škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil....Arac camura batti!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci batirdim camura.Cektirmek gerekirse onden mi arkadan mi cektireyim.Cekici kisimdaki parcayi nasol sokerim.Sokulen parca trkrar takilabilir mi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
On arka farketmez. Hangi taraf temizse o tarafa cektir. Ceki demiri bi kapakcigin altinda asilinca cikar. Ama kirmayasin.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çamurdan çıkartırken hangi taraftan çekilirse en az zarar görecekse araç o taraftan çekilip çıkartılır. Ardından servise kadar da çekicinin arkasında çekilerek gidecekse, ön tekerleklerden kaldırılıp arka tekerlekler yerde olacak şekilde çekilmelidir. Çekici aracı tamamıyla üzerine alıp da götürecekse zaten sıkıntı yok demektir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Fzt26

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaklaşık iki hafta önce bende battım kendim uğraştım baktım olmuyo traktörle kurtardık [emoji3] yalnız çıktıktan sonra alt muhafazanın boş olan kısımlardan içeri çamur dolmuş onları temizlemek lazım o biraz uğraştırdı.kuruyan çamur kasma yaptı motorun sesi bile değişti temizleyince normale döndü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi