škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burakk31

• ST Üyesi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. 1 hafta önce kar yağmıştı yanlışlıkla ön camı indirince cam açma düğmelerinin üzerine kar düştü biraz temizledim ama 1 gün sonra ön camları açan düğmeler çalışmaz oldu sizce ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun saç kurutma ile ivedi kurutun kurumuyor ama eğer hala çalışmaz ise kumanda paneli oksitlendiği için çalışmaz servis garantiye sokmaz parası size kalır

Çevrimdışı burakk31

• ST Üyesi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;632208
Geçmiş olsun saç kurutma ile ivedi kurutun kurumuyor ama eğer hala çalışmaz ise kumanda paneli oksitlendiği için çalışmaz servis garantiye sokmaz parası size kalır

Teşekkür ederim deneyeceğim.

Çevrimdışı selman_ozcivan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
Yaklaşık 1 ay önce yeni Skoda Octavia sport Tsi dsg ile aranıza katıldım. Daha önce Leon 1.2 Tsi dsg kullanıyordum. Aracımdan çok çok memnunum. Fakat leona göre bir nebze iyileşmiş olsada amortisör konforundan tam olarak tatmin olmadım. Aracı uzun yıllar kullanmayı düşünürüm. Bu nedenle yaptığım araştirmalarda Bilstein b4 gazlı amortisörlerin bizim araçlara uygun olduğunu görünce distribütoru aradım ve ellerinde olduğunu öğrendim. Sanırım işçilikle birlikte kdv dahil 1250-1500 aralığında 4 amörtisörüde değiştirmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan fikri olan veya önerisi olan varsa bunları paylaşırsa sevinirim. herkese iyi forumlar

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar

Bende aranıza yeni katıldım style paket bir octavia aldık metalik gri 17 yada 18 inc jant almak istiyorum önerileriniz nelerdir?
Birde nano kaplama diyorlar önerir misiniz önerirsiniz Trabzon çevresinde nerede yaptırabilirim
Son olarak bej renk koltuk kılıfı ihtiyacım var onun içinde önerileriniz olursa sevinirim

İyi akşamlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MvS029;633810
Merhaba arkadaşlar

Bende aranıza yeni katıldım style paket bir octavia aldık metalik gri 17 yada 18 inc jant almak istiyorum önerileriniz nelerdir?
Birde nano kaplama diyorlar önerir misiniz önerirsiniz Trabzon çevresinde nerede yaptırabilirim
Son olarak bej renk koltuk kılıfı ihtiyacım var onun içinde önerileriniz olursa sevinirim

İyi akşamlar

Önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MvS029;633810
Merhaba arkadaşlar
İyi akşamlar
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
* 17" jant ve lastik ile yol konforu çok az miktarda olumsuz yönde etkileniyor. Ancak stabilite ve vizyon artıyor.
* Nano kaplama aslında bir teknolojinin ismidir. Seramik olanı var, normal boya koruma olan ürünlerde de nano teknoloji ürünler mevcut. Siz hangisi için soruyorsunuz?
* Ben ve bir çok başka arkadaş, bu firmadan kılıf aldık.
http://www.dosemecioglu.com.tr/orjinal-model/skoda/skoda-octavia-dosemecioglu-oto-kilif/

Çevrimdışı MvS029

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;633817
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
* 17" jant ve lastik ile yol konforu çok az miktarda olumsuz yönde etkileniyor. Ancak stabilite ve vizyon artıyor.
* Nano kaplama aslında bir teknolojinin ismidir. Seramik olanı var, normal boya koruma olan ürünlerde de nano teknoloji ürünler mevcut. Siz hangisi için soruyorsunuz?
* Ben ve bir çok başka arkadaş, bu firmadan kılıf aldık.
http://www.dosemecioglu.com.tr/orjinal-model/skoda/skoda-octavia-dosemecioglu-oto-kilif/
Uzun ömürlü olan hangisi acaba askerlik durumundan önce yaptırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MvS029;633818
Uzun ömürlü olan hangisi acaba askerlik durumundan önce yaptırmayı düşünüyorum.
Nano seramik daha uzun ömürlüdür ve efektiftir. Ancak, çok uzman ve ehli kişilerce uygulanması gerekiyor ve maliyeti epey yüksektir.
Bakınız referans konu;
http://skodaturkey.com/showthread.php?t=40325&highlight=seramik

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler kimler cam filmi yaptırdı aracına?*

Arac iç bej döşeme ile atr35 - 1 numara cam filmi açık mı kalır?

Film taktırmak için gittim dün bir firmaya, ısrarla 2 numara taktırmam için baskı yaptılar. Amacım sadece güneşten korunmak, araç dış renk beyaz, iç döşeme bej. Cam film uygulama markası Llumar. Önerilerinizi rica ederim.
Hatta fotoğraf paylaşan olursa daha iyi olur.
Teşekkürler.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;635594
Beyler kimler cam filmi yaptırdı aracına?*

Arac iç bej döşeme ile atr35 - 1 numara cam filmi açık mı kalır?

Film taktırmak için gittim dün bir firmaya, ısrarla 2 numara taktırmam için baskı yaptılar. Amacım sadece güneşten korunmak, araç dış renk beyaz, iç döşeme bej. Cam film uygulama markası Llumar. Önerilerinizi rica ederim.
Hatta fotoğraf paylaşan olursa daha iyi olur.
Teşekkürler.

Ben 4 yıl önce meguiarsta yaptırmıştım ve 2 numara yaptırdım. Aracım beyaz ve 2 idealdir,bence 1 numara açık kalıyor. Ama gene de karar vermek için ruloyu getirip cama tutarak hem uzaktan hem yakından nasıl göründüğüne kendiniz karar verebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sedatty

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ziebart ta yaptırmıstım 2 numara. Gayet yeterli 2 numara

Çevrimdışı YARGIC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ,yeni kullanıcı olarak aldığım 2017 octavia 1.6 TDI Style aracım var. Forumlarda A5,A7 ibareleri var bunların açıklamasını anlayamadım,hangi araca A5 Hangisini A7 neye göre deniyor?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2013 sonrası A7 diye geçiyor hocam. Yani yeni kasalar.

Çevrimdışı YARGIC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,
2017 Octavia DSG TDI aracı kullanırken ani hızlanma gerektiğinde gaz a bastığında gaz yemesi ve hızlanması 1-2 sn sonra başlıyor ve bunu hissediyorum. Bu normal bir durum mu?