škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yazılım Güncellemesi - 7.3.2021

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba; Forum yeni görünümü ve kullanımı ile iligli iki notum var. Mümkünse düzenleme yapılabilir mi? Bana göre kullanımı daha pratik olacaktır.
1. Konuların en alt bölümünde, HIZLI YANIT penceresi varsayılan açık görünür yapılabilir mi? Şu anda sol altta bulunan hızlı yanıt işaretine basmamız gerekiyor açılması için.
2. Forum anasayfa en alt bölümünde TÜMÜUNU OKUNMUŞ SAY isimli buton, en üstte de eklenebilir mi? Her seferinde aşağıya kadar kaydırmak olmasın.

Çevrimdışı alperuzi

• Yönetici
  • Acemi Üye
    • Profili Görüntüle
Selam,

1. için profilde bir ayar var, oradan açabilirsin.

"İletilerde hızlı yanıt bölümünü"

"açık olarak göster" e çekmen lazım

2. ye bakmam lazım, yapılabilir.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selam,

1. için profilde bir ayar var, oradan açabilirsin.

"İletilerde hızlı yanıt bölümünü"

"açık olarak göster" e çekmen lazım

Yaptım. teşekkürler.
"Yanıt sonrası aynı konuya dön" özelliği de profil içindeymiş, onu da ayaraladım. :)

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Alper bey. Emeğinize sağlık, tasarım güzel olmuş. Tapatalk desteği yok mu şimdi bu temanın? Ben çok alıştım forumları oradan takip etmeye..

Çevrimdışı alperuzi

• Yönetici
  • Acemi Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, alışanlar için sıkıntı olacağının farkındayım ama Tapatalk desteği kurulmayacak. Çok detaya girmeyeceğim, maddi açıdan forumlara uzun vadede zararlı olduğunu söyleyeyim sadece.

Alıntı

okunmuş say butonunu yukarıya, yeni mesajlar ile ilgili butonların yanına ekledim. ayrıca mobil tarayıcılarda ekran daraldığında da bu buton diğerleri gibi kaybolmuyor, çek işareti olarak kalıyor.
« Son Düzenleme: 20 Mart 2021, 14:19:02 Gönderen: alperuzi »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, alışanlar için sıkıntı olacağının farkındayım ama Tapatalk desteği kurulmayacak. Çok detaya girmeyeceğim, maddi açıdan forumlara uzun vadede zararlı olduğunu söyleyeyim sadece.

okunmuş say butonunu yukarıya, yeni mesajlar ile ilgili butonların yanına ekledim. ayrıca mobil tarayıcılarda ekran daraldığında da bu buton diğerleri gibi kaybolmuyor, çek işareti olarak kalıyor.
Eline  sağlık Alper. Iyiki varsınız.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Forum yeni yapısına ve görünümüne bir türlü ısınamadım. Her gün ziyaret ettiğim foruma artık girmez oldum. Bunu sadece ben mi yaşıyorum?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba;

Forum yeni yapısına ve görünümüne bir türlü ısınamadım. Her gün ziyaret ettiğim foruma artık girmez oldum. Bunu sadece ben mi yaşıyorum?

Profil ayarlarında 3 farklı skin seçeneği var. Eski yazılımı 15 yıldır kullanıyorduk, artık ömrü bitti, güvelik açıkları doldu, botlar bela oluyordu, mecbur kaldık.

Bizler için de büyük alışkanlıktı rengi, düğmelerin yeri, ama forumun geliri yok paralı bir yazılım için yıllık 1500 TL yazılım parası vermeye, yılların emeği var, kapatmaktansa böyle gitmek yeğdir dedik

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@lrfan hocam, doğrusu ben de yeni hali garipsedim. Üye olduğum https://www.kontrolkalemi.com/forum/ arayüzü daha kullanışlı geliyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
@lrfan hocam, doğrusu ben de yeni hali garipsedim. Üye olduğum https://www.kontrolkalemi.com/forum/ arayüzü daha kullanışlı geliyor.

Xenforo zaten kendi güzel, detay forumunda onu kullandık. Ama yıllık 150 $ maliyet ve lisans yenileme tekrarları külfet

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@ruyacı  @rsimsek
:) Hadi ama beyler, her şey alışkanlık meselesi. Ben de ilk başta yadırgarım, ancak sonra gördüm ki bir çok forumun bölüm yerleşimi ve buton yeri spesifiktir ve alışınca kullanılıyor. Alışmak 1 haftamı aldı. Ancak şu anda sorun yok. :)