škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Fabia3 ön koltuk altı çekmecelerine,

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vesekiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2017 Fabia3 ön koltuk alt çekmecelerine, 2004 Polo'da bulunan ön koltuk çekmeceleri uyar mı acaba?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ben de merak ediyorum. Ben standart geliyor saniyordum. Harici olarak alip takilabilinir mi acaba. Torpidoda ruhsat kullabim klavuzu gibi her zaman gerekmeyecek seyleri oraya atayim diyorum

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;624136
Valla ben de merak ediyorum. Ben standart geliyor saniyordum. Harici olarak alip takilabilinir mi acaba. Torpidoda ruhsat kullabim klavuzu gibi her zaman gerekmeyecek seyleri oraya atayim diyorum

Sürücü koltuğunun altındaki standart idi. Yeni araçlarda yok mu?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;624147
Sürücü koltuğunun altındaki standart idi. Yeni araçlarda yok mu?

Valla benim arabada oraya elimi atınca boş geliyor. bir bakacağım tekrar.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2016 modellerde var sanırım çok bi işe de yaramıyo küçücük

Çevrimdışı Simply Clever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2017 model style pakette yok ne yazik ki. Ben de standart saniyordum ama degilmis.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Simply Clever;624153
2017 model style pakette yok ne yazik ki. Ben de standart saniyordum ama degilmis.

Çok ilginç bir durum,eski modelde standart olan birşeyi yeni modele opsiyon olarak koymak.Bence çok kullanışlı bir göz orası.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;624156
Çok ilginç bir durum,eski modelde standart olan birşeyi yeni modele opsiyon olarak koymak.Bence çok kullanışlı bir göz orası.

Ben de şaşırdım şimdi. Not defteri, fener, reflektörlü yelek var bende o kısımda. İlk muciti Seat diye biliyorum, hatta kuzenimin Cordoba'sında vardı hoşuma giderdi. Benim Fabia'da da kısmet oldu :)

Hoş oraya ne koymak istersin diye sorsalar yangın söndürme tüpü derim. Kaza anında bagajı aç, tüpü çıkar vs. çok zor. Önce emniyet :D

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;624160
Ben de şaşırdım şimdi. Not defteri, fener, reflektörlü yelek var bende o kısımda. İlk muciti Seat diye biliyorum, hatta kuzenimin Cordoba'sında vardı hoşuma giderdi. Benim Fabia'da da kısmet oldu :)

Hoş oraya ne koymak istersin diye sorsalar yangın söndürme tüpü derim. Kaza anında bagajı aç, tüpü çıkar vs. çok zor. Önce emniyet :D

yangın tüpü sığar mı oraya ya, o kadar büyük mü? bana ufak gibi geldi. benim düşüncem oraya torpidodaki fazlalıklar gözlük kabı vs koymaktı.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Trafik çevirmesinde oradan ruhsat çıkarmak için eğildiğimde jandarma çavuşu silah çekti bana. Silah vs. çıkaracağımı sanmış. "Kıpırdama" diye bağırınca ışık görmüş bıldırcın gibi kaldım arabada, derdimi anlatana kadar.

Polis ve jandarma arabanın yanına kadar gelip ruhsat istenene kadar eğilmeyin arkadaşlar. Benden söylemesi. :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;624165
yangın tüpü sığar mı oraya ya, o kadar büyük mü? bana ufak gibi geldi. benim düşüncem oraya torpidodaki fazlalıklar gözlük kabı vs koymaktı.

yangın tüpü sığmaz oraya imkanı yok

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;624165

Alıntı yapılan: smtcglr;624172
yangın tüpü sığmaz oraya imkanı yok

Öncelikle yangın tüpü değil yangın söndürme tüpü diyelim :)

İkinci olarak da Mercedes'in bazı modellerinde yangın söndürme tüpü sürücü koltuğunun altında. Doğrusu da bu bence. Düşünsenize uzun yolda aracınızda yangın çıktı, bagajı açacaksınız bavulları indireceksiniz. Yangın söndürme tüpünü bulup söndürecekseniz, çok zor. Bu sırada ufacık alev daha da büyüyecek vs...

Geçen gün bununla ilgili yazı vardı. Arabalarda -özellikle benzinli araçlarda- yangına müdahale süresi 25 saniyeyi geçerse aracın tamamına yakını yanıyormuş. Çünkü araçlardaki yangın söndürme tüpleri 1 ya da 2 litre. Yani çok küçük bir bölgeyi söndürebilir.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;624170
Trafik çevirmesinde oradan ruhsat çıkarmak için eğildiğimde jandarma çavuşu silah çekti bana. Silah vs. çıkaracağımı sanmış. "Kıpırdama" diye bağırınca ışık görmüş bıldırcın gibi kaldım arabada, derdimi anlatana kadar.

Polis ve jandarma arabanın yanına kadar gelip ruhsat istenene kadar eğilmeyin arkadaşlar. Benden söylemesi. :)

Yolda avel avel yururken ileride Jandarmanin arkadaşlarimi cevirdigini kimlik kontrolu yaptigini gordum, onlardan geride yuruyordum. Mecbur beni de sorgularlar diye kafadan eli arkaya attim cuzdani cikaracakken pantolonun dugmesi sikiştı cikartamadim biturlu. Erlerden biri gorunce biranda 6 er 2 subay hic dusunmeden mermiyi verdiler otomatiklerin agzina. ...Allahtan bizimkilerden biri onlerine atladi bana da bagirdi lan salak napiyon diye. Durumu toparlayana kadar 3 kilo vermiştim:))
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2017, 19:17:44 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2015 style aracimda da var ön koltukların ikisinde de çekmece..
2012 Leon Fr aracımızda ise sadece şoför koltuğunda var..
İki aracı alırken de bilmiyordum orda bir bölme olduğunu.. sonradan farkettim

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 ambition fabişte var.... sürücü koltuğu altında çekmece yolcu koltuğu altında şemsiye ve şemsiye koyma yeri var