škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2tsi 90hp spaceback?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güvenlik ve fiyat benim için önemli. 50bini geçmeyecek sıkıntısız sıfır araba almak istiyorum. ikinci el araca bulaşmak istemiyorum piyasa malum. fiesta, polo ve fabia da boyut itibariyle bana yetersiz geliyor. 1.2 tsi manuel 2016 ambition spaceback almak üzereyim. Çekinceli olduğum noktaları yazayım bilen arkadaşlar cevaplasın.

-İkinci eli hiç mi yok? Malum siyeteye girdiğimde bu modelin 1.2 tsi manuelin hiç satanı yok bunu neye yormalı. Arabayı dara düşsem satamaz mıyım çok mu zarar ederim?

-1.2 90 hp speaceback 1.2tsi 90hp polodan daha kötü değildir di mi çekişte vs.

Tşk.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İç hacim istiyorsan rapid,2.el istiyorsan polo.tabi rapidin poloya göre o kadarda kötü 2.eli yok.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
spacebackla - rapid sedan fark eder mi peki ikinci elde. sedan daha mı kolay satılır?

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;577317
spacebackla - rapid sedan fark eder mi peki ikinci elde. sedan daha mı kolay satılır?

Bende kararsız kalırdım.bence 2.ele kafanı takıyorsan sahibinden.coma bakacağına üretildiği tarihten sonraki satış adedine bak.

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;577320
Bende kararsız kalırdım.bence 2.ele kafanı takıyorsan sahibinden.coma bakacağına üretildiği tarihten sonraki satış adedine bak.
Tamamen katılıyorum. Sahibinden de ilan bulunmaması o arabanın hiç satılmadığı anlamına geleceği gibi çok tutulup sahiplerin satmadığı anlamına da gelir üstat

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kullanıyorum o fiyata alacağın en iyi 0 araba. Polo, fabia alıp sıkış tepiş süreceğine. Hem sportif hem geniş hemde ucuz ve kaliteli bir araca sahip oluyorsun. 185, 87 kilo 23 yaşında biri olarak bunları yazdım. İnsanların beklentileri çok farklı olabiliyor. Kimi sedan isterken kimi hb isteyebiliyor. Rapid i tanıyan biri polo yerine bu aracı tercih edecektir elbette.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben polodan geçtim. Boyutu nedeniyle tercih ettim şu ana kadar pişman etmedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 de sedanrapid 1974adet, speaceback 2190 adet, satmış. ama bunların ne kadar 1.2 tsi dır bilemiyorum/merak ediyorum.

arabayı 1.4 dsg de test sürüşü yaptım. satma gibi bir planım yok. en az 7-8 binerim gibi geliyor. 1.2motorla bir çekiş sıkıntısı yaşamazsam. malum kardenizin yapısı.

Semih Bey sizin araç 1.2tsi 90hp manuelse araca dair detaylı değerlendirmenizi okumak isterim. forumda yazdığınız bir başlık varsa.

tüm arkadaşlara yorumlarından dolayı tşk.

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;577350
2015 de sedanrapid 1974adet, speaceback 2190 adet, satmış. ama bunların ne kadar 1.2 tsi dır bilemiyorum/merak ediyorum.

arabayı 1.4 dsg de test sürüşü yaptım. satma gibi bir planım yok. en az 7-8 binerim gibi geliyor. 1.2motorla bir çekiş sıkıntısı yaşamazsam. malum kardenizin yapısı.

Semih Bey sizin araç 1.2tsi 90hp manuelse araca dair detaylı değerlendirmenizi okumak isterim. forumda yazdığınız bir başlık varsa.

tüm arkadaşlara yorumlarından dolayı tşk.

Bende 90hp dsg var cekis ile filan ilgili bi sorun kesinlikle yok iciniz cok rahat bi sekilde alabilirsiniz,2.el durumu isi inanin yolda o kadar rapid specaback goruyorum ki eminim kimse satmak istemiyor zaten satis yetkilileride encok 1.4 dizel ile 1.2 benzinli sattigini dile getiriyor bana kalirsa dsg alin ama yinede karar sizin

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat/performans açısından 50-60 bin bandında alacağınız en iyi araç. Bence 1.2 90 tsi ve 110 hp 1.4 tdi test sürüşlerini yaparsanız motor seçiminde daha sağlıklı karar vermiş olursunuz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan bisar;577355
Bende 90hp dsg var cekis ile filan ilgili bi sorun kesinlikle yok iciniz cok rahat bi sekilde alabilirsiniz,2.el durumu isi inanin yolda o kadar rapid specaback goruyorum ki eminim kimse satmak istemiyor zaten satis yetkilileride encok 1.4 dizel ile 1.2 benzinli sattigini dile getiriyor bana kalirsa dsg alin ama yinede karar sizin

söyledikleriniz içimi rahtalı inşşah satmak zorunda kalmam. ama insan herşeyi düşünmek zorunda kalıyor kısıtlı bir bütçesi olunca.

manuelle arada 5000 lira fark var. dsg test sürşünde çok hoşuma gitti ama şu anki ekonomik durumumu fazla zorlayamayacağım. yola 1.2 polo alırım diye çıkmıştım ikinci elden. piyasanın pisliğini görünce 1.2tsi manuel speacebacka kadar zor geldim. mayıs ayı kampanyasından ve 12000 tl 12 ay 0 faizden yararlanarak ambitiona ancak gücüm yetecek. 4 gün içinde kesin bir karar vermem lazım.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;577357
Fiyat/performans açısından 50-60 bin bandında alacağınız en iyi araç. Bence 1.2 90 tsi ve 110 hp 1.4 tdi test sürüşlerini yaparsanız motor seçiminde daha sağlıklı karar vermiş olursunuz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet ben de öyle görüyorum. güvenlik ve iç genişliği bakımından fiyat ideal. belki bir golfün malzeme kalitesi olmayacak o da aradaki fiyat farkına değmez zaten...

Çevrimdışı Ozan bisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;577358
söyledikleriniz içimi rahtalı inşşah satmak zorunda kalmam. ama insan herşeyi düşünmek zorunda kalıyor kısıtlı bir bütçesi olunca.

manuelle arada 5000 lira fark var. dsg test sürşünde çok hoşuma gitti ama şu anki ekonomik durumumu fazla zorlayamayacağım. yola 1.2 polo alırım diye çıkmıştım ikinci elden. piyasanın pisliğini görünce 1.2tsi manuel speacebacka kadar zor geldim. mayıs ayı kampanyasından ve 12000 tl 12 ay 0 faizden yararlanarak ambitiona ancak gücüm yetecek. 4 gün içinde kesin bir karar vermem lazım.

Yerinizde olsam 2.el 1.2 dsg alirim temiz az kullanilmis gonul rahatligiyla binerim,yetersiz olur diyede dusunurseniz benim gibi 650tl ye ecufast yazilim attirir 1.4 e kafa tutan keyifle yillarca bindiginiz makinaniz olur :)

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan bisar;577360
Yerinizde olsam 2.el 1.2 dsg alirim temiz az kullanilmis gonul rahatligiyla binerim,yetersiz olur diyede dusunurseniz benim gibi 650tl ye ecufast yazilim attirir 1.4 e kafa tutan keyifle yillarca bindiginiz makinaniz olur :)

siz sıfır mı aldınız ikinci el mi? bir de bu ecufast hp yi mi artıryor? garantiye motora bir zararı oluyor mu?

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan bisar;577360

zaten satılık ambition paket hiç yok 2015 üzeri. o da ayrı bir soru işareti zaten kafamda.