škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 Aylık Araçta Kapıdan Gelen Ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu sesle karşılaşan var mı daha önce, bozuk yolda sinir bozucu çok
https://youtu.be/JW3zv2gPU2c
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2017, 10:28:51 Gönderen: 06CCC06 »

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yapacağınız şey şudur: o çektiğiniz arka koltuğu yatırın. Koltuğun kilidinin oturduğu demiri göreceksiniz oraya fitil veya kalın çift taraflı bant sarıp koltuğu yerine oturtun ses tamamdır. O koltuğun içindeki kilidin boşluğunu alıyor. Bu octaviaların çoğunda olan bir ses

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;622623
Yapacağınız şey şudur: o çektiğiniz arka koltuğu yatırın. Koltuğun kilidinin oturduğu demiri göreceksiniz oraya fitil veya kalın çift taraflı bant sarıp koltuğu yerine oturtun ses tamamdır. O koltuğun içindeki kilidin boşluğunu alıyor. Bu octaviaların çoğunda olan bir ses

Teşekkür ederim hocam akşam iş çıkışı dediğinizi yapacağım söylediğiniz yerdir umarım

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sorunu yaşadım hatta daha dün akşam aracımda yine ordan ses gelmeye başladı ordaki fitili söküp daha kalın fitil yapıştırdım ses kesildi. Aracım 2016 octavia.

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;622627
Aynı sorunu yaşadım hatta daha dün akşam aracımda yine ordan ses gelmeye başladı ordaki fitili söküp daha kalın fitil yapıştırdım ses kesildi. Aracım 2016 octavia.

Dediğiniz gibi hocam koltuğu indirip kaldırdım sadece ses gelmemeye başladı
Bugün internetten tüylü bez bant siparişi verdim geldiğinde arkadaki o Demir'i saracağım kalın bir şekilde

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06CCC06;622673
Dediğiniz gibi hocam koltuğu indirip kaldırdım sadece ses gelmemeye başladı

Bugün internetten tüylü bez bant siparişi verdim geldiğinde arkadaki o Demir'i saracağım kalın bir şekilde

Koçtaş ta kapı fitili var onuda alabilrsiniz işe yarıyor ama sizinki daha iyidir. Hallolduğuna sevindim sorununuzun. Sizin de aracınızda bozuk dişli asfaltta gösterge panelinden cızırtı geliyor mu?

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;622674
Koçtaş ta kapı fitili var onuda alabilrsiniz işe yarıyor ama sizinki daha iyidir. Hallolduğuna sevindim sorununuzun. Sizin de aracınızda bozuk dişli asfaltta gösterge panelinden cızırtı geliyor mu?

Saolun hocam sizin sayenizde çözüldü, benim başka biyerde ses yok çok şükür
Sizde açtınızın konuya bi video çekip ekleyin sizin sorunda biran önce çözülür umarım

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok sevindim hallolmasına :) servisten randevu aldım izolasyon yapılcakmış. Bikaçtanr böyle sesi çözdüm ama gösterge olayı aştı beni :)

Çevrimdışı alp f.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba. Bu konuyla alakali degil ama hazır konusu acilmisken. Yolda giderken sol on camdan cizirti sesi geliyor. Hatta elimi cama sertce vurunca da ayni ses geliyor. Bunun cozumu nasil olur acaba.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi