škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır arabada boya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hafta başında karara itiraz edip istinaf mahkemesine başvuru yaptık. Eyer buradan bir sonuç çıkmaz ise yargıtaya başvuru yapacağız. Hakkımı sonuna kadar savunacağım.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;654370
Hafta başında karara itiraz edip istinaf mahkemesine başvuru yaptık. Eyer buradan bir sonuç çıkmaz ise yargıtaya başvuru yapacağız. Hakkımı sonuna kadar savunacağım.

Yılmadan mücadele ettiğin için kutlarım. Başka yolu yok! Keşke hepimiz böyle davranabilsek.

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Murat bey merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun başınıza gelen olayın bir benzeri de bende var, aralık başında hatasız boyasız diye ikinci el bir 2016 Superb aldım, ben Ankarada'yım araç Gazi Antep'teydi bir tanıdık aracılığı ile almadan önce aracı doğuş otoya bir gün önceden yolayıp kontrol ettirdim araç temiz çıktı sonra aracı Ankara'ya getirdiğimde kendim bir kontrol yaptım ve şöför kapısında dışı 140-190 mikron içi 90-100 mikron civarında boya fazlalığı buldum kapını altına eğilip baktığımda vernik akıntılarıyla karşılaştım kime sorsam bu kadar ince işçilik olmaz kapı çizilmiştir ve bayi yada fabrikada bir kat sonradan vernik atılmıştır diyor ve ayrıca araç hasarlı olsa macun olur ve sadece dıştan boyanır kapının içini kimse ellemez diyorlar, neyse toplam kalınlık arabanın her yerinde 100-140 mikron arası ama şöför kapısında 150-190 mikron aralığında bende olayı sineye çektim artık yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haluk Çakmakcı;654384
Murat bey merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun başınıza gelen olayın bir benzeri de bende var, aralık başında hatasız boyasız diye ikinci el bir 2016 Superb aldım, ben Ankarada'yım araç Gazi Antep'teydi bir tanıdık aracılığı ile almadan önce aracı doğuş otoya bir gün önceden yolayıp kontrol ettirdim araç temiz çıktı sonra aracı Ankara'ya getirdiğimde kendim bir kontrol yaptım ve şöför kapısında dışı 140-190 mikron içi 90-100 mikron civarında boya fazlalığı buldum kapını altına eğilip baktığımda vernik akıntılarıyla karşılaştım kime sorsam bu kadar ince işçilik olmaz kapı çizilmiştir ve bayi yada fabrikada bir kat sonradan vernik atılmıştır diyor ve ayrıca araç hasarlı olsa macun olur ve sadece dıştan boyanır kapının içini kimse ellemez diyorlar, neyse toplam kalınlık arabanın her yerinde 100-140 mikron arası ama şöför kapısında 150-190 mikron aralığında bende olayı sineye çektim artık yapacak bir şey yok.

Fazla pimpirik sağlığa zararlı!:gaz:

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;654385
Fazla pimpirik sağlığa zararlı!:gaz:

:D:D:D

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;654374
Yılmadan mücadele ettiğin için kutlarım. Başka yolu yok! Keşke hepimiz böyle davranabilsek.

Bu satıcılara böyle davranmadığımız sürece sunduğumuz sürece tepemize çıkıyorlar. Hepimiz hakkımızı arasak böyle satıcılar kalmaz piyasada

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haluk Çakmakcı;654384
Murat bey merhaba,

Haluk bey iyi akşamlar.
Boya kalınlıkları arasında bana göre çok fazla fark yok sanki vernik farkı gibi geliyor. İsterseniz tekrar boya ölçümü yaptırıp kayıt altına aldırabilirsiniz ve yasal yola başvurabilirsiniz içinize sinmediyse ama bence çok gerek yok.

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;654432
Haluk bey iyi akşamlar.
Boya kalınlıkları arasında bana göre çok fazla fark yok sanki vernik farkı gibi geliyor. İsterseniz tekrar boya ölçümü yaptırıp kayıt altına aldırabilirsiniz ve yasal yola başvurabilirsiniz içinize sinmediyse ama bence çok gerek yok.

Murat bey merhaba, Bence de çok fazla fark yok ve kafama takmıyorum ama sorunun kaynağını bulabilirsem buradan yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar için de bir çözüm kapısı olur.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar istinaf mahkemesi dosyayı reddetti. Bende artık yıldım bıktım ve usandım. Lanet olsun böyle şirkete ve adalete.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biliyorum süreç yıpratıcı ve yorucu ancak yılmamalısın! Zaten sistem'in (ne sistem ama!..) istediği şey müşteriyi, yani seni yıldırıp konuyu kurcalamaktan caydırmaktır.