škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin bakım fiyatları hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende haftaya 45.000 bakımına götürme niyetim var. Hazır izinler varken. Doğuş oto indirimsiz 1250₺ dedi. 2015 1.2tsi DSG araç için. Bursa içi nescar veya sertepe den Pazartesi fiyat alacağım.

Bursa içi önerisi olan varmı 45.000 bakımı için.?

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KenanK;655321
Bende haftaya 45.000 bakımına götürme niyetim var. Hazır izinler varken. Doğuş oto indirimsiz 1250₺ dedi. 2015 1.2tsi DSG araç için. Bursa içi nescar veya sertepe den Pazartesi fiyat alacağım.

Bursa içi önerisi olan varmı 45.000 bakımı için.?

Nescar ve sertepe - 975₺ olarak fiyat çıkarttı.

Çevrimdışı Mytonn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nisan ortasında bakım zamanı geliyor ama malum, bu zamanda servise götürmek istemiyorum aracı. İyi niyet garantisi için sorun yaratırlar mı?

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mytonn;655490
Nisan ortasında bakım zamanı geliyor ama malum, bu zamanda servise götürmek istemiyorum aracı. İyi niyet garantisi için sorun yaratırlar mı?

Tabiki sorun olur serviste 1 bakim icin dahi goturmezseniz iyi niyet bitebilir

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mytonn;655490

gideceğiniz servisi arayıp ne gibi önlemler aldıklarını ve ikame araç desteği verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

ikame araçların size verilirken dokunulacak yüzeyleri streçli olarak veriliyor ve sizden sonra da dezenfekte ediliyormuş. (söylenen bu yönde)

sizin aracınızın da direksiyonlarını vb. noktaları streçleyip öyle servise sokuyorlar. en önemlisi sizin aracı teslim ederken ve alırken farklı eldiven ve maskelerle bayiye gitmeniz. aracınıza sokakta da dokunanlar olabilir siz kendinizi koruduktan sonra gerisi biraz benzer durumda kalıyor.