škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel

jacckal · 180 · 46390

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özkan Demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Manevra freni olduğuna sevindim. Deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

Çevrimdışı Emre1681

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.

Malum şarj ve media bağlantısı için araçlar artık usb type-c ile gelmeye başladı.

Aracında şarj bağlantısı amacıyşa usb type-c dönüştürücü kullananlar öneride bulunabilir mi acaba?

Type-C girişli, daha doğrusu dual girişli USB Bellekler hem flash bellek hem OTG görevi görür mü ?

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Ben de dual girişli var ancak type-c değil. Eski telefonların girişine sahip.

Samsung telefon kutusundan çıkan dönuştürücüyü kullanıyorum. Piyasa da uygun fiyatlı var zaten. Usb3 desteklenmesine dikkat edin.

Arkadaşlar merhaba.

Malum şarj ve media bağlantısı için araçlar artık usb type-c ile gelmeye başladı.

Aracında şarj bağlantısı amacıyşa usb type-c dönüştürücü kullananlar öneride bulunabilir mi acaba?

Type-C girişli, daha doğrusu dual girişli USB Bellekler hem flash bellek hem OTG görevi görür mü ?

Çevrimdışı Emre1681

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de dual girişli var ancak type-c değil. Eski telefonların girişine sahip.

Samsung telefon kutusundan çıkan dönuştürücüyü kullanıyorum. Piyasa da uygun fiyatlı var zaten. Usb3 desteklenmesine dikkat edin.

Teşekkür ederim. 15-20 liralık ürünler var ama emin olamadım telefona giden akımı etkilermi filan diye. Orjinal apple almaya kalksak 150 tl. Baseus un ürünü vardı 60 liraya onu tercih edeceğim muhtemelen.

Çevrimdışı jackiec

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam ben Baseus marka mor kablolu ışıklı olanı aldım memnunum. ''Baseus 3484'' diye aratın çıkar.

Çevrimdışı mrteknc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam ben bayiden aldım 42₺ idi. Şu an için memnunum iş görüyor.
Arkadaşlar merhaba.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese. Geçen gün bahsettiğim bagaj kapağından gelen rahatsız edici tıkırtı ile ilgili bugün servise uğradım. Bi arkadaşın da bahsettiği gibi bagajın kenarındaki takozları yağlayıp bakımı yaptılar. Birde bagajın ayarını sertleştirdiğini söyledi usta. Ama farkedilecek derece bir sertleştirme değil dedi. Hava şartlarından dolayı genleşmeden ötürü bu tip şeyler olabiliyor dedi. Bindik beraber kontrol ettik sıkıntı yok şu anda çok şükür.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.

ee-un930bwegww kodunu Google 'da aratın. Ben bunu kullanıyorum.

Çevrimdışı Mr.Ozegen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese. Geçen gün bahsettiğim bagaj kapağından gelen rahatsız edici tıkırtı ile ilgili bugün servise uğradım. Bi arkadaşın da bahsettiği gibi bagajın kenarındaki takozları yağlayıp bakımı yaptılar. Birde bagajın ayarını sertleştirdiğini söyledi usta. Ama farkedilecek derece bir sertleştirme değil dedi. Hava şartlarından dolayı genleşmeden ötürü bu tip şeyler olabiliyor dedi. Bindik beraber kontrol ettik sıkıntı yok şu anda çok şükür.

Merhaba ,

Aynı sorun bende de mevcut. Özellikle arka sağ taraftan daha fazla. Hangi servise gittiniz?

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba ,

Aynı sorun bende de mevcut. Özellikle arka sağ taraftan daha fazla. Hangi servise gittiniz?

Çorum’da ikamet ediyorum. Burda Ahlatçı Skoda servisi var oraya gittim.

Çevrimdışı Özkan Demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün özellikle manevra freni çalışıyor mu diye denemek istedim boş bir yerde. 60-70 cm yüksekliğinde otlar vardı yanaştığım yerde. Park sensörü ötmesine ve kırmızı renk olmasına rağmen manevra freni çalışmadı. Ayarlar kısmında açık olduğu görünüyor. Aykan servisi aradım usta çalışması gerekir ancak şu an için gelmeden birşey yapamayız dedi.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün özellikle manevra freni çalışıyor mu diye denemek istedim boş bir yerde. 60-70 cm yüksekliğinde otlar vardı yanaştığım yerde. Park sensörü ötmesine ve kırmızı renk olmasına rağmen manevra freni çalışmadı. Ayarlar kısmında açık olduğu görünüyor. Aykan servisi aradım usta çalışması gerekir ancak şu an için gelmeden birşey yapamayız dedi.

Benim aracımı park ettiğim yer biraz dar. İyice yaklaşmak gerekiyor. Ben aracı ilk aldığımda farkettim. Belli bi noktada araç durdu çokta zorlamadım. Sonra diğer park edişlerimde belli bir noktada otomatik duruyor. Tekrar gaza bastığımda yaklaşabiliyorum. Bence otlardan ziyade düz duvar gibi bir yere yaklaşarak deneyin.

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Manevra freni engele yaklaşma hızınızla da biraz ilgili. Fazla yavaş veya fazla hızlı yaklaştıysanız çalışmamış olabilir. Bildiğim kadarıyla Superb'de yaklaşık 5-10 km/s arası hızlarda devreye giriyor, daha yavaş ve daha hızlı yaklaşmada çalışmayabilir.
Bir de ot yerine farklı bir engelle de denemenizi öneririm. Çünkü ota yaklaştıkça ince yapısından dolayı algılamamış olabilir. Bu da ikinci ihtimal olarak aklıma geliyor. İyi günler.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ek olarak ayağınız gazda yada boşta olmalı. Frenleyerek park ediyorsanız sistem devreye girmiyor. Ot yada duvar fark etmez. Engel ekranda kırmızıya dönüyorsa devreye girer.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
5 km hızın üstünde yanaşırsanız devreye giriyor gibi bir bilgi kalmış aklımda. Hem ön hem arka manevralarda devreye giriyor, koltuğa yapıştırıyor :)