škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Kodiaq'ın Fiyat Listesi Belli Oldu

baba63 · 83 · 36744

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pahalı diyeceğim ama Clio Sümbül'ün sıfırının 90.000 TL olduğunu düşününce susuyorum.

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel otomatik olsa satilirdi bu fiyatla bu arac pek satilmaz 190000 tl ye ful honda crv 1.6 motor dizel notomatik varken helede

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
1.6 dizelin olmaması kötü olmuş. Bu motor gamıyla şansı biraz zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mayıs ayı geldi neredeyse, ama resmi sitede ne fiyat var ne donanım listesi. Araç alma arefesindeki insanların seçimlerini gözden geçirmeleri açısından listeleri açıklasalar daha iyi olur, belki başka marka veya model alacak birisi kararından vazgeçip bu araca yönelebilir.

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fiyatlar olması gerekenden %5 kadar yukarıda diye düşünüyorum. umuyorum lansman indirimi yada güzellikleri vardır. önemli olan donanım paketlerinin bu fiyatlara göre nasıl olacağı?

Çevrimdışı gazi59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hangi Siteden Çevirdiğini Sormak Lazım Donanımları Dahi Belli Olmayan Arabanın Bir Anda Fiyatlarının  Çıkması Bence Çok Garip Zira Çevirdiği Sitedeki Donanımlarla Buraya Bu Araç Gelmeyebilir Avrupanın Orta Donanımlı Araçları Bize En Üst Paket Donanımlarla Gelmiştir

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bu segmentte 4x4 olarak en iyi tercih Suzuki Vitara.

Tamam iç malzeme kalitesi bir nebze düşük. Ama f/p olarak daha iyi bir 4x4 göremiyorum.

Kodiaq'da dahil olmak üzere, bu fiyat seviyelerinden araba almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum.

Çok parası olan için elbette eleştiri getiremem. Ama benim gibi maaşlı çalışanlar için, neredeyse 1+1 daire parasına araç almak sadece israf olur.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: gazi59;613885
Hangi Siteden Çevirdiğini Sormak Lazım Donanımları Dahi Belli Olmayan Arabanın Bir Anda Fiyatlarının  Çıkması Bence Çok Garip Zira Çevirdiği Sitedeki Donanımlarla Buraya Bu Araç Gelmeyebilir Avrupanın Orta Donanımlı Araçları Bize En Üst Paket Donanımlarla Gelmiştir

Hangi siteden çevrildiği derken neyi kast ettiniz anlamadım ?

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli seçeneklerinden baz modeli fiyat olarak ( tabii fiyatlar bu sekilde olacaksa) fena değil. Ama bu kasayla 1.4 tsi nasil bir iş çıkarir bilmiyorum. Özellikle yakıt degerlerini cok merak ettim. Dizel motorun 2.0 gelecegi belliydi. Fiyat olarak sadece belli bir kesme hitap ediyor olması kötü olmuş. Resmi bir açıklama yapılınca hersey netleşir

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi Siteden Çevirdiğini Sormak Lazım Donanımları Dahi Belli Olmayan Arabanın Bir Anda Fiyatlarının Çıkması Bence Çok Garip Zira Çevirdiği Sitedeki Donanımlarla Buraya Bu Araç Gelmeyebilir Avrupanın Orta Donanımlı Araçları Bize En Üst Paket Donanımlarla Gelmiştir

Donanım paketleri belli ;) Araçlar bayilere muhtemelen pzt günü faturalanacak. Bugün akşam veya pazartesi sabah aracın resmi fiyat listesi de gelir. Yalnız bu adamlar bu fiyatları nereden öğrenmişler onu anlamadım.

Hangi Siteden Çevirdiğini Sormak Lazım Donanımları Dahi Belli Olmayan Arabanın Bir Anda Fiyatlarının Çıkması Bence Çok Garip Zira Çevirdiği Sitedeki Donanımlarla Buraya Bu Araç Gelmeyebilir Avrupanın Orta Donanımlı Araçları Bize En Üst Paket Donanımlarla Gelmiştir

Avrupa donanımlarından daha yukarıda donanımla geliyor araçlar Türkiye' ye :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;613952
Donanım paketleri belli ;) Araçlar bayilere muhtemelen pzt günü faturalanacak. Bugün akşam veya pazartesi sabah aracın resmi fiyat listesi de gelir. Yalnız bu adamlar bu fiyatları nereden öğrenmişler onu anlamadım.

Avrupa donanımlarından daha yukarıda donanımla geliyor araçlar Türkiye' ye :ok:

İnanc bey artik bazi seyleri aciklasanizda bu cile bitse ;)

Skoda Sanliurfa bayisi muduru vermis fiyatlari once acikladilar bunu ismi dahil olmak uzere sonra siteden kaldirdilar

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dou147;613958
İnanc bey artik bazi seyleri aciklasanizda bu cile bitse ;)

Skoda Sanliurfa bayisi muduru vermis fiyatlari once acikladilar bunu ismi dahil olmak uzere sonra siteden kaldirdilar

Ufak detaylar vereyim o halde :) ambition pakette otomatik klima, Style pakette kessy, prestigede 19 jantlar var. Prestige pakette ayrıca bir iki supriz donanım mevcut. Bu donanımlar Vw grupta hiçbir zaman standart sunulmadi :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1,6 dizel boşuna beklemeyin bence, bu kasayı kaldırmaz o motor.
Fiyatlar bi tık yüksek gibi, donanımları bekleyip görmek lazım.

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;613970
Ufak detaylar vereyim o halde :) ambition pakette otomatik klima, Style pakette kessy, prestigede 19 jantlar var. Prestige pakette ayrıca bir iki supriz donanım mevcut. Bu donanımlar Vw grupta hiçbir zaman standart sunulmadi :ok:

Bunada şükür. Bu arada şaka bir yana araçları ne zaman showroom da görüp inceleyebileceğiz ve hem fiyatları hemde donanım versiyonlarını öğrenebileceğiz?