škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Beyaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem hayırlı olsun. Çoktandır bir yenilik yoktu büyük beyazda. :) Kısmetse görürüz son halini.

Sağol abicim. Kısmetse bi fragman geçeriz.  :D

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yine dayanamadım minik dokunuşlar için birkaç ufak detay aldım.
Kapı altı ışıklı logo ve çamurluk logosu.
Montajları tamamlanınca ayrıca fotoğraf atacağım.

« Son Düzenleme: 27 Ocak 2023, 10:30:18 Gönderen: Blackadder59 »

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu kapı altı ışıklı logo ve çamurluk logosu montajlarını yaptım. Şık bir hava kattı araca.

« Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 09:55:38 Gönderen: Blackadder59 »

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağındaki stoplar orijinalinde yanmıyordu, sadece reflektör görevi görüyordu. 1 ay kadar önce üst paketin led stoplarını almıştım. Montajını ancak yaptırdım. Böylece çift sis lambası da aktif oldu.
Aydınlık ortamda ve açısız fotoğraf çektiğimden etkisi net belli olmuyor ancak gece gayet başarılı.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta sonu kapı altı ışıklı logo ve çamurluk logosu montajlarını yaptım. Şık bir hava kattı araca.
Kerem Selam; Kapı altı ışıkların montajı kolay mı? Ürünleri nereden temin ettin?
Bende bir anda gaza geldim. :)

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kerem Selam; Kapı altı ışıkların montajı kolay mı? Ürünleri nereden temin ettin?
Bende bir anda gaza geldim. :)
Selam Abi. SuperB de kapı altı aydınlatması orjinalde var ancak sadece halojen ampüllü. Bunlar onlar sökülüp takılıyor. Çok basit. Saniyelik değiştirdim. Eğer sende de kapı altı aydınlatma varsa benim aldığım link aşağıda ilk link. Çeşitleri de var diğer linkte, bak beğendiğini al, istersen ben takarım alo dersin bir akşam. Kapı aydınlatması yoksa da pilli olanları var sonradan takılıyor. Ama nasıldır nedir net bilmiyorum.

https://www.n11.com/urun/skoda-superb-kapi-alti-lazer-logo-amblem-2015-2020-7973611?magaza=ctkotomotiv

https://www.n11.com/arama?q=skoda+kap%C4%B1+alt%C4%B1

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
17' janttan 18' lere yazlıklar ile beraber geçtik.
Görsel olarak çok yakıştı.
Kullanımda yakıtı deneyecek kadar kullanamadım. Çok büyük fark ettirmese de kalkışlarda ve manevralarda bir tık ağırlaştı gibi geldi araç. Piskolojik olabilir. :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Dıştan dışa eski ve yeni çap değişmediyse sıkıntı olmaz, biraz titreşim artar yanak inceldiği için.

Hayırlı olsun

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dıştan dışa eski ve yeni çap değişmediyse sıkıntı olmaz, biraz titreşim artar yanak inceldiği için.

Hayırlı olsun
Teşekkürler.
215/55/17 den 245/45/18 e hem çap hem tabanda biraz fark var.
Yeni jantlar da Skoda Oem ürün olduğundan büyük bir sorun yaratmayacaktır kanımca.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bagaj kapağındaki stoplar orijinalinde yanmıyordu, sadece reflektör görevi görüyordu. 1 ay kadar önce üst paketin led stoplarını almıştım. Montajını ancak yaptırdım. Böylece çift sis lambası da aktif oldu.
Aydınlık ortamda ve açısız fotoğraf çektiğimden etkisi net belli olmuyor ancak gece gayet başarılı.

Bagaj kapağındaki led stopları nereden ve kaça aldınız ?
Bende de yanmıyor,uygunsa almayı düşünüyorum

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapağındaki led stopları nereden ve kaça aldınız ?
Bende de yanmıyor,uygunsa almayı düşünüyorum

Facebook dan Skoda SuperB alım satım gruplarından birinden aldım. Orijinallerin içleri açılıp ledlenip kapatılan cinsten. Yani sıfır Oem led değil. Kapatma işçiliğini pek sevmedim ama idare eder.
Jantları da aynı yerden aldım ve eski stopları geri göndermek şartı ile bana 3.000 Tl ye geldi çifti. (Sadece iç bagaj kapağı üzerindeki parçalar)

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB maceramızı da Pug 3008 alarak, hayırlısı ile sonlandırdık.

Yaklaşık 3,5 sene kahrımızı çekti SuperB. Gram problem yaşamadım bu süre zarfında. Aracına bakarsan aracın da sana bakar felsefem yine doğru çıktı. :)
Çok emek harcadım ve fazlasıyla karşılığını gördüm. Gerek konfor, gerek iç hacim, gerek özellik donanım, gerek yakıt tüketimi, gerek performans... Her konuda memnundum.
Ancak yaşının artık geçiyor olması, km yükselmesi ve artık yeni bir yüz arayışım, aracı değiştirmemdeki ana etmenler oldu.

Yeni aracım Peugeot 3008

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB maceramızı da Pug 3008 alarak, hayırlısı ile sonlandırdık.

Yaklaşık 3,5 sene kahrımızı çekti SuperB. Gram problem yaşamadım bu süre zarfında. Aracına bakarsan aracın da sana bakar felsefem yine doğru çıktı. :)
Çok emek harcadım ve fazlasıyla karşılığını gördüm. Gerek konfor, gerek iç hacim, gerek özellik donanım, gerek yakıt tüketimi, gerek performans... Her konuda memnundum.
Ancak yaşının artık geçiyor olması, km yükselmesi ve artık yeni bir yüz arayışım, aracı değiştirmemdeki ana etmenler oldu.

Yeni aracım Peugeot 3008

Hayırlı olsun kardesim. Kazasız belasız mutlu mesut surersın insallah.

Aracın teknik özellik model km vs. Biraz detay verirsen iyi olur. Eskisini kacasaydın, bu kaca geldi.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Levent sen ben okullar kapanmadan bir kahve içsek güzel olur.