škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"Opel Insignia Alırken 1 Kez Daha Düşünün" demişler

lrfan · 131 · 190742

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
DH'den alıntı:

Alıntı
Merhabalar BMW marka aracımı satarak Yılın arabası seçilen Opel Insignia Aracı satın aldım ama keşke almasaydım araç ile ilgili yaşamadığım problem kalmadı tek tek buradan yazmak istiyorum ama hangisinden başlıycağımı bile bilmiyorum aracı aldım 1 saat içinde kontrol ettim ve arkadan gelen yüksek bir ses vardı ve bu sesi anlamak için aracım 2 gün sökülmedik parça bırakılmadan serviste kaldı hemen ardından arka cam su alıyordu ve onun için tekrar servise gittim şimdi daha sonra ön hız gösterge panelinin olduğu bölümün yazılarının silik olduğunu anladım ve yeniden servise gittim 1 aydır halen parça bekleniyor ve gelip gelmiyceği belli bile değilmiş.. Aracımın şuan içerisinden gelen sağ arka sesler inanın tofaş şahinden bile gelmiyordur bu kadar güvenip aldığım aracımdan çok pişmanım en kısa zamanda sorunlarımdan kurtulmayı umuyorum.. Oturduğum koltuk dahi ses yapıyor kapı nikelaj tutmalarına el değdirmek imkansız gıcırtı kulağı sağır edicek cinsten ön camda yazan şaşe numarası bile silik uzun süredir sessiz kaldım yazmamak için kendimi zor tuttum ama dayanamadım arkadaşlar.. Daha sonra bu parçalar sökülünce bi baktım direksiyon yamuk ve araba sağa sola çekiyor tekrar servise gittim ve direksiyon düzeltildi peki sonra ne oldu? Araba direksiyon bi sallanıyor anlatamam tekrar servis ve balans bozuk dediler oda düzeltildi aklıma geldikte yasadıklarımı tek tek yazıcağım ama suana kadar en az 100 kere opel ataköye gittim kayıtlarda mevcut..

Km sayacında da harfler silik, lcd ekran sipariş edildi garantiden gelicek dediler ve 1 ay sonra arıyorum almanya ile görüştük ne olucağı belli değil halen parça bekleniyor diyorlar almanyada bu nasıl garanti ya? eğer parça gönderilmiyorsa neden var o opel?

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
opellerin belkide tek ve en büyük sorunu elektonik arızalar veriyor ve genelde opel kullanıcıları bilir beyin arızasıda veriyor.çok duydum demekki baya oluyor.ben 3,5 sene astra kullanmıştım
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opel klasiği....

Az daha alacaktım iyi oldu okuduğum  :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Bide bunu met ediyorlar.Demekki  yalan arabaymış...
20V Turbo
Laurin&Klement..

octaviaman

• Ziyaretçi
Opelin yeni modellerinde sakatlık çok oluyor.Model oturunca almak lazım.

Çevrimdışı Zoran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
klasik opelin direksiyon şikayeti bu adamlar direksiyon yapmayı hakkaten bilmiyorlar :)
gelsinler biz öğretelim :)

Çevrimdışı Kul Ahmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Amerikan pazarında bulunmayan ve bizim Türkiye'de yücelttiğimiz,gözümüzde büyüttüğümüz bir marka Opel.

Şık tasarımı,konforu olabilir fakat motorsal ve elektroniksel sorunlar ile adının sıkça zikredilmesi hoş değil.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah kapıma sokmasın opeli...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bmw gibi araba satılırmı be insan almadan önce bı test surusu yapar bı yoklar arabayı yazık bı dunya para vermıstır ona mantıklı bı ınsan dusunur derkı yenı vectra neden tutmadı.bu adamlar ıgnısıa ya döndü.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hemen kesip biçip asmasın kimse.Tamamen yeni çıkmış ilk jenerasyon hiçbir araba alınmaz.BMW,Mercedes gibi markaların bile ilk jenerasyonlarında neler çıkıpta geri çağırıyorlar.Mercedes gibi bir marka ABS gibi artık cacık konudan C serisi çağırıyorsa olası her türlü sorun normal görülmeli.İlk çıkan bir arabaya hemen atlanmamalı,bu tezimi her zaman savunurum.Opel kronik kalıplaşmış sorunları olan bir marka olsada bir sonraki jenerasyonlarda düzelteceklerdir.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Faşist Nasyonal Sosyalizmin makinesi, ön ızgarası Führer bıyıklı Bavyeralı BMW makine varken ne diye gidim şu GM bozmasını aldın deyip adamı suçlamak lazım.

parası var rezil olacak yer aramış.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;4011
Hemen kesip biçip asmasın kimse.Tamamen yeni çıkmış ilk jenerasyon hiçbir araba alınmaz.BMW,Mercedes gibi markaların bile ilk jenerasyonlarında neler çıkıpta geri çağırıyorlar.Mercedes gibi bir marka ABS gibi artık cacık konudan C serisi çağırıyorsa olası her türlü sorun normal görülmeli.İlk çıkan bir arabaya hemen atlanmamalı,bu tezimi her zaman savunurum.Opel kronik kalıplaşmış sorunları olan bir marka olsada bir sonraki jenerasyonlarda düzelteceklerdir.

Dooğrusun da yardırım opel artık kronik sabıkalı oldu.Bak ordan opel deniyo şurdan direksiyon deniyo hemen bilmece bulmaca gibi.:gaz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;4207
Faşist Nasyonal Sosyalizmin makinesi, ön ızgarası Führer bıyıklı Bavyeralı BMW makine varken...
O nasıl bir betimlemedir öyle yahu!:kiki:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skodalarımızın gözünü seveyim ...donanımlarından çalsalarda kronik hastalığı yok en azından.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;4343
O nasıl bir betimlemedir öyle yahu!:kiki:

Abi belasını aramış, Bayerische-Motoren-Werken kısmet etmiş Allah, almış buda, sonra gidim GM bünyesine giriyim dersen olacağı bu, eski GM e laf yok, yenileri tırt...

BMW ve Saab gibi markalar göklerden yere inmişlerdir. kısmet olmuşsa, fazlasını aramak macera bence.