škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Büyük Beyaz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;659248
Kerem, tüm bu teferuatlı işlemleri hep aynı firmada mı yaptırıyorsun? Veya kendin mi uğraşıyorsun? Firma adını paylaşabiliyor musun? Özel değilse tabii....
Kör nokta uyarı çok yayarlı bir özellik. Aynalar mı değişiyor sadece, bilgin var mı?

Abi firma değil aslında. Bu işe gönül vermiş, uğraşıyı seven bir arkadaş. İnstagram da vag-retrofit_tr adresinden takip edebilirisin. Tekirdağ merkezde arkadaş. Aslen otelci. İsmi Tuna. Parçaları oem yurtdışı yada servisten tedarik edip montaj ve aktivasyonu kendi yapıyor. Kör noktada bildiğim kadarı ile ayna ve park sensör gözleri değişiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;659253
Abi firma değil aslında. Bu işe gönül vermiş, uğraşıyı seven bir arkadaş. İnstagram da vag-retrofit_tr adresinden takip edebilirisin. Tekirdağ merkezde arkadaş. Aslen otelci. İsmi Tuna. Parçaları oem yurtdışı yada servisten tedarik edip montaj ve aktivasyonu kendi yapıyor. Kör noktada bildiğim kadarı ile ayna ve park sensör gözleri değişiyor.

Teşekkürler
Bu bilgi bende saklı kalsın. Bi ara otomatik park işi için gaza gelmiştim. Ileri zamanda belki irtibata geçerim.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cool :)
Levent gidersen arkadaşa beraber gidelim. Evde kala kala mağra adamına döndük bişey yapmasak bile sohbet yeter. :)

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ha bir ara da daha öncesinden Kerem arkadaşı basıp şu arabasını iki mıncıklayıp bi parmaklayalım :D :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkoray79;659256
Cool :)
Levent gidersen arkadaşa beraber gidelim. Evde kala kala mağra adamına döndük bişey yapmasak bile sohbet yeter. :)
Ya inan şu yasakların bir an önce bitmesini dua ediyorum. Hafta için zaten işyerindeyim, aksam 21:00 sonrası yasak, hafta sonu ona keza yasak. Ben de bunalımdayım.
Kerem'in arabayı bende merak ediyorum.... yakın zamanda kısmet olur umarım. :gaz:

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;659259
Ya inan şu yasakların bir an önce bitmesini dua ediyorum. Hafta için zaten işyerindeyim, aksam 21:00 sonrası yasak, hafta sonu ona keza yasak. Ben de bunalımdayım.
Kerem'in arabayı bende merak ediyorum.... yakın zamanda kısmet olur umarım. :gaz:

En kısa zamanda görüşelim inşallah arkadaşlar. [emoji1374]

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;659253

Kör nokta için yandaki park sensörleri mi kullanıyor?
Otomatik park var mı senin araçta peki? Otomatik parkli araçlarda sanırım sadece yanda sensör oluyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kör noktada ayna sensörü, otomatik parkta ön-arka birer ek yan sensör şart diye biliyorum

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;659263
Kör nokta için yandaki park sensörleri mi kullanıyor?
Otomatik park var mı senin araçta peki? Otomatik parkli araçlarda sanırım sadece yanda sensör oluyor.

Abi şuan arkada 4 sensör var. Kör. Okta için toplam 6 olmalı. Yani 2 ilave sensör gerekli. Otomatik park yok bende.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah doldukça doluyor. Mfa ekrana nasıl Kerem yazdınız acaba?

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;659269
Maşallah doldukça doluyor. Mfa ekrana nasıl Kerem yazdınız acaba?

Teşekkürler. Önce kullanıcı profili özelliğinin açılması gerekiyor. Sonrasında 3 kullanıcı ve 1 misafir tanımlayabiliyorsunuz. Her kullanıcı kendine özgü ayarları yaptığında, kullanıcı seçtikçe o özellikler geliyor. Anahtar, radyo, ekran görünümü, sürüş modları vb.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;659281
Teşekkürler. Önce kullanıcı profili özelliğinin açılması gerekiyor. Sonrasında 3 kullanıcı ve 1 misafir tanımlayabiliyorsunuz. Her kullanıcı kendine özgü ayarları yaptığında, kullanıcı seçtikçe o özellikler geliyor. Anahtar, radyo, ekran görünümü, sürüş modları vb.

Peki nasıl açabilirim? Vcds ile açılıyor mu?

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;659284
Peki nasıl açabilirim? Vcds ile açılıyor mu?

Çok yakın nir arkadaşım hobi olarak uğraşıyor bu  işlerle. Vcds vag com ile yapıyor ama kodlama vb bilemiyorum. Vag_retrofit_tr insta adresinden iletişime geçip destek isteyebilirsiniz.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir depo ile karmada 1000 km yi geçtik. Tüketim de fena değil.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;659456
Bir depo ile karmada 1000 km yi geçtik. Tüketim de fena değil.
Müthiş bir değer... :)
Tam 60 lt mi harcadın peki? Veya 55-56 litre ile mi?
Arabayı cila yapınca sürtünme katsayısı da düşmüş demek ki az yakıyor. :wax2: :p:D