škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AyPars;606671
Navigasyon cihazım var skoda yetkili servisleri takabilir mi? Ans620 almistim hala taktiramadim. Balikesir ve yakin cevresi iyi onerebileceginiz varsa yardimlariniza sevinirim

İşçilik ücreti alarak takacaklardır. Yine de çevrenizdeki servisleri arayarak bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
İyi bir oto teyp-multımedya tesisatcılara taktırabilirsiniz.Servisler çok para alırlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracımın bakım zamanı geldi alttan ses geliyodu ustaya götürdüm şu parçalar değişecek dedi;sol rot kolu,sağ salıncak fişliği sağ ve sol rotil değişecek dedi toplamda yan sanayi ürünü türk malı dedi 110 tl parça fiyatı çıkıyor bunun alman malı olanı varmış febi marka 150 tl falan çıkıyor bunlar sizce önemli mi napsam acaba?
orjınal üzerindekiler çok pahalıdır en az 3 kat dediler kafam karışık?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;606947
arkadaşlar aracımın bakım zamanı geldi alttan ses geliyodu ustaya götürdüm şu parçalar değişecek dedi;sol rot kolu,sağ salıncak fişliği sağ ve sol rotil değişecek dedi toplamda yan sanayi ürünü türk malı dedi 110 tl parça fiyatı çıkıyor bunun alman malı olanı varmış febi marka 150 tl falan çıkıyor bunlar sizce önemli mi napsam acaba?
orjınal üzerindekiler çok pahalıdır en az 3 kat dediler kafam karışık?
Çok maliyetli bir durum değil, değiştirin kafaniz rahat etsin,sesten de kurtulursunuz. Yerli yerine ithal parça kullanin tabiki de.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;606971
Çok maliyetli bir durum değil, değiştirin kafaniz rahat etsin,sesten de kurtulursunuz. Yerli yerine ithal parça kullanin tabiki de.
en kötüsü bulunduğum yerde orjınal parçaları yok:uve:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı uluc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ÇOK ACIL YARDIMIZ LAZIM !!!Aracaim skoda octavia 2010 model elegance 1.4 tsi.Aracim duz yolda giderken ariza lambasini yakti ondan ustaya goturdum oda bi sey yok dedi arzayi sildi 10 gun sonra bi daha yandi ustaya tekrar goturdum ve aracin normal bakimlarini yapip buji degistirip kelebek bogazlarini temizledi.Usta dediki tam proglama yapacam yariya gelince sistem beni dışa atiyor.Yani format gibi sistemi yeniden kuramiyorum yarida beni dışa atiyor.Sen arabayi boyle bi hafta dene bi daha ariza lambasi yanarsa bi daha bakariz dedi .Tam 7. Gun bi daha ariza lambasi bi daha yandi aracima prins tup taktiracaktim usta bu sekilde takilmaz dedi sizce bu sekilde tup taktirsam bi sıkıntı olur mu ???

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uluc;619838
ÇOK ACIL YARDIMIZ LAZIM !!!Aracaim skoda octavia 2010 model elegance 1.4 tsi.Aracim duz yolda giderken ariza lambasini yakti ondan ustaya goturdum oda bi sey yok dedi arzayi sildi 10 gun sonra bi daha yandi ustaya tekrar goturdum ve aracin normal bakimlarini yapip buji degistirip kelebek bogazlarini temizledi.Usta dediki tam proglama yapacam yariya gelince sistem beni dışa atiyor.Yani format gibi sistemi yeniden kuramiyorum yarida beni dışa atiyor.Sen arabayi boyle bi hafta dene bi daha ariza lambasi yanarsa bi daha bakariz dedi .Tam 7. Gun bi daha ariza lambasi bi daha yandi aracima prins tup taktiracaktim usta bu sekilde takilmaz dedi sizce bu sekilde tup taktirsam bi sıkıntı olur mu ???

Yanan arıza lambası okuma yaptığın arıza kodunu bilmek lazım. Arıza koduna göre kodun açıkladığı arızayı tanımlamak için bunlar lazım. Arızaları silmeden önce bunların tanımlarına bakmak lazım.

Çevrimdışı oktavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler
Arkadaşlar aracım 2014 oktavia 1.6 tdi dsg şanzıman
Son bir haftadır el freninde sorun yaşıyorum. El freni manuel. El frenini çektiğim zaman el freni düğmesine bir basılmıyor. Basılmadığı için aşağı inmiyor sürekli yukarı çıkıyor. En sonuna kadar geliyor . Aracı tekrar çalıştırıyorum bazen bırakıyor bazen bırakmıyor. İki gündür de start stop tuşu ile merkezi kilit tuşları çalışmıyor. Her ikisi de aktif fakat tuşları ile açma kapama işlevini yapamıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı cigarini

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 octavia aracıma zenec2011d taktım.sonradan takılma park sensörünü görsel olarak zenece tanıtma şansımız varmı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kamil1818;633751
2006 octavia obd yeri nerededir

Direksiyon sol alt tarafinda plastik kaplamanin bitimine yakin yerde. Egilip bakinca gorunuyor .

Çevrimdışı sumer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam benim aracım A 5 kasa 1,9 tdi yakıt deposu 55 lt yazıyor ama araç yakıt lambası yanar yanmaz yakıt alıyorum58 lt alıyor bilgilendirirseniz memnun olurum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Selam benim aracım A 5 kasa 1,9 tdi yakıt deposu 55 lt yazıyor ama araç yakıt lambası yanar yanmaz yakıt alıyorum58 lt alıyor bilgilendirirseniz memnun olurum

Alır, gırtlağa kadar dolunca alır. Tabanca atınca durmalarını söyleyin, genleşme tankı dolmasın