škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 182152

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugüne kadar radyoda herhangi bir cızırtı sorunu yaşamadım. Ayrıca ses kalitesi de gayet güzel.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;630551
Bugüne kadar radyoda herhangi bir cızırtı sorunu yaşamadım. Ayrıca ses kalitesi de gayet güzel.

Geri görüş kamerası çözünürlüğü nasıl?
Ayrıca direksiyonu çevirdiğinizde, orjinal ekranda olduğu gibi klavuz çizgileride dönüyor mu?
yoksa sabit mi?

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;630552
Geri görüş kamerası çözünürlüğü nasıl?
Ayrıca direksiyonu çevirdiğinizde, orjinal ekranda olduğu gibi klavuz çizgileride dönüyor mu?
yoksa sabit mi?

Geri görüş kamerasının çözünürlüğü yeterli seviyede, kılavuz çizgileri dönüyor. Ancak kameranın kendinden aydınlatması olmadığı ve aracın geri vites ışığından destek aldığı için gece pek iyi değil. Daha önceki Peugeot 508 aracımda Navimex marka android cihaz ve kendinden ledli kamera vardı. Gece dahi görüntü hem çok net hem de ledlerin sayesinde gündüz gibiydi.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;630573
Geri görüş kamerasının çözünürlüğü yeterli seviyede, kılavuz çizgileri dönüyor. Ancak kameranın kendinden aydınlatması olmadığı ve aracın geri vites ışığından destek aldığı için gece pek iyi değil. Daha önceki Peugeot 508 aracımda Navimex marka android cihaz ve kendinden ledli kamera vardı. Gece dahi görüntü hem çok net hem de ledlerin sayesinde gündüz gibiydi.

Bunların olması gerçekten çok iyi.
Müsait olduğunuzda, geri görüş kamerası ve araç menü ayarlarının olduğu ekranları resimlerini paylaşırsanız memnun olurum.
İyi günler kullanın.

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;630574
Bunların olması gerçekten çok iyi.
Müsait olduğunuzda, geri görüş kamerası ve araç menü ayarlarının olduğu ekranları resimlerini paylaşırsanız memnun olurum.
İyi günler kullanın.

Cep numaranızı bildirirseniz whatsapp üzerinden gönderebilirim

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;630575
Cep numaranızı bildirirseniz whatsapp üzerinden gönderebilirim

0532 637 6862
Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 2016 superb 1.4 tsi araçlarda kapılardaki hoparlörler kaç watt bilgisi olan var mı ? ben JBL marka ile değiştirmek istiyorum orjinalini çıkarıp

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;630543
TV özelliği yok. 6 aydır kullanıyorum gayet güzel bir ürün. Bendeki Newfon marka, aynı görsele sahip başka markalar da mevcut. Araç ile birebir uyumlu, android olduğu için ise adeta tablet gibi; istediğiniz uygulamayı indirip kullanabiliyorsunuz.

Normalde bizim araçlarda ekran kısmı sadece düğmeler lcd ve dokunmatik panelden ibaret. Asıl iş torpidonun içindeki ünitede dönüyor. Sizin bu multimedyayı takmak için o ünite değişiyor mu? Tam olarak montajı nasıl, hangi parçalarla yapılıyor?

Aracımın 8inç bolero sisteminin ses çıkışından çok memnunum. Eğer ünite komple değişiyorsa bu ürünün anfi gücüne güvenebilir miyim bunda kararsızım.

Orjinal ekranda yakıt ile ilgili bilgiler alabiliyor, araçla ilgili ayarlamalar yazpıyoruz. Bu özelliklerin hepsi mevcut mu?

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünü almadan önce araç üzerinde deneyerek özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;629858
https://i.hizliresim.com/V3bQAq.png

bunun da çok faydalı olacağını düşünüyorum.Kullanan arkadaş var mı fikir alabilir miyim.
Ben kullanıyorum. Birebir uyumlu. Kolçak kapağı tam kapanıyor. Ufak tefek malzemeleri koymak icin birebir. Tavsiye ederim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;631063
Ben kullanıyorum. Birebir uyumlu. Kolçak kapağı tam kapanıyor. Ufak tefek malzemeleri koymak icin birebir. Tavsiye ederim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tşkkrlr ben de faydalı olacağını tahmin etmiştim demekki sizler de kullanıcı olarak çok memnunsunuz.o kadar derin ki o bölüm attığını bulamıyorsun.bu zımbırtı şart

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;630603
arkadaşlar 2016 superb 1.4 tsi araçlarda kapılardaki hoparlörler kaç watt bilgisi olan var mı ? ben JBL marka ile değiştirmek istiyorum orjinalini çıkarıp

Kaç watt olduğunu bilmiyorum ama multimedyanin ses çıkışı ancak besliyor çünkü ses seviyesi %80 'den sonra artmıyor sadece baslar biraz daha bozuluyor. O yüzden kapı hoparlörlerini degistirmek kapı izolasyonunu bozmaya ve sökerken kırılacak olan sekmanlara değmez. Kapı içine JBL veya kicker in üst seri komponentlerini koyup hatırı sayılır bir amfi ile besleyecekseniz olur. A sütunundaki yüksek frekans hoparlorleride değiştirmeniz gerekirki sadece bass boğmasın sizi. Bu sistem arka kapiyada uygularsaniz 3000tl yi gecer. JBL nin standart hoparlorleri superbin orjinalinden daha iyi degil. Tüm bunlara rağmen iyi bir ses alamayabilirsiniz. Çünkü hoparlörlerin arkasındaki boşluk yeni hoparlörünüzde iyi performans almanıza yetmeyebilir.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben sadece amfi ekleyerek çok güzel sonuç aldım superbde. kapı hoparlörlerini hiç ellemedik.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, Ön arka orjinal spoyler montajı yaptırdım. Ürünleri bir denk getirip almıştım , sonra hanımın "iyice kopuk arabası yapacaksın" baskısı ile taktırma konusunda kararsız kalmıştım. Hatta burada satışa çıkarmıştım baktım bir iki hafta ilgilenen olmadı ben de fırsatını bulunca taktırdım. İyi ki taktırmışım daha araç bana gelmedi ama servisten arkadaş fotosunu paylaştı. Ben yakıştırdım, bir RS tampon veya çift egzoz çıkışı olmasa da bir albeni kattı.

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 14:23:29 Gönderen: macrostr »

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;631146
Merhaba, Ön arka orjinal spoyler montajı yaptırdım. Ürünleri bir denk getirip almıştım , sonra hanımın "iyice kopuk arabası yapacaksın" baskısı ile taktırma konusunda kararsız kalmıştım. Hatta...

Kusura bakmayın, Yanlışlıkla Superb başlığı altına atmışım. Admin arkadaşlar octavia'ya taşırsa veya silerse sevinirim.