škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır arabada boya

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Duruşmaya kalmış 6 gün bilirkişiden hala ses yok. Bu adamlar ne zaman arabanın boyasına bakacaklar anlamadım. Kıllanmaya başladım işlermi dönüyor acaba diye düşünüyorum.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün mahkemeyi aradım. Mera ettim kalmış şurada 4 gün ne arayan var ne soran. Mahkemenin kalemiyle konuştuğumda bilirkişilerin değiştiğini öğrendim.  Ayrıca raporun duruşmadan sonrada verilebileceğini söyledi. Bakalım ne olacak

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;609777
Bugün mahkemeyi aradım. Mera ettim kalmış şurada 4 gün ne arayan var ne soran. Mahkemenin kalemiyle konuştuğumda bilirkişilerin değiştiğini öğrendim.  Ayrıca raporun duruşmadan sonrada verilebileceğini söyledi. Bakalım ne olacak

hocam bir gelişme var mı?

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi duruşmaya gittik. Bilirkişi değiştiği için ve rapor hala olmadığı için 20 nisana erteledi hakim. Yani hala bir gelişme yok. Bilirkişden de bir ses yok. Bekliyorum...

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;610442
Vallahi duruşmaya gittik. Bilirkişi değiştiği için ve rapor hala olmadığı için 20 nisana erteledi hakim. Yani hala bir gelişme yok. Bilirkişden de bir ses yok. Bekliyorum...

Gelismeler insallah olumlu olur hocam tekrardan gecmis olsun.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim hocam. İnsallah herşey istediğimiz gibi olumlu olur.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;610469
Teşekkür ederim hocam. İnsallah herşey istediğimiz gibi olumlu olur.

hocam bugun aklima geldi basliklar arasindan arayip buldum var mi herhangi bir gelişme ?

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam geçmiş olsun Skoda ya güvenim kalmadı benim.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün durusmaya gittim ama tekrar durusma günü almaya gittim. Bilirkişi arkadaşlar popolarını kaldırıp gelmedikleri için 26 eylüle ertelendi. Bu tarihe kadar yine bir ses çıkmaz ise bilirkişiler hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

Vallahi hocam benim skodaya güvenim hala var da satan bayilere güvenim yok. Arabaları güzel illaki ufak tefek nadir olsada ciddi problemler çıkabilir. Onlar bir sekilde halledilir ama bayilerin yaptığı bu üç kağıtları kabul edilemez
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2017, 16:40:22 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;613946
Dün durusmaya gittim ama tekrar durusma günü almaya gittim. Bilirkişi arkadaşlar popolarını kaldırıp gelmedikleri için 26 eylüle ertelendi. Bu tarihe kadar yine bir ses çıkmaz ise bilirkişiler hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

Vallahi hocam benim skodaya güvenim hala var da satan bayilere güvenim yok. Arabaları güzel illaki ufak tefek nadir olsada ciddi problemler çıkabilir. Onlar bir sekilde halledilir ama bayilerin yaptığı bu üç kağıtları kabul edilemez

hocam hangi bayi soyleyin eksi sozluk gibi platformlarda ifsa edelim. Bunlarin hakkindan ancak boyle seylerle gelinir.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;613982
hocam hangi bayi soyleyin eksi sozluk gibi platformlarda ifsa edelim. Bunlarin hakkindan ancak boyle seylerle gelinir.

Ankara Efe Skoda dostum. Ben her girdiğim katıldığım forumda grupta anlatıyorum. Sizde insanlara anlatırsanız bu adamlar daha dikkatli olurlar.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;613984
Ankara Efe Skoda dostum. Ben her girdiğim katıldığım forumda grupta anlatıyorum. Sizde insanlara anlatırsanız bu adamlar daha dikkatli olurlar.

tamamdir hocam ben bu olayi eksi sozluk hesabi olan bir kac arkadasa soyleyecegim basligi en kisa zamanda acariz tam olarak ne zaman almistiniz araci ?

Çevrimdışı FabiaElegance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok sağlam, hızlı işleyen bir hukuk sisteminin tesis edilmesi şart. Başınıza gelen aksaklıklar vb. durumların aslında temeli bu.
Düşünsenize bu gibi durumlarda hukuk sistemi bayileri yeni araç temin etmenin yanında hızlı ve etkili bir şekilde cezalandırsa (sen benim vatandaşıma bu kusurlu aracı nasıl satarsın bakış açısıyla yaklaşılsa) iddia ediyorum hiçbir satıcı bu tip işler yapmaya cesaret dahi edemez.
Probleminiz en kısa zamanda çözülür inşallah...
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2017, 11:53:18 Gönderen: FabiaElegance »

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semmihabi.msd;613995
tamamdir hocam ben bu olayi eksi sozluk hesabi olan bir kac arkadasa soyleyecegim basligi en kisa zamanda acariz tam olarak ne zaman almistiniz araci ?

Öncelikle tesekkür ederim ilginiz için aracı 24.01.2015 efe skoda dan teslim aldım. Muhatabım servis müdürü aydın bey. Herkese ulaşması dileğiyle