škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III müzik sistemini geliştiriyoruz.

özdil · 37 · 26001

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

bu da subwooferın bitmiş hali.

sabah 5-6 dakikalık bir video çektim. hiç kesip budamadan youtube a aktarıyorum.
 yüklemesi bitince linkini koyarım buraya. iyi bir kulaklıkla dinlerseniz benim arabada duyduğuma yakın bir ses alırsınız. ben oldukça tatmin oldum. beklentimi baya karşıladı. bir tek saf akustik müzik dinleyemedim. tüm parçalar elektronik yazılmış idi.
 fader ı öne kaydırınca tam bir sahne elde edebiliyorsun dedi kardeşim. gece 12de geldi istanbuldan. sabah kendim meraktan indim arabanın yanına bu kadar çektim.
 daha fazla yorumu video linkinin altına yazarım.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=-AtbtgEzyTg

Ne yazıkki youtube kodek sıkıntısı mı bilmiyorum. çıt çıt sesler var. bu sesler yoktu. ses bir de aşırı sıkışıtırmadan sanırım tüm tizleri kaybetmiş. boğuk çıkmış. youtube bir de çalınan parçaların telif hakkı var dedi. idare edin artık.
biraz hayal kırıklığı oldu.
s7 edge ile çektim videoyu ama youtube a aktarınca rezil bir şeye döndü.
genelde sesi yarının biraz üstünde dinledim. zaten3/4 den fazlası çok yüksek oluyor. dinlerken camlar kapalı idi.
 dirty biti dinlerken müziğin arabanın içini doldurduğunu iyice hissettim misal. tabii mp3lerin kalitesi de malum. 320kps olmasına rağmen bir cd sesi değiller. kayıp gene var.
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2017, 10:37:19 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Video kaldırılmış hocam. Erisilemiyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım youtube kısıtladı. şarkıların telifinden dolayı. ne saçmalık. aracın ses sistemini deniyoruz. telif hakkı olmayan şarkı mı var? 4şarkıyı çıkardım önerisi üzerine.
kalanlar için telif talebi yokmuş. o halinin linkini koyacağım idare edin.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi çok güzel bi sistem olacağa benziyor ancak ben aracın bu kadar sökülmesinden tedirgin olan biriyim nedense.Belkide kuru bi takıntıdır ancak ama sanki bunu yaptıktan sonra cızırtı tıkırtı gibi tirim sesleri başlar gibi geliyor bana :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gelmiyor şimdilik. gelse de çok güzel bir müzik sistemim var artık. sorun değil.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;621817
Sn özdil hayırlısı olsun.

maliyet ne kadar?

diğer bir sorumda; bası yuksek bır sarkıda ses yukseldıgınde arka kapılardakı hoperlorler cızır cızır. yırtılacak sankı. bu yapılan modıfıye ıle bu cızırtılar engellenebılır mı?

bugün belli olduğu için yazabilirim artık.
 maliyeti toplam 5190tl oldu bana.
 4190 tlsi 2 adet amfi prima 4.9 ve ap1D mono bass amfi, DRC kontrol ünitesi ve rockford fosgate p2 10 sub woofer. gidiş geliş benzin vs hariç.
 araca yapılan sistemin bir güzelliği amfileri başka bir araca da geçsem aynı şekilde kullanabilecek olmam. Ama zaten kodiaqtan umutluydum. o da beklediğim kadar iyi çıkmadı. bu aracı uzunca bir süre elimde tutacağım gibi. Araca yatırım yapmaya değer artık. 2 yıllık garantim 31 ağustosta bitiyor.
 Paylaştığım bir fotoğraf vardı oradan anladınız mı bilmem bir retrofit uygulamamız da oldu. şu anda faal değil çalıştıracak orijinal düğmesi gelecek onu da biz takacağız vites kolunun yanına :gaz:
 ileride chip de düşünüyorum. şu anda araştırmasına başlamadım. onu da getirisi götürüsü ile değerlendirip öyle karar vereceğiz.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kalan 1000 tl nedir diye merak edenler için, işçilik, kablolar (sigortaları dahil), sol arka göze yapılan bas kutusu.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;622165
Video kaldırılmış hocam. Erisilemiyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Youtube videosunu kontrol ettim. erişilebilir durumda.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düğme gruba da geldi takıldı. Artık aracımız kendi kendine de park edebiliyor.
Retrofitten kastım buydu.
Aracın fabrikasyon çıkışında olmayan ama sonradan oem eklemeler ile yapılabilen donanım eklentileri.
Kör nokta ve geri manevra uyarı sistemi için arka tampon içine 2 radar sensörü ve yan aynaların değişmesi yeterli misal.
sanal pedal içinse sadece tampon altına sensörün eklenmesi yeterli.
şerit takip+ trafik levhası tanıma+ otomatik uzun kısa far için de ön cam değişimi ile birlikte kamera eklenmesi yeterli.
hatta camı da ısıtmalı olanla değiştirebiliriz klima kumanda düğmelerini de değiştirirsek.

Özellikle günümüzde 122000 tl gibi ötv sınırında kalan bir araç alıp ihtiyacınız olanları sonradan ekletmek mantıklı. çünkü 1500 tl lik opsiyon bile ekleseniz aracın %10 ötvsi artacağından güzel bir fazladan ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.
vergi sistemi insana neler yaptırıyor.
tabii bu arada zamanında keşke biraz bekleyip aracı otomatik alsaymışım diye bir daha düşündüm.
malum şerit takip eklenirse trafik sıkışıklığı asistanımız da oluyor otomatik vites sayesinde.
bu kamera eklendiğinde front asistimiz de var acaba şehir içi güvenlik sistemi de aktive oluyor mu? önünüze fırlayan bir yayayı sizden önce fark etmesi açısından tabii.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2017, 11:01:19 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11488]özdil[/MENTION]

Özdil bey ön sensörler varmıydı sonradanmı ilave oldu
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2017, 20:01:42 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önde 4 tane vardı. araç prestij. ön ve arka tamponun yanlarına 2şer daha eklendi. toplam 12 adet oldular.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam maşallah elinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle