škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb almak için bazı sorular

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, şu an Fabia3 ve fabia1 olarak iki aracım var. iki cocuğum var . yeni bebeğim olduğundan artık araçlarımız küçük gelmeye başladı. O nedenle Octavia yada superb almayı düşünüyorum. Octavia  ile superb arasında superb daha mantıklı geliyor fiyatlamadan dolayı. 2015 /Style model civarı için bütçe ayırıyorum. Bir kaç merak ettiğim konu var ne bu post altına soracağım.

1-Gündüz led far minumum Style pakette mi mevcut
2-Ambiyans aydınlatma hangi paketten başlıyor veya sonradan ilave edilebiliyor mu?

teşekkür ederim.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aile için biçilmez kaftan SuperB ler. Bütçeniz varsa Octavia değil de biraz zorlayarak SuperB bakın derim. Hatta benim aracım satılık. 2015 Yeni kasa Style a ek opsiyonlu, kazasız belasız düşük km de. İlanı inceleyin isterseniz. Forumdan arkadaşlara güzel indirim yapacağım.

Sorularınız için ise, evet led sinyal ve gündüz farı Style da başlıyor ama bazılarında da halojen olabiliyor.
İç ambiyans sadece Prestige de var. Style sonradan piyasada satılan Rgb led yapılabilir ama orjinal gibi olmayabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yeni-kasa-superb-kazasiz-hatasiz-dusuk-km-full-opsiyonlu-1062859111/detay/
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2022, 14:48:27 Gönderen: Blackadder59 »

Çevrimdışı atanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ambiyans aydınlatma sonradan yapılması gerçekten çok belli oluyor ve güzel görünmüyor , o konuda haklısınız.

Superb konusunda ise octavia CR fiyatları ile superb stlye fiyatları fiyatları çok yakın o nedenle superb açıkçası daha ağır basıyor. Aracınız konusunda özelden konuşmak daha etik olacaktır diye düşündüğüm için size mesaj yazacağım.
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2022, 15:18:19 Gönderen: atanik »