škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III müzik sistemini geliştiriyoruz.

özdil · 37 · 26004

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alocem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba Özdil bey, Park asist nasıl eklettiniz ? acaba bende de 2016 prestige (kör nokta+line asist+) var benim aracıma da olurmu ?

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alocem;626765
merhaba Özdil bey, Park asist nasıl eklettiniz ? acaba bende de 2016 prestige (kör nokta+line asist+) var benim aracıma da olurmu ?

Vural car audio Apo usta yapıyor. İnternetten numarasını bulabilirsiniz. Ben fiyat almıştım, çok ta uçuk değil yapılabilir. Ben maddi olarak ayarlayamadığım için yaptıramamıştım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alocem;626765

1500 tl gibi rakama yapmıştı ağustosta. tamponlar söküldü. tampon içinde yerleri hazır zaten yanlara 4 sensör takıldı. Bir de vites kolu yanındaki tuş takımı 3lüsü ile değişti.
Tabii bir de programlandı.
sizin araçta kör nokta asistanı varsa, geri manevra asistanı da ekletilebilir sadece yazılım ile.
line asist varsa da uzun far asistanı ve trafik ışığı tanıma sadece yazılım ile ekletilebilir.

Çevrimdışı alocem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11488]özdil[/MENTION] hocam park asistanı ne oldu?
Faal duruma geçti mi? Orjinalinden farkı var mı?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapılan uygulama zaten orijinalı. Hiç bir farkı yok. Araçta var olan yazılım açıldı.
 4 adet ek sensör takıldı. Bir de sistemi devreye almaya yarayan tuşu da barındıran tuş takımı değiştilirdi vites kolunun yanında.
 İşe gidiş gelişe kullandığımız leon kardeşimindi onu sattı kardeşim kendisine mx-5 aldı.
 3 kişi gidip geliyorduk bu durumda mx 5 işimizi görmez. Bu hafta kendime bir fiorino aldım işyerine kayıtlı olarak. Pazartesi teslim alacağım.
 Superbde eksik gördüklerimi de zamanla tamamlayacağım. Şerit takip, ısıtmalı ön cam, kör nokta uyarı sistemi, sanal pedal. Aynı şekilde oem parçalarla yapılıyor.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sanal pedal arkadasimin birisi yaptirdi.Antalya da 1500 tl ye.cal8sma sistemi falan sorunsuz gorünuyor.bir cok kez deneme yaptik sorun yok gibi .ama arkadan baktiginda( biraz egilip) alt difuzor icinde kiprit kutusu gibi bir olay görünuyor.o biraz canimi sikti.degilse calisma sistemi sorunsuz hosuma gitti.4 biler vermektense.

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsitmali ön cam olayinida ,bende ekletmistim araci alirken .ama gecen musterim vw servisi ne cam fiyatina baktirdim 3900 civari sadece cam.yani sonradan taktirmak baya rakam olusturur gibi.

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi