škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Drift 2012 - Hyundai Genesis Coupe

FF · 44 · 8680

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366830
Ya Yok Abi Yazmayacam Yazmayacam Diyorum. Gördün Canla İşi Mkaraya Vurduk. Yazmayacam Diyorum Saçma Sapan Bir Yorum Geliyor Zorla Yazdırıyolar. Yok Evlilik Cüzdanı Veriyolarmış Görende Hayatı Genesislerle Geçiyor Sanacak..

Ha Mesleğiniz Nedir Bilmiyorum Ama Ticaret Hakkında Gram Bilginiz Olmadıgı Ortada.. Millet O Zaman E250 Leri ,7 Serilerini 5 Serilerini Panemaraları Ekonomiden Dolayı Dizel Almıyor Herhalde. Zevk İçin Alıyolar.. Hem Nerden Biliyorsunuz Alamayacagımı Paramımı Takip Ediyorsunuz. ?
Paranın Ve İmanın Kimde Oldugu Ne Belli. Türkiyede Yaşıyorsanız İsterse O Araç Ferrari Olsun Yakıtın Bile Ucuzunu Almaya Çalışır Bu İşleri Geçin.. Bizde Biliyoruz Ruhsatta Oynamalar Yaparak Araçların Vergilerini Düşürenleri. Niye 10,000 TL Vergi Ödememek İÇin.

Hem Ben TR De Business Class Olarak Çok Tutuluyorda Demedim. Tabi Yazdıklarıma Cevap Bulamadınız Yediremediniz Ortaya Bişey Attınız.
Siz 90,000 TL Ye Her Sokak Başında Olan 2.El C180 Alın Ben Gidip Genesis Alırım. Kesin Ve Net.

Size saçma gelebilir,ikna olmak zorunda da değilsiniz.Yazdıklarınızın cevabını vereceğim.

1-Bayilerin alma zorunluluğu vardır,Genesis leri hiç biri müşterisi var diye getirmez,araç gelir,firma sahibi kullanır,sonra bir enayi aranır satın alacak.Alan kişinin hayatının genesis le geçeceği kesin de,çocuklarına hatta ve hatta torunlarına kalma ihtimalinden ben bahsetmiştim!

2-O saydığınız marka ve model premium araçları üst sınıf kazancı olanlar alır,benzin dizel ayırımını ve hesabını onlar yapmaz,mtv yi onlar yapmaz;sadece siz yaparsınız;o gider alır, biner.Hala dediğimin arkasındayım.

3-Ticaretten anlamadığım için batacaksam,o benim sorunumdur ancak sizin Genesis alıp almayacağınızla veya ne kadar paranız olduğuyla ilgilenmiyorum.İstiyorsanız,gidip alın,ne diyim:) Ben her sokak başında gördüğünüz bisiklete bineceğim.

4-Ruhsatta oynama yapan kişileri biliyorsanız,sizi tutan yok ki; gidip ihbar edin,en azından vatandaşlık görevinizi yerine getirmiş olursunuz,milli butçeye katkınız olur.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkez kendi bütçesine göre arabaya binsin artık bu tartışmalar siteye zarar veriyor!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366830
Ya Yok Abi Yazmayacam Yazmayacam Diyorum. Gördün Canla İşi Mkaraya Vurduk. Yazmayacam Diyorum Saçma Sapan Bir Yorum Geliyor Zorla Yazdırıyolar. Yok Evlilik Cüzdanı Veriyolarmış Görende Hayatı Genesislerle Geçiyor Sanacak..

Ha Mesleğiniz Nedir Bilmiyorum Ama Ticaret Hakkında Gram Bilginiz Olmadıgı Ortada.. Millet O Zaman E250 Leri ,7 Serilerini 5 Serilerini Panemaraları Ekonomiden Dolayı Dizel Almıyor Herhalde. Zevk İçin Alıyolar.. Hem Nerden Biliyorsunuz Alamayacagımı Paramımı Takip Ediyorsunuz. ?
Paranın Ve İmanın Kimde Oldugu Ne Belli. Türkiyede Yaşıyorsanız İsterse O Araç Ferrari Olsun Yakıtın Bile Ucuzunu Almaya Çalışır Bu İşleri Geçin.. Bizde Biliyoruz Ruhsatta Oynamalar Yaparak Araçların Vergilerini Düşürenleri. Niye 10,000 TL Vergi Ödememek İÇin.

Hem Ben TR De Business Class Olarak Çok Tutuluyorda Demedim. Tabi Yazdıklarıma Cevap Bulamadınız Yediremediniz Ortaya Bişey Attınız.
Siz 90,000 TL Ye Her Sokak Başında Olan 2.El C180 Alın Ben Gidip Genesis Alırım. Kesin Ve Net.

Yahu tamam gerek yok, Alla Alla ya :D saca şekil verilmiş şeylerden bahsediyorsunuz, yapmayın Allah aşkına, gözünüzü sevem :)
Bırakın isteyen istediğini alsın kullansın, elbette sempati duyulan şeyler olabilir onada zaten kimse birşey diyemez. Paylaşın, izleyin, konuşun dostça arkadaşça, hiçbirimize aksi yakışmaz :ok:
Allahım yarabbim ya :D
He nerede kalmıştım, Suzuki diyordum... :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Suzuki muzuki değilde,dün dayanamayıp 79.568. kere Tokyo Drifti izledim, Evo9,350Z,Rx7 yi gördükçe,hele o launcha bağlamaları falan,içimdeki Evo9 aşkı yeniden canladı :(

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Genesis iyidir ama TR'ye fazla bir araç, Amerika pazarına daha uygun. Burada Audi satar.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya Yok Şimdi Konu Genesis Coupenin Drift Videosu Yorumda Bu ;

Alıntı yapılan: adorno;366391
hyundai genesis alana evlilik cüzdanı veriyolar

Sonra Niye Yazıyorsun. Gelde Yazma. Tamam Siz Öyle Bilin Demekki Hayatınız Genesislerde Geçmiş.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;366851
Suzuki muzuki değilde,dün dayanamayıp 79.568. kere Tokyo Drifti izledim, Evo9,350Z,Rx7 yi gördükçe,hele o launcha bağlamaları falan,içimdeki Evo9 aşkı yeniden canladı :(

Şimdi O Videodaki Hyundaimi Verseydim Diyor Ama Karşıdaki Arabada Evo Yani :favo1:

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ersin bey Hyundai bu tip muameleyi hep görecektir sebebi ise Accent ve kulaktan kulağa giden çoğu asılsız olan dedikodular.

TR pazarı VW grubu, Fiat, Renault ve Ford'un elinde, değişikliklere kapalı, zaten millet olarak değişime kapalıyız. :)

Einstein ne demiş; "önyargıları kırmak atomu parçalamaktan daha zordur." Hiç can sıkmaya gerek yok. :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366855
Şimdi O Videodaki Hyundaimi Verseydim Diyor Ama Karşıdaki Arabada Evo Yani :favo1:

Şaka bir yana da,Japonlarda o dönem bir Kore düşmanlığı falan mı vardı ? Filmde Vw bile var ama Hyundai yok. Ya da o dönemler Hyundainin gerçekten adam akıllı bir aracı mı yoktu filme uygun? Genesis Coupe tarzında yani..

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;366858
Şaka bir yana da,Japonlarda o dönem bir Kore düşmanlığı falan mı vardı ? Filmde Vw bile var ama Hyundai yok. Ya da o dönemler Hyundainin gerçekten adam akıllı bir aracı mı yoktu filme uygun? Genesis Coupe tarzında yani..

Yok Genesis Coupe O Sene Yoktu. O Sene Spor Sayılabilecek Coupe Vardı. Onunda En Baba Motorlusu V6 2.7 İdi. Bu Jaguar Kasa Sonatalardaki Motor. Zaten Oda Yeni Çıkmıştı. Aslında Salak Han Hyundaide Ona Verebilecek Spor Arabamı Vardıda Verecektin :D Ama Düşmanlık Vs Varmı Bilmiyorumda Birbirleri Arasında Rekabet Oldugu Kesin. Sadece Otomobil Değil Her Alanda :) Güney Kore İçine Kapanık Bir Ülkeydi . Yavaş Yavaş Son 10-15 Senede Dünyaya Açıldılar Buda Rekabet Başlattı :)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366854
Ya Yok Şimdi Konu Genesis Coupenin Drift Videosu Yorumda Bu ;

Sonra Niye Yazıyorsun. Gelde Yazma. Tamam Siz Öyle Bilin Demekki Hayatınız Genesislerde Geçmiş.

Hayatımın kenarından geçmez Genesis.

Alıntı yapılan: ÜATK;366857
Ersin bey Hyundai bu tip muameleyi hep görecektir sebebi ise Accent ve kulaktan kulağa giden çoğu asılsız olan dedikodular.

TR pazarı VW grubu, Fiat, Renault ve Ford'un elinde, değişikliklere kapalı, zaten millet olarak değişime kapalıyız. :)

Einstein ne demiş; "önyargıları kırmak atomu parçalamaktan daha zordur." Hiç can sıkmaya gerek yok. :)

Türk halkı 49bin küsur araç alarak Hyundai ye ön yargısını göstermiştir(!):
Yani,
Toyota'dan %50 fazla,Skoda'nın 7 katı,pejo nun 3 katı,mercedes'in 4 katı,Honda'nın,Audi'nin,Chevrolet'in 3,5 katından fazla Hyundai marka araç alarak milletimiz teveccühünü göstermiştir.
http://www.odd.org.tr/folders/2837/categorial1docs/347/toplam2011.pdf
Hyundai ye yapılan bir kötü muamele yoktur ama TR de parası olan adam Genesis almaz lafı da bir realitedir.Bunu bel altı vurmak,ortalığı bulandırmak da lüzumsuzdur.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hyundai bu siteyi takip etse gurur duyardı :)  bu sözümde yanlış anlaşılmasın aman ha :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;366824
Değil mi ama :D gözünü sevdiğimin Amerikanı, yok onun gibi yeryüzünde :D
Şöyle birşeyi bir toparlasam başka birşey istemem :D
Safkan kudret :adm::adm::adm: 1970 Plymouth Cuda Barracuda :adm::adm::adm:

Arka süspansiyon da makaslı. Mis gibi! Tam İstanbul yollarına göre makina işte!:rm:

Alıntı yapılan: mira;366902
hyundai bu siteyi takip etse gurur duyardı :)  bu sözümde yanlış anlaşılmasın aman ha :)
Sen Skoda' ya laf söylemeye utanmıyor musun?:huh: Üretim bitti nereye sıvayalım styla.:rm:
(Yanlış anlamadın İnşaallah.)
Alıntı yapılan: FF;366848
Yahu tamam gerek yok, Alla Alla ya :D saca şekil verilmiş şeylerden bahsediyorsunuz, yapmayın Allah aşkına, gözünüzü sevem :)
Bırakın isteyen istediğini alsın kullansın, elbette sempati duyulan  şeyler olabilir onada zaten kimse birşey diyemez. Paylaşın, izleyin,  konuşun dostça arkadaşça, hiçbirimize aksi yakışmaz :ok:
Allahım yarabbim ya :D
He nerede kalmıştım, Suzuki diyordum... :D
Üzmeyin Bâkimizi nan!:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;367270
Arka süspansiyon da makaslı. Mis gibi! Tam İstanbul yollarına göre makina işte!:rm:

Sen Skoda' ya laf söylemeye utanmıyor musun?:huh: Üretim bitti nereye sıvayalım styla.:rm:
(Yanlış anlamadın İnşaallah.)

Üzmeyin Bâkimizi nan!:wnk:

He ya haşmetlüm :D

Ondaki asalet, kudret hangi arabada otomobilde var :D kudretinin ruhu yeter :adm::adm::adm:
Makas mis gibi işte, evladiyelik :D