škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

HD Kayıt iç aynalar hakkında

eozen81 · 23 · 10438

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu ürünün aynısından aldım fakat birkaç sıkıntım var
 http://tr.aliexpress.com/item/5-Inch-Mirror-Recorder-With-Night-Vision-Rearview-Camera-Dual-Lens-Cameras-Car-Dvr-Video-Recorders/32565583756.html?shortkey=v6ZNZnUJ&addresstype=600

1- kamera kaydını döngüsel (cyclic ) yapmıyor ve hafıza kartı (2Gb) dolunca kayıt duruyor
 2- kamera hareket görürse otomatik açılıyor ve kayıt yapmayı deniyor yer olmayınca kayıt yapamayıp kapanıyor biraz sonra tekrar aynı şeyi yapıyor ve sürekli böyle gidiyor.

bu konuda fikri olan var mı

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;588737
arkadaşlar bu ürünün aynısından aldım fakat birkaç sıkıntım var
 http://tr.aliexpress.com/item/5-Inch-Mirror-Recorder-With-Night-Vision-Rearview-Camera-Dual-Lens-Cameras-Car-Dvr-Video-Recorders/32565583756.html?shortkey=v6ZNZnUJ&addresstype=600

1- kamera kaydını döngüsel (cyclic ) yapmıyor ve hafıza kartı (2Gb) dolunca kayıt duruyor
 2- kamera hareket görürse otomatik açılıyor ve kayıt yapmayı deniyor yer olmayınca kayıt yapamayıp kapanıyor biraz sonra tekrar aynı şeyi yapıyor ve sürekli böyle gidiyor.

bu konuda fikri olan var mı
1. Sorunuz için Kamerada Record Cycle diye bir menü varsa onu seçmeniz lazım mesela  ben de 5 minitues seçili, yani 5 dakikalık kayıtlar yapıyor ve eskisini silerek devam ediyor.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;588752
1. Sorunuz için Kamerada Record Cycle diye bir menü varsa onu seçmeniz lazım mesela ben de 5 minitues seçili, yani 5 dakikalık kayıtlar yapıyor ve eskisini silerek devam ediyor.

evet hocam loop video menüsü var 2 dk 5 dk diye değiştiriliyor ve kapatma seçeneği de yok zaten ama dediğim gibi  ne hikmetse kart dolunca kayıt yapmaya devam etmiyor,

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;588755
evet hocam loop video menüsü var 2 dk 5 dk diye değiştiriliyor ve kapatma seçeneği de yok zaten ama dediğim gibi  ne hikmetse kart dolunca kayıt yapmaya devam etmiyor,
Dediğim gibi kullandığımız kameralar farklı olduğundan birşey diyemiyorum.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;588756
Dediğim gibi kullandığımız kameralar farklı olduğundan birşey diyemiyorum.

aslında benim aldığımın menüsü seninkine çok benziyor belki versiyon upgrade yapabilsem sorunum düzelecek.
 gelişme olursa haber veririm.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;588755

Kartı cihaz üzerinden (varsa yedeklerinizi aldıktan sonra!) formatlatmayı deneyin.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;588793
Kartı cihaz üzerinden (varsa yedeklerinizi aldıktan sonra!) formatlatmayı deneyin.

teşekkürler arkadaşlar, 16 GB yüksek hızlı sd kart takınca sorun düzeldi ve loop kayıt yapmaya başladı.