škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maviş'de Sonunda Yaylandı.

06navy · 23 · 10906

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsn kazasız belaısz. zamanla dahada düşer gerçi.

ben bir tek diğer arkadaşlar gibi mavi arabada siyah jantı beğenmedim:(

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;59138
Güle güle kullan kanka TEN POİNT olmuş :ok:

Temiz haline bakınca halen ışıl ışıl görünüyor kaporta..Boya korumanın etkisi devam ediyor anlaşılan..Yoksa yeni wax mı attın?

Yok halen aylar önce attığım wax duruyo :)

Alıntı yapılan: mayham85;59266
hayırlı olsn kazasız belaısz. zamanla dahada düşer gerçi.

ben bir tek diğer arkadaşlar gibi mavi arabada siyah jantı beğenmedim:(

Alıntı yapılan: AhmetH;59088
hayırlısı  olsun :)

ama samimi fikrimi sorarsanız  siyah renk jant arabayı  boğmuş  ne jantı gösteriyor  ne arabayı.

Görüşünüz için teşekkürler ama benim gerçekten çok hoşuma gidiyo siyah jantlar :) İlk boyandığında birkaç gün alışamadım ama şu an gri jantlı fabia görünce çok garibime gidiyo, eğer 15" jant alırsam ilerde, taktırmadan siyah veya koyu griye boyatıp takarım mutlaka :)

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;59144

Abi arabayı ben yıkadım, zamanım çok dar olduğundan oraları unutmuşum, kusura bakma :)

Alıntı yapılan: demir_01;59148
woowww dehşet olmuş.eski halı zaten güzeldi.simdi bakmaya doyamıyorum.güle güle kullan yusuf abi.

Sağol kardeş çok daha iyileri senin olur inşallah. Adana'ya gelince takılırız artık yaylı yaylı :)

Alıntı yapılan: Real81;59186
güle güle kullan , darısı başımıza :)

Sağol Ahmet abi, Roomster için sormuştum sanırım tedarik edebilirlermiş, istersen sorabiliriz, montajı yapan yer de harbi işi biliyormuş, sahibi (Gıyasettin Karataş) zaten eski rallicilerden odasının bir duvarı kupa dolu :)

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Jantlar şimdiki Golf 6 Comfortline Jantının kapaksız hali gibi duruyor.

Umarım en yakın zamanda jantları, hiç olmadı renklerini değiştirirsiniz...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun yusuf... güle güle kullan... süper olmuş...:ok::)
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bence kapı kollarıyla, folyolu direkle, boyanmış ızgara çerçevesiyle, kararmış geri vites ve arka sinyalle uyumlu siyah jantlar. Gerçi ben siyah severim, açık renk çoğu şeyi sevmem, gündüzü bile sevmemde :D

(niye o renk araba aldın diye sorarsanızda küçük arabada koyu renk olmuyo maalesef)
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2009, 21:56:38 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;59309
Jantlar şimdiki Golf 6 Comfortline Jantının kapaksız hali gibi duruyor.

Umarım en yakın zamanda jantları, hiç olmadı renklerini değiştirirsiniz...

:) Dediğim gibi zevk meselesi, ben koyu renk jantı daha çok beğeniyorum, Gökhan Fabia'sına koyu gri jant aldığında da çok hoşuma gitmişti, ayrıca birçok mavi araca siyah jantın yakıştığını gördüğüm için karar vermiştim siyaha boyamaya, tabi Erhan'ında verdiği cesaret ve destekle boyamıştık, ben kesinlikle "Mavi, Kırmızı, Sarı, Fıstık Yeşili" gibi canlı renklere sahip araçlarda koyu renk jantı beğeniyorum.

Örneğin :

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu yay olayını kısmetse bizim arkadaşın alacağı feliçitaya yapcaz.umarım feliçitaya uygun bir yay bulabilirz.

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle