škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2tsi 90hp spaceback?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2.el 4500 km de aldim su anda 7200 de 500 de yaptirdim ecufast 115 beygir 190 tork oldu,garanti konusu soyle serviste kimse anlamiyor ama icim rahat olsun derseniz istediginiz zaman sildirip sonra yine yukletebilirsiniz iciniz rahat olsun cevremde bi suru yaptiran es dost var hic biri daha garantiden cikdigini gormedim.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anladım çok teşekkürler. bu gidişle bu arabayı alacağım gibi duruyor. gönlüm dsg ve style pakeette kalsa da...

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 1.2 tsi manuellerde start stop var mı acaba? donanım listesinde yazmamışlar.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;577403
2016 1.2 tsi manuellerde start stop var mı acaba? donanım listesinde yazmamışlar.
1.4 tdi manuallerde var. 1.2 tsi bilmiyorum

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı samilduman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şu şekilde basit bir test zaten sizi otomatik olarak rapide yönlendirir. Önce rapide sonra poloya oturun, insan kutuya girmiş gibi hissediyor kendini. Rapid 1.2 tsi güzel seçim olur, dsg olursa tadından yenmez...

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüm arkadaşlara tşk. kesin kararımı verdim.1.2 tsi 90hp manuel ambition paket. haziran kampanyası belli olsun bu hafta içi alacağım inşallah.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mistery;577753
tüm arkadaşlara tşk. kesin kararımı verdim.1.2 tsi 90hp manuel ambition paket. haziran kampanyası belli olsun bu hafta içi alacağım inşallah.

Style farki ne kadar? Zorlayin derim :)

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
90 bg liğin manuel style donanımı yok ama 1.2 tsi 110 bg style donanım 7000 tl fark var,

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
inanın zorlamalarla ve 0 faiz kampanyasıyla ancak buna gücümüz yetecek. kim istemez ki daha üst donanım olsun ama imkanlar...

Çevrimdışı antonio

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeş 1 Mayıstan  beri  biniyorum 1000 km yaptım. Almanlar  bu işe  el  attıktan sonra Skoda o  eski  günlerini  çoktan  aşmış. 1,2 TSİ SPACEBACK Aracımı ilk  görüşte aşk  derler ya öyle  bir  şey. Hız  desen, yerini  bulursan 160-170  basabilirsin, genişlik  desen sınıfında iyi bir  konumda Turbo  destekli  olduğundan çekişte hiç  bir  sıkıntı  yok . Motor  sesi zor  duyuyorsun. iç  mekanı havalı...  dış  görünümü sportif.. düşünücek bir şey  yok al ve git.:gaz:

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız ambition mu style mi? Bir de bu araçlar 16 valf mi 8 walf mi bilen?

Çevrimdışı excalaber39

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 yilinda sifir spaceback almistim 1.2 75 hp. Bi sikintidan dolayi satmak zorunda kaldim.ilana verdigimin 4 ncu gunu satildi.Unutmayalim her malin alicisi vardir.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: excalaber39;579153
2015 yilinda sifir spaceback almistim 1.2 75 hp. Bi sikintidan dolayi satmak zorunda kaldim.ilana verdigimin 4 ncu gunu satildi.Unutmayalim her malin alicisi vardir.

Çok zarar etmiş miydiniz. Herhalde tekrar rapid aldınız şimdi.

Çevrimdışı excalaber39

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
40000 tl ye almistim ayni fiyata sattim hic zararim olmadi.1.2 tsi 90 hp baz versiyon aldim ve cok memnunum aracta ki ozellikler iyi yakit süper.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de cumartesi aracımı teslim alacağım. 1.2 tsi ambition. Yakıt ortalamanın nasıl su an da