škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 185196

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=16020]fusel[/MENTION] İki uygulama da başarılı olmuş maşallah. Ben de difizör alacağım da kışın üşendim yapmaya siz nereden aldınız acaba n11den mi?

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Difüzorü N11 sdizayn mağazasından almıştım.  Çamurluk logosunu AliExpress ten aldım. Difüzorü Ben yapalı baya oldu ancak şimdi paylaştım. Kışın yapmasanız daha iyi yapışkanlar tutmayabilir. Birde yapıştırmadan önce deneme yapıp yamukluk varsa ürünün formunu düzeltin. O şekilde daha iyi yapışıyor ve bırakmıyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;619702
kolçak içi olan iki bölme haline getirip gizli hale getiriyor alt kısmı.
kartlıkta ise üzerine numaranı yazabileceğin bi alan var ayrıca alttaki bölmeden bişey almak bazen zorumuza gidiyor bu hemen başının üzerinde ordan al kullan bence.

kolçak gözü kullanışlı oldu mu ve tam uyumlu mu aracımıza.almak istiyorum ama tam oturmuyorsa almak istemem

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: Fikret_55;630319
kolçak gözü kullanışlı oldu mu ve tam uyumlu mu aracımıza.almak istiyorum ama tam oturmuyorsa almak istemem

Ben aldım kullanıyorum, tam oturuyor, oynama ya da ses yapmıyor, ıcınde kaucuk kaydırmaz taban var, icine koydukların da ses yapmıyor. Sunroof olan modellerde gozluk koyma yerı olmadıgı ıcın, bu macla da kullanılabılıyor

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bende 2016 model superb araçta 5 inç swing ekran var ...ben 6.5 inç veya 8 inç orjinal bolero ekran arıyorum bendeki ekranla takasa girecek varsa özelden mesaj atabilir mi ? üstüne ücreti ne ise vermeyi düşünüyorum. iyi günler

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;630510
merhaba arkadaşlar bende 2016 model superb araçta 5 inç swing ekran var ...ben 6.5 inç veya 8 inç orjinal bolero ekran arıyorum bendeki ekranla takasa girecek varsa özelden mesaj atabilir mi ? üstüne ücreti ne ise vermeyi düşünüyorum. iyi günler

10.2 inç ekranlı android multimedya kullanıyorum, tavsiye ederim. Araçla birebir uyumlu.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;630512
10.2 inç ekranlı android multimedya kullanıyorum, tavsiye ederim. Araçla birebir uyumlu.

Peki aracın ayar menüleri aynen kullanılabiliyor mu? ambiyans aydınlatması, sürüş modu seçimi, lastik basıncı, far vs ayarları? tüketim bilgileri...

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;630516
Peki aracın ayar menüleri aynen kullanılabiliyor mu? ambiyans aydınlatması, sürüş modu seçimi, lastik basıncı, far vs ayarları? tüketim bilgileri...

Tüm ayarları multimedya üzerinden yapabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;630542
Eren bey kardeşim kendi multimedyanızın videosunu çekermisiniz. Bir de tv yazıyor o nasıl oluyor kendi deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

TV özelliği yok. 6 aydır kullanıyorum gayet güzel bir ürün. Bendeki Newfon marka, aynı görsele sahip başka markalar da mevcut. Araç ile birebir uyumlu, android olduğu için ise adeta tablet gibi; istediğiniz uygulamayı indirip kullanabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
radyo dinlerken çızırtı oluyor mu ? genelde bu tip multimedia cihazı kullanan kişiler radyo çızırtısından şikayetçiler

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;630547
radyo dinlerken çızırtı oluyor mu ? genelde bu tip multimedia cihazı kullanan kişiler radyo çızırtısından şikayetçiler

Ben kullanmıyorum ama cızırtı normalde büyük şehirlerde genel sorun olmaya başladı. Bu nedenle uzun zamandır (eski aracımda başlamıştım) internet radyo dinliyorum.
Bunda da bi internet radyo indirirsiniz (PowerApp gibi) olur biter.
Selamlar.