škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akü ( Acil )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı makdemir5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi günler,
2014 Model Skoda superb marka aracımın acil aküye ihtiyacı var. Arabaya uygun akü tavsiyelerinizi bekliyorum.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yigit akü al geç. Fiyatı uygun. Kurşun kalitesi iyi. Nerdenmi biliyorum kardeşim hazirliyor dökümünu, fabrikasi bizim koyun orada. Kalani etiket.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aküde hep marka ve amper konuşulur. Ancak cca değeri de çok önemlidir. Soğuk motorda marşa basma iççn sağladığı akım gücü. Ben inci tercih ediyorum. Özel bir nedeni yok, fiyat/performans ürünü gibi geliyor.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2019, 16:27:14 Gönderen: elliyedi »

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İthal olsun derseniz, Varta aküyü tavsiye ederim. Kullandım kaliteli markadır.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yeni değiştim orjinali varta idi yine varta aldım. Araba komplike olunca bir de elektrik ile alakalı olunca endişeye mahal vermemek için paraya kıydım. Değişimi ehline yaptırın. Yaptırın derken dışarıdan akü takviyesi ile bağlantı yapılarak. Yani gelen akım kesilmemeli. Aksi halde beyin sapıtıyor. Değişim sonrası bir iki ışık yanabilir bu akü şarj olunca kaybolur. Kısa bir müddet çalıştırılıp kontak kapa aç yapılınca düzelir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı rafy1453

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim aracımın da dün aküsü bitti. 2013'te almıştım o zamandan beri hiç değiştirmemiştim ama akü zayıflamasına dair hiç ikaz lambası yanmadı. ankara dikmen'de bir mağazadan üzerindeki akü ile aynı olan "varta" marka akü aldım. 1000 TL ödedim. başka markalara yönelmek istemedim üzerindeki akü ile aynı olmasını istedim.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim aracımın da dün aküsü bitti. 2013'te almıştım o zamandan beri hiç değiştirmemiştim ama akü zayıflamasına dair hiç ikaz lambası yanmadı. ankara dikmen'de bir mağazadan üzerindeki akü ile aynı olan "varta" marka akü aldım. 1000 TL ödedim. başka markalara yönelmek istemedim üzerindeki akü ile aynı olmasını istedim.

İyi yapmıssın varta ıyıdır.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm sektörlerde öncü isimler/markalar vardır. İyi bir ürün almak isterseniz, öncü markaların giriş üstü veya orta segmentteki ürünlerini alacaksınız. Bütçe yoksa veya hesaplı bir şey arıyorsanız, sektördeki 3. Sınıf veya yerli markalara bakınız derim. Bugüne bugün bir Varta, bir Bosh veya YUASA alırsanız ve hor kullanmazsanız garanti 5-6 yıl size hizmet edecek bu akü almış olacaksınız.