škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maviş'de Sonunda Yaylandı.

06navy · 23 · 10902

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nihayet aracı dün yıkadım, bugün sabah'da fotoğrafını çekebildim. Aracın yaydan sonra yol tutuşunda ciddi derece de artış olduğunu söyleyebilirim, şansımı zorlamıyorum kış şartlarında ama virajlarda ve şerit değiştirirken gerçekten güven hissi veriyo. Konfor olarak da hiçbir rahatsızlık yaşamadım ben, eskiden ön takımdan gelen gıcırtılar da gelmez oldu. Görüntü olarak da bence hoş oldu, daha oturaklı duruyor araç, malesef Skodaların çamurluk kısımları çok geniş olduğu için aracın düştüğü çok belli olmuyo ama eskisine göre gayet iyi. Şüphelerim vardı ama tam istediğim gibi oldu. Herkese tavsiye ederim.

Araç Ankara'ya gidip gelince baya bi kirlendi yollarda.

Yıkanınca kendine geldi mavişim.

Karşılaştırmak için ekliyeyim dedim, bu aracın eski hali:

Bu da aynı açıdan çekilmiş yeni hali (Bagaj felan tamamen boş, gerçi gelirken tamamen yükledik ama orjinal yaylardaki gibi esneme fazla olmadığından çok çökmedi araç) :

Lastiklerin ömrü dolunca uygun 15" jant bulabilirsem lastik yanağı 55'den ince olmamak şartıyla jantları büyütebilirim, görüntü olarak daha güzel olur diye düşünüyorum. Ama bu hali de çok güzel geliyo bana araba alçalınca tahmin ettiğim gibi jantlar da daha iyi durdu. Bu arada Philips Xenon'larımda yolda onlarda gelince tam olacak :)

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı  olsun :)

ama samimi fikrimi sorarsanız  siyah renk jant arabayı  boğmuş  ne jantı gösteriyor  ne arabayı.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan Yusuf'cuğum :) 10 nomre olmuş :ok: az daha düşecek merak etme :ok: takıldıktan yaklaşık bir 1500-2000 km sonra 10 mm aralığında (6mm,7mm v.s) daha düşecek :ok: Temizken standart jantlarda dahi basıklığı belli olur,standartı zaten tam teyyaredir :hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Güle güle kullan Yusuf abi.. Çok güzel olmuş..

Bende en kısa zamanda yay düşünüyorum, virajlarda hiç rahat durmuyo :D Gerçi orjinalinde bile lastikler çamurluğun içinde kalacak kadar alçak ama alçak olmakla bitmiyo iş, sertlik lazım birazda :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;59088
hayırlısı  olsun :)

ama samimi fikrimi sorarsanız  siyah renk jant arabayı  boğmuş  ne jantı gösteriyor  ne arabayı.

:+1:bencede siyah jant arabajı boğmuş.

Güle güle kullan Yusuf abi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan kanka TEN POİNT olmuş :ok:

Temiz haline bakınca halen ışıl ışıl görünüyor kaporta..Boya korumanın etkisi devam ediyor anlaşılan..Yoksa yeni wax mı attın?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
woowww dehşet olmuş.eski halı zaten güzeldi.simdi bakmaya doyamıyorum.güle güle kullan yusuf abi.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle