škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"Opel Insignia Alırken 1 Kez Daha Düşünün" demişler

lrfan · 131 · 190658

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176817
...benzinlide yaptı Uğur Abi :D...
Benzinliden emin değildim ama dizel motor konusunda usta olduklarını biliyordum.:wnk:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız makyajlı kasa Passatın(hesapta yeni kasa) Insigniaya rakip olduğunu bende düşünmüyorum o tiple :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;176869
Yalnız makyajlı kasa Passatın(hesapta yeni kasa) Insigniaya rakip olduğunu bende düşünmüyorum o tiple :D
evet zaten vw nin ara bi kasası gibi ama konfor olarak test ettim güzel ama başka bi ön konsol koysalardı daha iyi olurdu en azından ön konsoldan kurtarırdı kendini :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176871
evet zaten vw nin ara bi kasası gibi ama konfor olarak test ettim güzel ama başka bi ön konsol koysalardı daha iyi olurdu en azından ön konsoldan kurtarırdı kendini :D

Konforda felan iyileştirmeler varmış,yalıtım daha iyi diyorlar ama ben yinede ısınamadım o arabaya :D

Bu arada Kapılar,tavan,iç mekan felan komple aynı zaten.Bildiğiniz makyaj...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi
Çağrı ve Hasan,

Kendi aranızdaki sıkıntıları Messenger, Skype veya özel mesajla halledin lütfen.

Bu arada aradaki o garip atışmalarınızı siliyorum.

Sonradan bilgi verilmedi falan demeyin.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar İnsignia' da iş var sizi temin ederim buna.Malzeme kalitesi yüksek, dizayn süper, donanım desen şahane.Motor desen atmosferik 115 HP ( zaten artık getirmiyorlar ) dışında diğer motorları güzel.Bir arabadan beklenen bütün özellikler mevcut.Adamlar yapmış işte arkadaş.Bir VW çalışanı olarak ben bu aracı gözüm kapalı tavsiye ederim.Ha bu arada Peugeot 508' de çok sağlam geliyor haberiniz ola ;) Autoshow' dan kendi ellerimle çektiğim birkaç 508 fotosu koyayımda şenlensin ortalık :D Malzeme kalitesi abartısız almanlara ulaşmış.Zaten iç tasarım düz ve sade tasarlanmış.Buda işçiliğin yükselmesine neden olmuş.Bildiğim kadarıyla segmentinde 4 yönlü klimayı sunan ilk araç ;) Ben aracı çok beğendim gerçekten.Aracı inceledikten sonra Doğuş Oto Binek araç İstanbul Bölge müdürüyle konuştum araç hakkında endişelerimi dile getirdim o derece yani :D

« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 23:09:06 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
508 benim de hoşuma giden bir pug.Fiyatlarını çok merak ediyorum.Yüksek olmazsa iyi satar.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW, Skoda, Opel gibi araçlardan düşük olacağı kanısındayım ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı otomobiladresim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende insignia yönlenmiş birisi olarak başta bu site incelemesi olmakla beraber donanım haber, skodaturkey gibi sitelerdeki yorumları okuduktan sonra tövbe dedim. Arkadaş bir kişi benzinlisi için kalkıp ekonomiktir, az yakıyor demez. Her ağzını açan şikayetçi. Yalıtım konusu bayağı can sıkıcıymış beyler.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2018, 21:59:20 Gönderen: otomobiladresim »