunu,duble otobanın ortasındaydım karşıya geçmeye çalışıyordum arabayla,bakıcam diye geri geri kayarken yola kaymışım,son anda farkettim,yoksa HB oluyoduk :D