škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kış lastiği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar eski arabadan 185/65r15 lassa 2017 üretim lastik var ama bizimkiler 185/60r15 olduğu için değiştiricem. Sizce kış lastiği olarak hangi markayı almalıyım. Araç ankarada kullanılacak.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
185/65/15 bizim araçlara olur aslında.. Nokian ı çok tutuyorlar alanlar da çok memnun. bende nokian ın 4 mevsimini almanyı düşünüyorum malum samsun da kar en fazla 2-3 gün oluyor.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;643513
185/65/15 bizim araçlara olur aslında.. Nokian ı çok tutuyorlar alanlar da çok memnun. bende nokian ın 4 mevsimini almanyı düşünüyorum malum samsun da kar en fazla 2-3 gün oluyor.

Olur diyorlar ama güvenemedim açıkcası ikinci el satıp yenisini almayı düşünüyorum. 2 cm araç yükseliyor zaten yüksek :) ben de nokian bakıyorum. wr d4 olanı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada norveç kışı olmuyorki  wrd4 alınacak. 350 tl çok para . Bence fabia için ekonomi sınıfı lastik bakın 220-250 tl civarı. Fazlası ile işinizi görecektir. Elinizdeki lastikler gayet ideal 2017 üretimi lassa snoways 3 sanırım bence taktırın geçin. Ha derseniz ben kayağa meraklıyım. Her hafta elmadağa, erciyese, kartepeye , ılgaza kayağa giderim o zaman başka. Ayrıca elinizdeki lastikler araca uyar %2.9 fark var , yerden 2 cm değil sadece en çok 1 cm yükselir ve buda karda zaten iyidir. 2 cm dış çap farkıdır bunun yarısı kadar yükseklik artar.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2018, 11:04:29 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;643518
Ankarada norveç kışı olmuyorki  wrd4 alınacak. 350 tl çok para . Bence fabia için ekonomi sınıfı lastik bakın 220-250 tl civarı. Fazlası ile işinizi görecektir. Ha derseniz ben kayağa meraklıyım. Her hafta elmadağa, erciyese, kartepeye , ılgaza kayağa giderim o zaman başka. Ayrıca elinizdeki lastikler araca uyar %2.9 fark var , yerden 2 cm değil sadece en çok 1 cm yükselir ve buda karda zaten iyidir. 2 cm dış çap farkıdır bunun yarısı kadar yükseklik artar.

Ben orjinal boyutları korumayı seven birisiyim. Farklı boyutlarda takmak istemiyorum açıkcası. 280 civarına nokian buldum 2017 model 230 civarı da lassa var arada kaldım açıkcası bence

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araya maraya gerek özgür kardeşim. elindekileri kullan sen. Ben geçen ay 2010 model 6mm diş derinliği olan 195.65.15 kormoran lastikleri 200 tl ye letgoda sattım. artık abs sürekli devreye giriyordu sertleşmişti. şimdi almayım diyodum ama hep aracın tepesindeyiz sincan da lassa bayinden lassa snoways 4 için 240 tl fiyat aldım. bugün yarın gidip taktırcam profilimdeki araç için.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;643520
Araya maraya gerek özgür kardeşim. elindekileri kullan sen. Ben geçen ay 2010 model 6mm diş derinliği olan 195.65.15 kormoran lastikleri 200 tl ye letgoda sattım. artık abs sürekli devreye giriyordu sertleşmişti. şimdi almayım diyodum ama hep aracın tepesindeyiz sincan da lassa bayinden lassa snoways 4 için 240 tl fiyat aldım. bugün yarın gidip taktırcam profilimdeki araç için.

wuhu ben o kadar aradım çok yüksek fiyat çektiler bana başka yerler bayi numarasını özelden atsana çok sağlam fiyat almışsın

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;643525
https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-18560-r15-88t-xl-wr-d4-kis-lastigi-2017-P284177704

Bu lastik iyi midir?

Benimde gözüm o lastikte. kış için iyi diyorlar fiyatıda lassa ile nerdeyse aynı tabi üretim yılı 2017 ne yaziki 2018 değil

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurcollu;643527
Benimde gözüm o lastikte. kış için iyi diyorlar fiyatıda lassa ile nerdeyse aynı tabi üretim yılı 2017 ne yaziki 2018 değil

2017 üretim olması çok büyük bir dezavantaj getirir mi?

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;643528
2017 üretim olması çok büyük bir dezavantaj getirir mi?

zannetmiyorum raf ömürleri uzun olmalı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastik başına 20 TL DE SÖKME TAKMA ücreti verirsiniz , 2017 nin ilk haftalar üretimi ise 2 senelik lastik olur direk. Az önce gidip 195.65.15 lassa snowvays 4 leri taktırdım. 38 hafta 2018 tarihli. güle güle bineyim inşallah.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2018, 15:25:21 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;643530
lastik başına 20 TL DE SÖKME TAKMA ücreti verirsiniz , 2017 nin ilk haftalar üretimi ise 2 senelik lastik olur direk. Az önce gidip 195.65.15 lassa snowvays 4 leri taktırdım. 38 hafta 2018 tarihli. güle güle bineyim inşallah.

kaç lira ?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
240 tl.  ama 245 den aşağı vermiyorlar. letgodan fiyat atmıştı. abi ben snowvays 3 diye yazdım dedi yok dedim ya bak dört yazıyor tamam abi dedi el sıkıştık. taktılar sıcak sıcak.