škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Drift 2012 - Hyundai Genesis Coupe

FF · 44 · 8682

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;365683
[YOUTUBE]hT4q0zfFTew[/YOUTUBE]

:D

valla han cığım. bana bu saatten sonra nefes alsın yeter.  20 senedir röno röno örümü yidi vallah.  ben hundai ye razıyım :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;365784
Canlı canlı gördüm bunu,duble otobanın ortasındaydım karşıya geçmeye çalışıyordum arabayla,bakıcam diye geri geri kayarken yola kaymışım,son anda farkettim,yoksa HB oluyoduk :D

Vazgeçtim 650 Den Şimdi Bunu Alınca Yer Bulamayız Park İçin . 150 De Yeter :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takara34;366298
valla han cığım. bana bu saatten sonra nefes alsın yeter.  20 senedir röno röno örümü yidi vallah.  ben hundai ye razıyım :D

Ulan diyorum hancığım ne ya,Allah seni ne yapmasın :++:
Röno candır ya,yaşıtı Hyundailerle karşılaştırsan arada dağlar kadar fark olduğunu görürsün abi :) Ama 2005 ten sonra,bildiğin terse döndü sistem,bana kalırsa Hyundai Rönodan daha ilerde bir firma artık :) Yumurta kasa 1.3 Accent vardı bizde,98 modeldi,99da yolda kaldık,karbüratörlüydü yanlış hatırlamıyorsam :D Ama onun dışında oyuncak gibi arabaydı,derdi tasası yoktu :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366309
Vazgeçtim 650 Den Şimdi Bunu Alınca Yer Bulamayız Park İçin . 150 De Yeter :D

O olsunda yer kolay :knp:

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hyundai genesis alana evlilik cüzdanı veriyolar
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;366391
hyundai genesis alana evlilik cüzdanı veriyolar

Ne Alaka Şimdi Konuyla Almayın O Zaman.
Sahibinden.com da Sürekli Genesis İlanlarını Takip Ederim ( Konudaki Araç Değil , Sedan Modeli ) . Koyulan İlan Neden Uzun Süreli Durmuyor.
Bu Kadar Param Olsa , Vergisini Ödeyebilecek Durumum Olsa Hiç Düşünmem Bunu Alırım. Ha Tabi Burası Türkiye Araba Binme Aracı Değil Ticaret Aracıdır..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-dogu-otomotiv-den-hyundai-genesis-3-8-l-v6-85513038/detay
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 21:33:36 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;366329
O olsunda yer kolay :knp:

Olur O Zaman Kasaya Tanker Yaptırırız. :D

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366402
Ne Alaka Şimdi Konuyla Almayın O Zaman.
Sahibinden.com da Sürekli Genesis İlanlarını Takip Ederim ( Konudaki Araç Değil , Sedan Modeli ) . Koyulan İlan Neden Uzun Süreli Durmuyor.
Bu Kadar Param Olsa , Vergisini Ödeyebilecek Durumum Olsa Hiç Düşünmem Bunu Alırım. Ha Tabi Burası Türkiye Araba Binme Aracı Değil Ticaret Aracıdır..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-dogu-otomotiv-den-hyundai-genesis-3-8-l-v6-85513038/detay

Evlilik cüzdanını alan parmağını ısırır yalnız..!
Bayiler bile zorunluluk gereği alıyorlar,bu konuları bilen bilir..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam Siz Çok Biliyorunuz Bu İşleri. Peki Geçen 3 Hafta Evel Platinde Bir Genesis Vardı O Nerede Şimdi. Odamı Bayiydi ? Bayilerin Hiç Bir Alım Mecburiyeti Yok.

Madem Bu Konuları Çok İyi Bİlirsiniz F Segmenti Araçların Gak Dedimi Satılmayacagınıda Bilirsiniz.

Yıllık 10.658,00 TL Ye Sahip Bir Araç..
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 22:16:01 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;366422
Tamam Siz Çok Biliyorunuz Bu İşleri. Peki Geçen 3 Hafta Evel Platinde Bir Genesis Vardı O Nerede Şimdi. Odamı Bayiydi ? Bayilerin Hiç Bir Alım Mecburiyeti Yok.

Madem Bu Konuları Çok İyi Bİlirsiniz F Segmenti Araçların Gak Dedimi Satılmayacagınıda Bilirsiniz.

Yıllık 10.658,00 TL Ye Sahip Bir Araç..

Bayii lerin kotaları vardır ve efendi gibi almak zorundadırlar,platin de bayi mayi değildir,bildiğin alım-satımcıdır.
150bin tl lik aracı 80bine alan bir kuruluş olup 85bin verene yanında evlilik cüzdanını da takdim etmiştir.
Business class araçları satan ciddi firmalar vardır(Çiftkurtlar,Nasyonel,Arabacı a.ş),onların portföyünde bile bulunmaz.Çünkü satılacak bir araç değildir.
Piyasası oluşmayan araç ölüdür o kadar,siz inadınızda devam edebilirsiniz,sevmek başka şey türkiye business class piyasası başka şey.
Siz MTV yi hesaplarsınız,Kasko hesaplarsınız,benzin ne kadar yakar hesaplarsınız,bakım hesaplarsınız neden?
çünkü o sınıfın alıcısı değilsiniz!
Bu sınıf araç alan kişilerin marka tercihleri bellidir,anlatmak istediğim o.
Hyundai daha kırk fırın ekmek yemesi lazım gelir.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;366819
Ulan bir daha Hyundai paylaşımı yaparsam iki olsun :D :D :D

Senin ne işin var zaten çekik gözlülerle falan,sana direkt zenci lazım,safkan Ameriikan :rm::rm::rm::kro:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;366821
Senin ne işin var zaten çekik gözlülerle falan,sana direkt zenci lazım,safkan Ameriikan :rm::rm::rm::kro:

Değil mi ama :D gözünü sevdiğimin Amerikanı, yok onun gibi yeryüzünde :D
Şöyle birşeyi bir toparlasam başka birşey istemem :D
Safkan kudret :adm::adm::adm: 1970 Plymouth Cuda Barracuda :adm::adm::adm:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;366819
Ulan bir daha Hyundai paylaşımı yaparsam iki olsun :D :D :D

Ya Yok Abi Yazmayacam Yazmayacam Diyorum. Gördün Canla İşi Mkaraya Vurduk. Yazmayacam Diyorum Saçma Sapan Bir Yorum Geliyor Zorla Yazdırıyolar. Yok Evlilik Cüzdanı Veriyolarmış Görende Hayatı Genesislerle Geçiyor Sanacak..

Ha Mesleğiniz Nedir Bilmiyorum Ama Ticaret Hakkında Gram Bilginiz Olmadıgı Ortada.. Millet O Zaman E250 Leri ,7 Serilerini 5 Serilerini Panemaraları Ekonomiden Dolayı Dizel Almıyor Herhalde. Zevk İçin Alıyolar.. Hem Nerden Biliyorsunuz Alamayacagımı Paramımı Takip Ediyorsunuz. ?
Paranın Ve İmanın Kimde Oldugu Ne Belli. Türkiyede Yaşıyorsanız İsterse O Araç Ferrari Olsun Yakıtın Bile Ucuzunu Almaya Çalışır Bu İşleri Geçin.. Bizde Biliyoruz Ruhsatta Oynamalar Yaparak Araçların Vergilerini Düşürenleri. Niye 10,000 TL Vergi Ödememek İÇin.

Hem Ben TR De Business Class Olarak Çok Tutuluyorda Demedim. Tabi Yazdıklarıma Cevap Bulamadınız Yediremediniz Ortaya Bişey Attınız.
Siz 90,000 TL Ye Her Sokak Başında Olan 2.El C180 Alın Ben Gidip Genesis Alırım. Kesin Ve Net.