škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb den memnun olanlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AYCANY

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben de Ekim 2015 başından beri Superb 3 Business Gri ,DSG, 1.6 TDI , Prestige Paket aracımı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Eski aracım da 2011 Superb idi. Şu anda aracım 24.000 km. de. Çok memnunum. Bu aracı almak için düşünen herkese tavsiye ederim.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha yeni markette yanımızda Lav Mavisi geldi. Dizel prestige paket olduğunu düşünüyorum. Arka kamerası vardı malum :D Yalnız yanımda babam yoktu ki hafiften işleyeyim. Neyse anneme gösterdim çok beğendi. Artık onun yardımıyla zorlarız. Bize de almak nasip olur inşallah. Herkese kazasız,belasız sürüşler.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Silverneo;588704
1.4 TSI ACT DSG Bugün teslim aldım, Maslak-Pendik, Pendik-Tepeüstü, Pendik-Güzelyalı olarak toplam yaklaşık 150 km yol yaptım. Dur-Kalk trafik neredeyse hiç yoktu, ortalama hız 50 km civarı olarak 6.5 lt/100km. Bence çok iyi bir değer..
Genel kalite hissiyatı olarak memnunum, süspansiyonlar ne bir mondeo gibi sert ne de fransızlar gibi çok yumuşak, fakat çukurlar falan iyi absorbe ediliyor. Şu an itibarıyle memnunum araçtan. Henüz konuşmak için yine de erken. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin...

Mondeo gibi sert mi ? Fransızlar gibi yumuşak mı  ?  D segmentte en izole araba mondeo. Fransızların süspansyonlarda yumuşak değil

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;589457
Mondeo gibi sert mi ? Fransızlar gibi yumuşak mı  ?  D segmentte en izole araba mondeo. Fransızların süspansyonlarda yumuşak değil

Ne dediğimi anlamamışsınız sanırım. İzole ses için kullanılacak bir tabir. Ses konusunda Mondeo dan bir fark görmedim, ne mükemmel ne de çok ses geliyor. Kullanım olarak bence Mondeo dan çok daha kıvrak bir araç. Dar yerlerde Mondeo ile dönmek dert idi, bu araç çok daha rahat. Süspansiyon yumuşaklığından kastım ise aracın virajlarda yana yatması, bu konuda Mondeo ya yakın bence, virajlarda güvensizlik duymadım hiç, ama Fransız'lardan kat kat daha iyi diyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Segmenti D der burakursaniz Mondeo yu da solda 0 birakacak araclar var :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Silverneo;589458
Ne dediğimi anlamamışsınız sanırım. İzole ses için kullanılacak bir tabir. Ses konusunda Mondeo dan bir fark görmedim, ne mükemmel ne de çok ses geliyor. Kullanım olarak bence Mondeo dan çok daha kıvrak bir araç. Dar yerlerde Mondeo ile dönmek dert idi, bu araç çok daha rahat. Süspansiyon yumuşaklığından kastım ise aracın virajlarda yana yatması, bu konuda Mondeo ya yakın bence, virajlarda güvensizlik duymadım hiç, ama Fransız'lardan kat kat daha iyi diyebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İzole  = seni dışardan ne kadar koparırsa o kadar izoledir. Buna süspansyonda dahil. Mondeo daha iyi sönümler bu arada. Fıransız süspansyonları sönümlemez. Dönüş çapı ayrı bir boyut buraya karışmasın :) virajlarda yana yatması jant - süspansyon ikilisi ile düşünmek lazım jantınız büyükse yeni aracınızda az yatar. Zaten Yol tutma  passat> superb>mondeo
Ama yol rahatı ve sessizliğinde sıralamada mondeo 1. Gelir
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2016, 23:18:01 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;589462
Segmenti D der burakursaniz Mondeo yu da solda 0 birakacak araclar var :)

Hocam alınabilecek d segmenti diye düzeltelim :)

Çevrimdışı eskicison

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar. ben aracımı alalı henüz 15 gün oldu ve 400 km kullandım hollanda da şehir içinde. style business model busines gri, cam tavan ve deri koltuk hariç ful donanım aldım. görenin dönüp dönüp baktığı bir araç ve ben de 10 yaşındaki mercedes c 200 den sonra gayet memnunum. herkese kazasız sorunsuz kullanımlar diliyorum.

Çevrimdışı Ismailercins

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Almadan once bu kadar memnun olacagimi bilmiyordum . Aracim L&K 2.0 4x4 tum donanimlar ve opsiyonlar eklenmis hali. 40 gun oldu aracim 5000 km oldu. Tek kelime ile mukemmel bir arac. Comfort modda kesinlikle suspansiyon size yolu hissettirmiyor sport modda ise sertlesen suspansiyonu ve 4x4 ile mukemmel yol tutusu sizi devamli gaza basmaya zorluyor. Kesinlikle herkese tavsiye edecegim motor olarak ve sasi olarak cok basarili bir arac. Ben sunrooftada hicbir problem yasamadim insallah yasayanlarinda problemleri en kisa surede cozulur.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cncskn52;588610
Bizde gayet memnunuz araç 10500 km de 6 aydir kullaniyoruz subat sonuc cikisli 2016 model klima sorunu dışında sorun yaşamadık. He birde gösterge panelinin cami cizildi baya bir kilcal cizik o da vw grubu araçlarında olan bir olaymış plastik cizik giderici ile çözülüyormuş

Nasıl bir klima sorunu yaşadını ve çözüme ulaştınız?
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2018, 00:08:14 Gönderen: kaan22 »

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;640086
Nasıl bir klima sorunu yaşadını ve çözüme ulaştınız?

Klima soğuk ayarda sıcak üflüyordu bazen. 2 kere servise gitti klima yazılım güncelleme vs düzelttiler. Şuanda hiçbir sıkıntısı yok. Servislerini hep kötülerler skodanın ama şuana kadar ne için gittiysem işimi çözdüler

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cncskn52;640098
Klima soğuk ayarda sıcak üflüyordu bazen. 2 kere servise gitti klima yazılım güncelleme vs düzelttiler. Şuanda hiçbir sıkıntısı yok. Servislerini hep kötülerler skodanın ama şuana kadar ne için gittiysem işimi çözdüler

Sorununuz düzelmiş çok güzel hangi servis bu

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;640120
Sorununuz düzelmiş çok güzel hangi servis bu

Altur yenibosna