škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Kodiaq'ın Fiyat Listesi Belli Oldu

baba63 · 83 · 36745

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;613970
Ufak detaylar vereyim o halde :) ambition pakette otomatik klima, Style pakette kessy, prestigede 19 jantlar var. Prestige pakette ayrıca bir iki supriz donanım mevcut. Bu donanımlar Vw grupta hiçbir zaman standart sunulmadi :ok:

Fiyatları doğruluyorsunuz anladığım kadarıyla :)

Çevrimdışı nelson

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar. Kodiaqı takip ediyordum fakat bu gayri resmi fiyatlar hayal kırıklığı yaşattı. Umarım sondaki sıfırı yanlış görmüştür:):):)
Güvenlik testi acaba yapılmadı mı? Yapıldıysa niye yayınlanmıyor? Bilen bir arkadaşımız açıklarsa sevinirim.

Çevrimdışı gazi59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;613896
Hangi siteden çevrildiği derken neyi kast ettiniz anlamadım ?

Avrupa'daki skoda siteleri mesela

Alıntı yapılan: crash;613952
Donanım paketleri belli ;) Araçlar bayilere muhtemelen pzt günü faturalanacak. Bugün akşam veya pazartesi sabah aracın resmi fiyat listesi de gelir. Yalnız bu adamlar bu fiyatları nereden öğrenmişler onu anlamadım.

Avrupa donanımlarından daha yukarıda donanımla geliyor araçlar Türkiye' ye :ok:

Avrupadaki euro kurumdan TL çevirerek

Alıntı yapılan: crash;613952
Donanım paketleri belli ;) Araçlar bayilere muhtemelen pzt günü faturalanacak. Bugün akşam veya pazartesi sabah aracın resmi fiyat listesi de gelir. Yalnız bu adamlar bu fiyatları nereden öğrenmişler onu anlamadım.

Avrupa donanımlarından daha yukarıda donanımla geliyor araçlar Türkiye' ye :ok:

Avrupadaki herhangi bir siteden euro yüzden TL ye çevirerek

Şu anda bulgaristandayim buradaki skoda.bg sitesinde konfigurqsyonda aracın fiyatı 83500 leva TL leva ya çevirdiğim de arkadaşın  verdiği fiyatlar ortaya çıkıyor

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gazi59;614001
Şu anda bulgaristandayim buradaki skoda.bg sitesinde konfigurqsyonda aracın fiyatı 83500 leva TL leva ya çevirdiğim de arkadaşın  verdiği fiyatlar ortaya çıkıyor

Bulgaristan ile bizim hiç bir ilgimiz alakamız yok. Orada ki araçların donanımları farklı buradaki farklı.

Alıntı yapılan: dou147;613980
Bunada şükür. Bu arada şaka bir yana araçları ne zaman showroom da görüp inceleyebileceğiz ve hem fiyatları hemde donanım versiyonlarını öğrenebileceğiz?

Önümüzdeki hafta içi aracı görebileceğinizi umuyorum. Pzt veya salı günüde fiyatlar açıklanır sanırım
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: gazi59;614000
Avrupadaki herhangi bir siteden euro yüzden TL ye çevirerek

Pardon da nereden bu kanıya vardınız ? yani fiyatların Avrupa'daki herhangi bir siteden EURO üzerinden çevrildiğini nereden çıkardınız ?
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2017, 10:10:27 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı dou147

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;614003
Bulgaristan ile bizim hiç bir ilgimiz alakamız yok. Orada ki araçların donanımları farklı buradaki farklı.

Önümüzdeki hafta içi aracı görebileceğinizi umuyorum. Pzt veya salı günüde fiyatlar açıklanır sanırım

7koltuklu modeller de geliyor mu acaba? Acikcasi benim icin oldukca onemli bir kistas.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dou147;614028
7koltuklu modeller de geliyor mu acaba? Acikcasi benim icin oldukca onemli bir kistas.

Opsiyonel olarak sunulacak. İlk partilerde gelir mi emin değilim
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar

ilk parti araçlar belli oldu bayi başına 1er adet geliyor hepsi ambition 1.4 tsi 150 hp dsg olarak belirlenmiş. daha sonraki aylarda diğer paketlerde gelecek

tahmini geliş 28 nisanda türkiyede bayi dağılımı uzaklağa göre değişir

fiyat şuan belli değil
...

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O kadar gürültü koptu "full araç gelecek, ucuz gelecek, bayilere az araç gelecekti o yüzden geliş tarihi ertelendi" diye. Şimdi gele gele bayi başına bir araç mı gelecek? Şaka gibi.

Çevrimdışı gazi59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cidden şaka gibi bi olay bu nedir

Ve anlayamadığım her ülkeye ilk önce sadece test araçlarının gönderildiği bilindiği halde neden takipçilere olmaz umutlar vaadi edildi
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2017, 08:45:11 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Ferdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;613892
Bence bu segmentte 4x4 olarak en iyi tercih Suzuki Vitara.

Tamam iç malzeme kalitesi bir nebze düşük. Ama f/p olarak daha iyi bir 4x4 göremiyorum.

Kodiaq'da dahil olmak üzere, bu fiyat seviyelerinden araba almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum.

Çok parası olan için elbette eleştiri getiremem. Ama benim gibi maaşlı çalışanlar için, neredeyse 1+1 daire parasına araç almak sadece israf olur.

Dün Vitara'nın 1.4 S modelini test ettim. Ön yargılı gittim ama araç beklentimin çok üstünde seri ve sürmesi keyifli geldi. Evet plastik kalitesi bir tık düşük ama şu anki ülke şartlarında bir araca gidip dünya kadar para vermem. Araçtaki güvenlik donamımları falan başka markalarda opsiyonel sunuluyor. Ayrıca hobilerimden dolayı araziye çıktım için 4x4 olması benim için harika. Kodiaq'ın fiyatlarının açıklanmasını bekliyordum ve görünen o ki muhtemelen Vitara alacağım...

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ferdi;614216
Dün Vitara'nın 1.4 S modelini test ettim. Ön yargılı gittim ama araç beklentimin çok üstünde seri ve sürmesi keyifli geldi. Evet plastik kalitesi bir tık düşük ama şu anki ülke şartlarında bir araca gidip dünya kadar para vermem. Araçtaki güvenlik donamımları falan başka markalarda opsiyonel sunuluyor. Ayrıca hobilerimden dolayı araziye çıktım için 4x4 olması benim için harika. Kodiaq'ın fiyatlarının açıklanmasını bekliyordum ve görünen o ki muhtemelen Vitara alacağım...
Bence de mantıklı bir secim yapmis olursun.

Ben cok uzun suredir suv/crossover segmentindeki araclari hem forumlar, hem de youtube test videolari uzerinden takip ediyorum.

Vitara gercekten f/p anlaminda en iyi arac.

Bu arada size fiyat ne verdiler?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ferdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;614217
Bence de mantıklı bir secim yapmis olursun.

Ben cok uzun suredir suv/crossover segmentindeki araclari hem forumlar, hem de youtube test videolari uzerinden takip ediyorum.

Vitara gercekten f/p anlaminda en iyi arac.

Bu arada size fiyat ne verdiler?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acelem vardı hiç pazarlık yapmadık, 4x4 versiyonunu 109.000'den hesapladılar. Ufak bir indirim daha olur diye düşünüyorum. Benim hasarsız Fabia'yı da 51'e sayacaklarını söylediler ama tabi ben o fiyata takasa girmem.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ferdi;614219
Acelem vardı hiç pazarlık yapmadık, 4x4 versiyonunu 109.000'den hesapladılar. Ufak bir indirim daha olur diye düşünüyorum. Benim hasarsız Fabia'yı da 51'e sayacaklarını söylediler ama tabi ben o fiyata takasa girmem.

Sizin araç style paket mi, ambition mu? Style ise 51.000 TL'ye öldürmüşler resmen.