škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri Görüş Kamerası Taktıracağım. Fikirleriniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin.cesmeci;634949
Bu arkadaştan mi bahsediyorsunuz acaba

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet doğrudur

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam, ürün elime ulaştı ama bağlantı kısmını tam anlayamadım. İngilizcesi olan bir arkadaş translate  yardımı ile sayfa 6 daki anlatımı bize özetlerse, ucuza orjinal kamera sahibi olabiliriz. :)

http://www.superbclub.pl/viewtopic.php?f=59&t=7028&sid=0a3364852347aa85bb3742309431e07d&start=75

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aylar önce linkteki ürünü almıştım. TV ye bağlayıp görüntüsüne baktım fena değil. Sabit çizgisi kaldırılıp eklenebiliyor. 8inç bolero var araçta. Bagajdan torpidoya kadar kabloyu nereden nasıl çekeriz acaba.

https://urun.n11.com/arka-gorus-kamerasi/skoda-superb-2015-orjinal-geri-gorus-kamerasi-P233545457

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srknyxl;635176
Aylar önce linkteki ürünü almıştım. TV ye bağlayıp görüntüsüne baktım fena değil. Sabit çizgisi kaldırılıp eklenebiliyor. 8inç bolero var araçta. Bagajdan torpidoya kadar kabloyu nereden nasıl çekeriz acaba.

https://urun.n11.com/arka-gorus-kamerasi/skoda-superb-2015-orjinal-geri-gorus-kamerasi-P233545457

bende düşünüyorum . bu ürün güzel görünüyor. yaptırdıgınızda paylaşırsanız mutlu olurum

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geri görüş kamerası taktırırken kablo nerden çekiliyor ? Tavan sökmeye gerek var mı ?

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: marifaydin;634858
eğer istanbulda olsaydınız bu işi çok kaliteli yapan sağı solu açmadan ve teybin arkasında orjinal soketine girerek kodlama ile açan bir usta vardı kendisi zaten servislerde de yapıyor bu işlemi 400TL alıyor bende ona yaptırdım çok memnun kaldım isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim.

Merhaba, sizin aracınız hangi paketti style paketi acaba destekliyor mu biliyor musunuz.

Çevrimdışı tgg78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;635280
bende düşünüyorum . bu ürün güzel görünüyor. yaptırdıgınızda paylaşırsanız mutlu olurum

Bu tür kameraların bizim orijinal ekranlara uyduğundan eminmisiniz? Bildiğim kadarıyla bu tür ürünler sonradan takılan fabrikasyon olmayan multimedya sistemleri için

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 1 sene önce orjinal serviste taktırdım. Gayet memnunum . Aracım 2017 aralık çıkışlı style. yaklaşık 2000 tl civarıydı o zaman. şimdi ne kadardır bilmiyorum. ama tavsiyem orjinal taktırmanız. Çizgiler direksiyon duyarlı , tepeden yandan ve tam arka yı ayrı ayrı menuden seçip bakabiliyosunuz.

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;634802
Arkadaşlar bugün gizli özellik açtırdım 50₺ o sıra adam abi sizin araca geri görüş yapalım dedi nasıl olur dedim benim araç active donanım swing sistem var dedim olsun abi kod ile yapıyoruz dedi 400₺ fiyat verdi hemen yap dedim başka araç vardı ve bolora olanlar haberiniz olsun çok kolay yapılıyor

Merhaba,

Swingtede oluyor mu yani?

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit kepoğlu;648962
merhaba,

swingtede oluyor mu yani?

olmuyor çok araştirdim yaparim diyen adam yapamadi...

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2 gün önce 15.000 bakımına götürdüğümde bende taktırmak istiyordum yalnız fiyatını öğrendikten sonra aklımda deli sorular oluştu çektikleri fiyat 3.500 civarı kusura bakmasınlarda bu resmen soygunculuktur.

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burakbey;649197
2 gün önce 15.000 bakımına götürdüğümde bende taktırmak istiyordum yalnız fiyatını öğrendikten sonra aklımda deli sorular oluştu çektikleri fiyat 3.500 civarı kusura bakmasınlarda bu resmen soygunculuktur.

dışarıda orjinalini 1000Tl ye Direksiyon açısını göstermeyen düz kameraya 500 tl ye yapıyorlar yapan arkadaşta yetkili servislere gidip orada sıfır araçlara taktığını söylüyor.