škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kışlık Lastik Aldınız mı ? Marka Model tavsiye?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nokian kış lastiği alacak olan arkadaşlar varsa hepsiburada da bugün için %10 sepette indirim fırsatı var. Almak isteyenler kampanyayı kaçırmasın.

Çevrimdışı abenturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nokian wr d4 için ödeme yaptım bugün. 2016 43. Hafta üretimi. 800 tl sök tak balans ve nitrojen de işin içine girince benim için daha iyi oldu. Hepsiburadadaki indirimde lastik başına190,80 tl fiyat bilginize.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;625447
Nokian kış lastiği alacak olan arkadaşlar varsa hepsiburada da bugün için %10 sepette indirim fırsatı var. Almak isteyenler kampanyayı kaçırmasın.

Hepsiburada Rusya üretimi lastik gönderiyor. Galiba asıl Finlandiya üretimi olanlar da var piyasada. Ben bir problem görmedim kullanırken amma sanırım ikinci kalite oluyor. Göz önünde bulundurun istiyorsanız. Yazmıyorlar özellikle çünkü

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abenturk;625471
Nokian wr d4 için ödeme yaptım bugün. 2016 43. Hafta üretimi. 800 tl sök tak balans ve nitrojen de işin içine girince benim için daha iyi oldu. Hepsiburadadaki indirimde lastik başına190,80 tl fiyat bilginize.

Geçen sene üretimi olan beklemiş lastik yerine ben 2017 yeni üretim olanını tercih ederdim. Çoğu ebatta zaten geçen senenin lastiği kalmayıp tükenebiliyor. Mesela ben Elantra aracım için (225/45 r17) uzun süredir d4 lastiğin stoklara girmesini bekliyordum. Bayiden geçenlerde 450 tl d4 değil de a4 için fiyat vermişlerdi bu kampanyayla benim için uyguna 390 tl ye geldi. Değerlendirmek isteyenler varsa benim gibi tercih edebilir.

Alıntı yapılan: kavih;625474
Hepsiburada Rusya üretimi lastik gönderiyor. Galiba asıl Finlandiya üretimi olanlar da var piyasada. Ben bir problem görmedim kullanırken amma sanırım ikinci kalite oluyor. Göz önünde bulundurun istiyorsanız. Yazmıyorlar özellikle çünkü

Dediğiniz o durumu bende araştırdım. Forumdonanımhaber de Nokian Lastiklerinin üretiminde birinci kalite, ikinci kalite gibi bir durumun asla söz konusu olmadığını, bütün üretimlerinin aynı kalitede olduğuna dair yetkilisinin yazdığı yazıları da okudum. Bununla alakalı çevremde ya da internette de sizin belirttiğiniz gibi 1. kalite-2.kalite gibi bir olumsuz yorumla da karşılaşmadım. o yüzden sıkıntı olmayacağını düşünerek kendim için sipariş verdim. Ama dediğiniz gibi hepsiburada nın Rusya üretimi lastik gönderimi yaptığı sitenin yorumlarında da gözüküyor.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2017, 16:40:10 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aixtron;625254
Herkese Merhaba,

Bende choice aracıma nokian weatherproof 195/50 R 15 aldım. Crossclimate ile arasında kaldım. Kışın daha performanslı olsun. Yokuş, bayır dediğinde ıgh ugh etmesin diye tercihim oldu. 4 mevsimi seçmemim sebebi ise sök, tak parası, rotu vs. olmasın. Birde yarın kışlık lastik zorunlu derseler ayrıca yazlık yada kışlık lastiğe para vermek ve onlara yer bulmak gibi sorun olduğundan böyle bir tercihte bulundum. Önler starmax(185/55 R15 )(3 YIL)/ arkalar petlas'tan(185/55 R15 )(TAHMİNİ 4+) sonra nasıl bir tepki verecek:) Özellikte yokuş performansı düşük gibi geliyordu forumda söylenenlere göre birde aşırı derece yol sesi alıyordu bakalım nasıl değişecek aracın konfor ve performansı bende merak ediyorum açıkçası.

Lastikleriniz  hayırlı olsun.Bende bu lastiklerden almayı düşünüyorum şuan için memnun musunuz?Ayrıca hangi bayiden aldığınızı öğrenebilirmiyim.

Çevrimdışı Aixtron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;626000
Lastikleriniz  hayırlı olsun.Bende bu lastiklerden almayı düşünüyorum şuan için memnun musunuz?Ayrıca hangi bayiden aldığınızı öğrenebilirmiyim.
Tesekkurler hocam. 1 aydir kullaniyorum. Hepsiburada'dan aldim. Tanesi 254 tl idi aldigim zaman. Suan nedir bilmiyorum. 5 gun icindede geldi lastikler. Suana kadar ses seda yok diyebilrim aracimda. Cukurlardan gecincede mukemmel derecede fark etti diyebilrim. Tabi onceki lastiklerim baya bitikti bununda farki olabilir. Kuru yol tutusu orta ustu diyebilirim. Sonucta kis icin daha verimli bi lastik yani bekledigim bir sonuc. Suana kadar hersey bekledigim gibi hatta konforuda bekledigimden iyi[emoji106]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yunusus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;625051
arkadaşlar tekrar selam,

buradaki yardımlar ve youtube'da izlediğim videolara bakarak conti ts860'ların nokian'lardan bir tık daha iyi olduğunu gördüm. özellikle üzerinde nerdeyse hiç kar tutmaması ve patiye düştüğü anda karları temizlemesi gerçekten çok iyi. bana en yakın yetkili continental bayisinden bugün fiyat aldım aşağıya yazıyorum:

4 adet 185/60/15 84T continental wintercontact ts 860 :1.050.00 tl

anlaşmalı kartlara 5 taksit varmış ve fiyat geçerlilik tarihi yarın sonmuş :D

wr 4d'lere göre lastik başına 50-60 lira daha pahalı ve belki de daha da pahalanacak. ben de aralık ayına kadar beklemeyi düşünüyorum ama ne yapacam bakalım artık.

Ben de malatyada octiler için araştırma yaptım lastikci aynı muhabbeti yaptı bana. Bu mesajı okuyunca çok güldüm.:)

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;625474

Hepsiburada dan aldığım lastikler bugün elime ulaştı. Ebatlara göre farklılık gösteriyor mu yoksa bu sene için mi bilmiyorum. Ama bana gönderdikleri lastiklerde Made in Finland yazıyor. Rusya üretimi göndermemişler. Dipnot olarak belirteyim dedim.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;626353
Hepsiburada dan aldığım lastikler bugün elime ulaştı. Ebatlara göre farklılık gösteriyor mu yoksa bu sene için mi bilmiyorum. Ama bana gönderdikleri lastiklerde Made in Finland yazıyor. Rusya üretimi göndermemişler. Dipnot olarak belirteyim dedim.

hayırlı olsun. yine de iyi olmuş finlandıya üretimi gelmiş olması. belki bu sene farklıdır. ben aldığımda fiyatı da çok uygundu. ebat da 185/15/r15 idi. siz hangi ebat aldınız?

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kavih;626367
hayırlı olsun. yine de iyi olmuş finlandıya üretimi gelmiş olması. belki bu sene farklıdır. ben aldığımda fiyatı da çok uygundu. ebat da 185/15/r15 idi. siz hangi ebat aldınız?

Teşekkür ederim. Benim önceki aracım 2015 Fabiaydı, şu an Elantra kullanıyorum. Ebat ölçüleri 225/45/R17. Bugün Ankara Nokian yetkilisi Çınar Lastiğe sordum. Stoklarına girmiş 450 ₺ fiyat verdiler. Bana hepsiburada dan adedi 390 ₺ ye geldi. Geçen sene lastik saklaması, değişimi, balansı için 30 ₺ vermiştim. Yani bana her şey dahil düz hesap 1600 ₺ ye geldi. 200 ₺ indirimli oldu benim için.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sava eskimo2 yi 1100 liraya aldım takımını ebat 225-50-17

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emreogut;626386
Ben sava eskimo2 yi 1100 liraya aldım takımını ebat 225-50-17

Sava almayı bende düşündüm Good Year ın alt markası dediler. Adedi de internetten 220 ye geliyordu. Nokian bayisi de 250 fiyat vermişti. Ama açıkçası çok güven duyamadım. Kafam rahat olsun istedim.

Çevrimdışı emreogut

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;626392
Sava almayı bende düşündüm Good Year ın alt markası dediler. Adedi de internetten 220 ye geliyordu. Nokian bayisi de 250 fiyat vermişti. Ama açıkçası çok güven duyamadım. Kafam rahat olsun istedim.

Arada 30 lira olsa bende Nokian alırdım ama benim ebatta nokian continental falan 500 civarı idi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Sava da iş görüyor. İmkan varsa ve fiyat farkı fazla değilse Nokian iyidir. Ama 17 ve üzeri için fiyat farkı fazla. Ben de geçen sene Pejo 308'e Semperit aldım. Sessizlik ve tutunma olarak memnun kaldım.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;626370
Teşekkür ederim. Benim önceki aracım 2015 Fabiaydı, şu an Elantra kullanıyorum. Ebat ölçüleri 225/45/R17. Bugün Ankara Nokian yetkilisi Çınar Lastiğe sordum. Stoklarına girmiş 450 ₺ fiyat verdiler. Bana hepsiburada dan adedi 390 ₺ ye geldi. Geçen sene lastik saklaması, değişimi, balansı için 30 ₺ vermiştim. Yani bana her şey dahil düz hesap 1600 ₺ ye geldi. 200 ₺ indirimli oldu benim için.

tekrar hayırlı olsun aracınız da lastikleriniz de.