škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Fabia3 ön koltuk altı çekmecelerine,

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç 2016 model. Sol sürücü koltuğu altında kapaklı çekmece, sağ tarafta ise şemsiye yuvası ve 1 adet şemsiye geldi. Yağmurda çok işe yarıyor. Bence 2017 modellerde de olmalıydı. Hata yapılmış bence.

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim araçta (2017 model) sürücü koltuğunda çekmece var, yolcu koltuğunda yok.Ayrıca şemsiye hiç yok bagajda olan arkadaşlar bagajın neresinde acaba.Bizim bagajda yastık vardı.Şemsiye yerine yastık mı koydular acaba.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;624467
Benim araçta (2017 model) sürücü koltuğunda çekmece var, yolcu koltuğunda yok.Ayrıca şemsiye hiç yok bagajda olan arkadaşlar bagajın neresinde acaba.Bizim bagajda yastık vardı.Şemsiye yerine yastık mı koydular acaba.

Yastığı da ilk kez duyuyorum. Fotoğrafını atabilir misiniz?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;624467

Şemsiye normalde yolcu koltuğunun önünde oluyor.

Yastığı ilk defa duydum foto atabilir misiniz :)

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bunun aynısı boyun yastığı gibi küçük birşey

][/URL]

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay be değişik bir şey hediye etmişler [MENTION=15744]ea777[/MENTION] :)

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şimdi tekrar baktım şemsiye yeri var ama orada değil boyun yastığı'nın üsütünde de aldığımız yerin ismi var yani skoda'nın hediyesi değil. Sonuç olarak benim şemsiyem nerede :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;624489
Şimdi tekrar baktım şemsiye yeri var ama orada değil boyun yastığı'nın üsütünde de aldığımız yerin ismi var yani skoda'nın hediyesi değil. Sonuç olarak benim şemsiyem nerede :)

Bayi cebe indirmiş :)

Çevrimdışı isslm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende şemsiye var ancak çekmece veya şemsiye yeri yok. Bagaja koymuşlardı şemsiyeyi.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2017, 22:17:55 Gönderen: isslm »

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de ilk aldığımda baya bi aramıştım muhtemelen kayadibi cebe indirmiş. Haram zıkkım olsun. Sorsan geldiğinde şemsiye yoktu diye kıvıracak biliyorum.

Bu arada yeri değil ama bim de black&decker araç içi süpürgesi satılıyor. Ben aldım gayet kullanışlı ve kaliteli. Sonuçta black&decker. Piyasada 170tl ye kadar çıkıyor fiyatı. Bim de 89tl. Bilginiz olsun!

Ek olarak; ön koltuklar için kılıf satılıyor üst yüzey için. Yarın alıp deneyeceğim olmazsa iade ederim. Güneşte koltuklar sararmasın ve de terleyince koltuğa sinmesin diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2017, 22:10:10 Gönderen: Firzen »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;624501
Ben de ilk aldığımda baya bi aramıştım muhtemelen kayadibi cebe indirmiş. Haram zıkkım olsun. Sorsan geldiğinde şemsiye yoktu diye kıvıracak biliyorum.

Bu arada yeri değil ama bim de black&decker araç içi süpürgesi satılıyor. Ben aldım gayet kullanışlı ve kaliteli. Sonuçta black&decker. Piyasada 170tl ye kadar çıkıyor fiyatı. Bim de 89tl. Bilginiz olsun!

Ek olarak; ön koltuklar için kılıf satılıyor üst yüzey için. Yarın alıp deneyeceğim olmazsa iade ederim. Güneşte koltuklar sararmasın ve de terleyince koltuğa sinmesin diye düşünüyorum.

Hocam kilif milif vs koyunca da VW grup araç aliyon bildigin Fiat Doblo oluyor be:p

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aldığım bayiye dün mail atarak durumu bildirdim.Sabah dönüş yaptılar bazı araçlarda şemsiye çıkmadığını ama geri dönüş yapıp kendilerini uyardığım için şemsiyemi ayırdıklarını gelip alabileceğimi ya da kargoyla yollayabileceklerini söylediler. Bende bugün yolum düşünce uğradım şemsiyeyi aldım.İlgili davrandılar taktir ettim.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;624532
Aldığım bayiye dün mail atarak durumu bildirdim.Sabah dönüş yaptılar bazı araçlarda şemsiye çıkmadığını ama geri dönüş yapıp kendilerini uyardığım için şemsiyemi ayırdıklarını gelip alabileceğimi ya da kargoyla yollayabileceklerini söylediler. Bende bugün yolum düşünce uğradım şemsiyeyi aldım.İlgili davrandılar taktir ettim.

Bunun Türkçe meali şu. Aslında bizim şemsiyenin olmadığından haberimiz var. Müşteri uyanmazsa biz de salağa yatıyoruz, sesimizi çıkarmıyoruz. Ama müşteri uyanırsa ve şemsiyesini isterse hemen veriyoruz.

O araç geldiğinde eksiği, gediği, vuruğu, kırığı bayinin sorumluluğundadır. Size eksik verip sonradan böyle davranmaları taktir edilecek bir durum değil bence.

Bu işin doğrusu; araç teslim edilirken şemsiyenin olmadığı ve müşteriye bir şekilde temin edileceği yönünde olmalı idi!
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2017, 18:16:16 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;624599
Bunun Türkçe meali şu. Aslında bizim şemsiyenin olmadığından haberimiz var. Müşteri uyanmazsa biz de salağa yatıyoruz, sesimizi çıkarmıyoruz. Ama müşteri uyanırsa ve şemsiyesini isterse hemen veriyoruz.

O araç geldiğinde eksiği, gediği, vuruğu, kırığı bayinin sorumluluğundadır. Size eksik verip sonradan böyle davranmaları taktir edilecek bir durum değil bence.

Bu işin doğrusu; araç teslim edilirken şemsiyenin olmadığı ve müşteriye bir şekilde temin edileceği yönünde olmalı idi!

Zaten taktir ettiğim kısmı geri dönüş yapmalarıydı.Ben maile cevap vereceklerini bile düşünmemiştim.Yoksa kesinlikle haklısın bayii sesisini çıkarmadan verdiğine göre sorumlu kendileri, yoksa suçu yüce oto ya atıp bize böyle geliyor diyebilirlerdi.