škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk 15000 servisi!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2017 1.2 YETİ sahibiyim geçen sene 2 Mayısta trafiye çıktım.6000km yol yaptım bakım zamanımın ne zaman olacağını arabanın bilgi ekranından takip ediyordum.Anahtarı 1 kademe çevirdiğimde 9700km diye uyarı ile başladı 9300km ye kadar düşmüştü benim kullanmama bağlı olarak,fakat şimdi "OİL"gibi birşey yazmaya başladı;tam ne olduğunu anlamak için yazıyorum Yağ değişimi zamanı geldi acaba.Yağ uyarı işığıda yanmıyor.Arabanın bakım zamanı geldiğinde ekranda hangi uyarı yazıyor?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Yılmaz bey, bende ekranda yazmıyor fakat her çalıştırdığımda ding sesi ile kilometre yanıp sönüyor. Ben de seneyi doldurdum fakat 15 bin km.den epey uzak olunca bir süre daha erteliyorum. Normalde 15 bin km ya da sene-i devriyesinde yağ + filtrelerin değişmesi gerekiyor. Garantiniz sürdüğüne göre geciktirmeyin derim!

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende de ding sesi ile yanıp sönüyor zaten.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
istanbul da öneebileceğiniz servis var mı

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sultanbeyli Çakıroğlu iyidir, forumda gidipte memnun olmayanı duymadım.:gut:

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler cevabınız için Beykozdan biraz uzak ama bakacağım.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;638315
Sultanbeyli Çakıroğlu iyidir, forumda gidipte memnun olmayanı duymadım.:gut:

Önerin için teşekkür ederim.Çakıoğlu bana çok uzak.
Doğuş oto Maslak 31.05.2018 tarihine randevu aldım.
Fiyat standart 830TL.
İnternet randevularına %5 indirim yapıyorlar.

Bakım sonrası yorumumu yazarım.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: astrabestan;638780
Hiç memnun kalmadım.

Maslak Doğuş, İstanbul' daki en büyük servislerden bir tanesi..

Sebebi nedir, memnun kalmamanızın?

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Biraz detaylı anlatacağım:
-İlk defa gittim Servisi zor buldum otopark içinden geçilerek gidiliyormuş meğer fiş alarak.Tabelada yazıyor fakat bir sürü yazı içinde farkedilmiyor "skoda servis" diyede yazmıyor zaten"skoda araç kabul" yazıyor.
-Randevum saat 10:00, bana aracı 15:00/15:30 gibi teslim edebileceklerini söylediler.
-Biraz dolaşmaya çıktım saat 12:50 gibi aradaılar."araç hazır yıkamaya veriyorum saat 14:00-14:30 gibi alabilirsiniz" dediler.
Ben 13:30 gibi gittim araç kabulde kimse yok,bekleme salonundan arabaya baktım iki genç arakadaş araba üzerinde çalışıyor.Biri elindeki listeden tik'leri çek ediyor,diğeri direksiyon başında elinde laptopla birşeyler yapıyor.Sordum araba hazır mı diye tamam abi arakadaş servis kilometresini düzenliyor dedi. sonra araba yıkanacak mı diye bana sordu,bende yıkanmamış mı  diye sorunca hayır abi yıkanmamış dedi.Bende daha fazla beklememek için yıkamayın dedim ve araç kabul indim.
-Araç kabulde kimse yok gelen müşteriler bana soruyor sonra danışmadaki bayan geldi ona sordular şimdi gelirler dedi,beklemeye devam bir servis kabul elemanı geldi fakat benimle ilgilenen arkadaş yok,beklemeye devem,bir müşteri geldi direk benim müşteri kabul elemanının masasına oturup beklemeye başladı ayakta sıkılınca benda aynı masanın diğer koltuğuna oturdum.Beklemeya devam diğer M.kabul elemanı ara ara yeni müşterilerle uğraşıyor üçüncü masa bir müşteriyle hararetli telefon konuşması yapıyor biz bekliyorun bu arada soranlara şimdi gelirler diye cevap veriyorlar.Sonuda patladım ve  nerede bu "xx" bey diye sorunca diğer m.kabul elemanı şimdi gelir abi dedi ve telefonla aradı;Arkadaş hemen geldi biraz da arayan arkadaşa sitem ederek sen araç teslim edemiyormusun gibi serzenişte bulunda oda meşkulüm dedi.Neyse gelen arakadaş önce masadaki diğer arkadaşın arabasını teslim etti bir 15dk daha bekledik.Sıra bana geldi benim işim daha uzun sürdü bir türlü karttan parayı alamadılar Bu arada saat 15:00 oldu.
-Arabayı aldım bagajı açtım çıkan malzemeleri görmek için fakat hiçbir şey yoktu.(Daha önceki arabam Nissan dı ve çıkan malzemeler mutlaka poşetle bagaja konurdu.)
Bu malzemeler benim için önemliydi çünkü araba 6000km de mecburen servise gitmiştim senesi dolduğu için.Hava filtresi ve polen filtresinin çok kirli olduğunu zannetmiyorum(araba garajda duruyor)Çıkan malzemeleri acil durumlarda yedek malzeme olarak kullanabilirdim.
-Araç kabulde bana verilen kağıtta bir madde yazıyormuş o dikkatimi çekti şöyle yazıyor:"Bakım sonrası çıkan garanti kapsamı dışındaki malzemelerin geri dönüşüm amacıyla adınıza berteraf edilmesini onaylıyormusunuz. evet/hayır"Bu soruyu arkadaş bana sorsa uyanacaktım ve isterdim malzemeleri hiç sormadı ve işarette koymamış zaten.
-Cam suyunu ağzına kadar doldurmuştum gitmeden,bu yüzden cam suyu fiyatını düşürdüm (12TL)
Biraz uzun oldu ama benim memnuniyetsizliğim bunlar.
Saygılar.

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üstat çok basit şeylermiş yahu.. böyle şeylere canımızı sıksak 1 gün yaşayamayız şu memlekette.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Size göre çok basit olabilir ama Toyota ve Nissan servislerini görmüş biri olarak bana hiç normal gelmedi.Müşteri memnuniyeti anketleri için aradıklarında da bunların hepsini belirttim.
Patron sizsiniz herkez bilkincinde olsun yeter.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu servisten servise değişiklik gösteriyor. Bazılarının servis hizmeti mükemmel. Yalnız bilgisayara parçaların süresi kaydedildiği için ne kadar temiz olursa olsun değişiliyor. Bu standard uygulama ve garanti için gerekiyor. Bilgisayarda dediğim gibi gereken herşey yazılıyor. Güncellemelerde dahil. Güncelleme ücretsiz ve zaman aldığı için bazı servislerin işine gelmiyor. Ben şahsen izmirdeki servisten gayet memnun kaldım. Ankaradakiler öyle değil. İşi savsaklıyorlar. Onun için bakım süresini yaza denk getirdim izmire gidiyorum. Eski parçaları da veriyorlar. Ekstra birşey çıkarsa haber vererek onay istiyorlar. Ücretsizleri doğrudan yapıyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi