škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün aracınız için ne yaptınız?

miyop · 477 · 134161

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;644643
Benim düğme daha yoldayken yenisini yapmışlar.:o Bu tararım daha güzel olmuş, ışık sensörü (LDR) sırıtmayan bir yere konumlandırılmış.

Bu yeni model güzelmiş gerçekten, sizin aldığınızda yeşil renk mi acaba Işık’lar? Skoda diye satılanların özellikle Yeşil oluyor soket uyumu yanı sıra.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen, Skoda renginde yeşil. Yerinde biraz gevşek durdu tekrar bir kontrol edeceğim tam oturmamış olabilir ya da siyah elektrikçi bandı ile sarıp sıkılaştıracağım.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arka silecek almıştım geldi, yerine tam uydu. Silmesini henüz yağmurda araç kullanmadığım için test edemedim.

https://urun.n11.com/muz-silecek/rbw-skoda-yeti-2009-2017-arka-silecek-P211206896

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun aracım için yeni sahip aramaya başladım :) ''sahibinden'' birşeyler satılan bir siteye 630704710 ilan numarası ile bir ilan açtım. Eşim için otomatik vites bir araç düşünüyoruz yetimizi de çok seviyoruz ama durum bu... :(

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17282]Umut Yeti[/MENTION]

Hayırlısı olsun, otomatik Yetiye geçiş yapmayı düşünmediniz mi.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut Yeti;644830
Bugun aracım için yeni sahip aramaya başladım :) ''sahibinden'' birşeyler satılan bir siteye 630704710 ilan numarası ile bir ilan açtım. Eşim için otomatik vites bir araç düşünüyoruz yetimizi de çok seviyoruz ama durum bu... :(

Hayırlısı olsun, desenize forumun ve mahallemizin bir Yeti'si eksilecek.:o

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik yeti düşündüm de dizel otomatik yetiler kazasız belasız temiz birşey olunca biraz bütçeyi zorluyor. Birde hayırlısıyla ilk bebeğimizi kucağımıza almayı bekliyoruz şuan ekstra para harcamam çok zor görünüyor. Çok memnunuz araçtan ancak benim direksiyon hocalığı konusunda pek becerim olmadığını gördüm :)) Gerçi biraz zamansız oldu şu sıra sıfır kilometre araçlarda bayiler indirim yapıyorlar. Şimdilik birkaç saçma sapan çek/senet teklif edenden başka arayanda olmadı :D Satılırsa satılır satılmazsa zaten canavar gibi biniyoruz :)) İlan numarasını vermiştim bir önceki sayfada acaba çokmu pahalı yazmışım? 1-2 bin tl pazarlık payı bırakarak yazdım fiyatı. Sizin yorumunuz ne olur bu hususta acaba? Hani acil olmasa da satılabilecek, beni fiyat anlamında dibe çekmeyecek hem de yeni otomatik araç almak için yeterli gelecek bir öneriniz varmıdır? Tok satıcı fiyatı danışmak istedim sizlere...

Valla öyle oldu Recep abi :) de henüz birşey yok :D niyetten bakşa...

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı yıkadım, daha sonra jantlara ve lastiklere ekstra temizlik ve bakım yaptım.

bu arada arka stop lambamın kırmızı kısmında 2-3cmlik bir çatlak olmuş. Belki uzun zamandır vardı ama ben yeni fark ettim. Dikkatli bakmadıkça belli olmuyor. Umarım daha fazla büyümez.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2018, 12:53:23 Gönderen: Batistuta »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Soğuk ve yağışlar durulunca yıkadım, hızlı cilasını attım  :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;644896
Soğuk ve yağışlar durulunca yıkadım, hızlı cilasını attım  :)

Arabanız güzel....hastasıyım. Maşşallah. Foto da bir başka güzel.....

Hızli cila olarak ne kullanıyorsunuz?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut Yeti;644892
...

Valla öyle oldu Recep abi :) de henüz birşey yok :D niyetten bakşa...

Niyet iyi olduktan sonra netice de iyi olur inşallah.

Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim. Dediğin gibi ötv indirimi ve yılsonu ile birlikte ikinci el satışları da etkilenebilir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Levcho;644897
Arabanız güzel....hastasıyım. Maşşallah. Foto da bir başka güzel.....

Hızli cila olarak ne kullanıyorsunuz?

Aracımı alır almaz nano kaplamasını kendim uyguladım. Nanolex markasının Si3d isimli ürünü ile koruma altına aldım. Burada fotoları da var

Nano kaplamalarla iyi anlaşan, kolay silinen Auto Finesse Finale isimli ürünü her tür araca ve korumanın üzerine öneririm.

Ürünü alttaki linkten aldım, güvenilir bayidir. Yıkama sonrası final parlaklık, su lekelerine karşı güzel ürün. Hidrofobiye de etkisi var. 1 litre ürün oldukça uzun süre işinizi görür.

https://www.erdemboya.net/urun/auto-finesse-finale-yuzey-temizleyici-hizli-cila-bolunmus-1-lt

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Batistuta;644894
Aracı yıkadım, daha sonra jantlara ve lastiklere ekstra temizlik ve bakım yaptım.
...
bu arada arka stop lambamın kırmızı kısmında 2-3cmlik bir çatlak olmuş. Belki uzun zamandır vardı ama ben yeni fark ettim. Dikkatli bakmadıkça belli olmuyor. Umarım daha fazla büyümez.

Yer müsait olunca yıkayıp paklamak, gönül hoşluğuyla binmek güzel tabi ki. Hatta ben her seferinde yolcuların ayaklarına dikkat ediyorum, çekinerek de olsa ayakkabılarınızı silerek binin diye uyarıyorum ya..:p

Bu arada benim de önceki sahibinden arka tampon değişmesi vukuatı vardı. Sanırım o zamandan kalan sağ stopta bir çatlak var. Çok belirgin sayılmaz, henüz su da geçirmiyor ama içten bir müdahale yapılabilir belki.