škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb den memnun olanlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Malum forumlarda genelde yaşadığı sorunlara cevap bulmaya çalışıyor insanlar. Bir de böyle başlık olsun istedim. Memnun olan kimler var, hangi versiyon?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben gayet memnunum, sorunlar tabiki olacaktır, sonuçta kul yapısı.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 1.6 TDI DSG Prestige Paket, Business Gri, Bej İç Döşeme.

Ben memnunum.
Herkesin karşılaştığı ıvır zıvır problemler ile ben de karşılaştım. (Geçici klima hatası, bolero resetleme, sağ fıskiye yetersizliği, krom çıta, torpido yan tarafında tıkırtı, vida gevşemesi vb). Görüldüğü üzere ıvır zıvır ama uyuz eden sorunlar.
Ben bu sorunların hepsini bir şekilde çözdüm/çözdürdüm. Mayıs ayından beri aracı sorunsuz kullanıyorum. Sorun olmayınca keyfi başka oluyor. İnşallah yeni bir şey daha çıkmaz.
Kısacası şu anda aracımdan çok memnunum.
(Olsaydı dediğim opsiyonlar da var ama o ayrı bir konu)

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
aynı şekilde eylül 2015 de aldım 1.6 TDİ manuel Style Paket

Klima Sorunu ve çukurlardan geçince bagaj açık hatası vermesi ötmesi dışında herhangi bir sorun yaşamadım 12.000 km de aracım.  bazı arkadaşlar çok abartıyor . sonuçta kul yapımı ufak defek sorunlar çıkıyor çıkacak' da. tüm araçlarda olur bu tür sorunlar.   aracımdan memnunum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kilidiniz tam oturmuyor ya da bagajın kapandığını algılayan anahtarlar sorunlu.

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
[MENTION=11488]özdil[/MENTION]

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=qHd7t4Gbj14[/YOUTUBE]

https://www.youtube.com/watch?v=qHd7t4Gbj14

Bagaj Kapanıyor da belli bir süre sonra tekrar ötmeye başlıyır. bagaj kapalı fakat tutat parçada sıkıntı var yada boşluk var gibi.  sorunum devam ediyor.   4-5 defa açıp kapatınca düzeliyor

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde gayet memnunuz araç 10500 km de 6 aydir kullaniyoruz subat sonuc cikisli 2016 model klima sorunu dışında sorun yaşamadık. He birde gösterge panelinin cami cizildi baya bir kilcal cizik o da vw grubu araçlarında olan bir olaymış plastik cizik giderici ile çözülüyormuş

Çevrimdışı RED SUPERB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
3 ayda 7 bin km yaptım, maaşallah hiçbir sorunu yok.
Tek sorunu herkes yolda bakıyor ;)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.4 TSI ACT DSG Bugün teslim aldım, Maslak-Pendik, Pendik-Tepeüstü, Pendik-Güzelyalı olarak toplam yaklaşık 150 km yol yaptım. Dur-Kalk trafik neredeyse hiç yoktu, ortalama hız 50 km civarı olarak 6.5 lt/100km. Bence çok iyi bir değer..
Genel kalite hissiyatı olarak memnunum, süspansiyonlar ne bir mondeo gibi sert ne de fransızlar gibi çok yumuşak, fakat çukurlar falan iyi absorbe ediliyor. Şu an itibarıyle memnunum araçtan. Henüz konuşmak için yine de erken. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;588581
çukurlardan geçince bagaj açık hatası vermesi

Alıntı yapılan: özdil;588604
Bagaj kilidiniz tam oturmuyor ya da bagajın kapandığını algılayan anahtarlar sorunlu.

Alıntı yapılan: Romario87;588606
Bagaj Kapanıyor da belli bir süre sonra tekrar ötmeye başlıyır. bagaj kapalı fakat tutat parçada sıkıntı var yada boşluk var gibi.  sorunum devam ediyor.   4-5 defa açıp kapatınca düzeliyor

Benim Octavia'da bir sefer oldu bu ilk aldığım zamanlar. Gece vaktiydi öyle fark ettim. Aracı kilitledim ama ışıkları sönmedi. Ekrana baktım bagaj kapağı açık görünüyordu. 1-2 sefer daha sertçe kapattım, uyarı geçtii. Bir daha da yapmadı.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Silverneo;588704
1.4 TSI ACT DSG Bugün teslim aldım, Maslak-Pendik, Pendik-Tepeüstü, Pendik-Güzelyalı olarak toplam yaklaşık 150 km yol yaptım. Dur-Kalk trafik neredeyse hiç yoktu, ortalama hız 50 km civarı olarak 6.5 lt/100km. Bence çok iyi bir değer..
Genel kalite hissiyatı olarak memnunum, süspansiyonlar ne bir mondeo gibi sert ne de fransızlar gibi çok yumuşak, fakat çukurlar falan iyi absorbe ediliyor. Şu an itibarıyle memnunum araçtan. Henüz konuşmak için yine de erken. Allah herkese daha iyilerini nasip etsin...

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir makine Allah kazasız belasız günler geçirsin.

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracim 3000 km de.act benzinli.yakitindan inanilmaz memnunum...

Çevrimdışı ayhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 active tsi 16 inch jant şu an için araçta hiçbir problem yok. Yani memnunum.