škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hararet Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerel parçacıma getirttim. gates gelecek dedi 1150 tl inna da var dedi. sonra toptancısının depo kayıtlarında sorun olmuş ürünü gönderemediler. parçacım araştırırken 1300 tlye orijinal parçayı buldu. kayış, rulman, avare  dahil 3 parça set geldi. vw audi logolu kutusu da o şekildeydi. manisa merkezde vw servisinden ayrılma bir ustaya değiştirttim. 1000 tl işçilik istedi. fatura da istiyorum deyince o zaman kdv de var dedi. olsun dedim. 1180 tl ödedim. faturamı da aldım.antifirizine baktılar sıfırlanmış dediler. acelem vardı bir de ön lastiklerim çok kötü olmuş tabanlarından açılmış aynı kaplama yapılan kamyon lastikleri gibi. Saruhanlıya döndüm lastik sipariş ettim. oradaki parçacımdan organik antifiriz aldım. turuncu renkli 2 litre. yine saruhanlıdaki diğer ustama uğradım onlar da baktı sıfır antifiriz dediler. taşma kabından boruyu ayırıp motor çalışır haldeyken antifirizi azar azar eklediler. motordan gelen su berraktan antifiriz rengine döndüğünde 2 litre antifiriz de eklenmiş ve bitmişti. 20 tl işçilik 180 tl antifiriz 200 tlye de o halloldu.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
İstanbul merkez sayılır,burada spot yedek parça satan yerler var,orada bile sizin rakamlara bulmak ne mümkün
Superbi hallettim diğer aracım Karog için sordum nereden alıp yaptırdığınızı
Sizin oralar çok uzak
Karog daha 40 bin km de vaktı gelince araştırırım artık
Bilgi için tşk.
Bu arada Saruhan yazınca aklıma yazın Kuşadasına İzmir otoban üzerinden
giderken saruhanlıdan çıkış yapıp eski yoldan devam ediyorum
Saruhanlı İzmir otoban parası çok yüksek,eski yoldan devam etmek daha uyguna geliyor
Dönüştede yine Saruhanlıdan otobana bağlanıyorum

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkçası 1300 tlyi orijinali bulmayı ben de umut etmiyordum. zaten parçacım orijinalini bulunca bana hiç sormadan vermiş siparişini kaçırmamak için.