škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 Model Skoda Fabia Sürücü Camı Sıkıntısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmedow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Başlıkta belirttiğim üzere aracımı 2017 model fabia style modeli fakat sürücü tarafın da ki camı aşağı indirdiğim de tam aşağı inmiyor yani bi 5 mm felan yukarıda kalıyor fakat ön yolcu koltuğunun camı tam açılıyor sizde de öyle mi servisi aradım fabialar da genelde böyle olduğunu söyledir açıkçası inanmadım

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15791]Mehmedow[/MENTION] benim araçta sağ ve sol da eşit bir şekilde tam olarak açılıyor. Camın en üst noktası ile cam fitilleri aynı hızaya geliyor. Bu sabah kontrol ettim.

Çevrimdışı Mehmedow

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sağolasın hocam yol servise görünüyor o zaman mekanızmasal sorun var sanırım sol in camım en aşağı açıldığında 5 mm yukarı da kalıyor sağ ön camım ise tam açılıyor cam görünmüyor yani en aşağıya kadar iniyor acaba dedim fabrikasyon mu ama değilmiş araç da daha 1 aylık 2017 model

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmedow;621101
Sağolasın hocam yol servise görünüyor o zaman mekanızmasal sorun var sanırım sol in camım en aşağı açıldığında 5 mm yukarı da kalıyor sağ ön camım ise tam açılıyor cam görünmüyor yani en aşağıya kadar iniyor acaba dedim fabrikasyon mu ama değilmiş araç da daha 1 aylık 2017 model

Rica ederim. Çok fazla kafanıza takmayın. Şans işi bazen bu konular. Hallederler hemen diye düşünüyorum.