škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feridun;633365
Ben alırken semsiye, paspas, usb flash bellek ve anahtarlık kaptım. Bastirin hucum :D hayirli olsun bu arada

Bunları herkese veriyorlar zaten bence siz hiç bastıramamışsınız :D

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yapma hocam ya :D cam filmi cok istedim ama vermediler bunlarla avuttular dedim simdi herkese veriyorlar dediniz beni yaktiniz. Uykusuz geceler beni bekler

Çevrimdışı BahadirE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633331
Sorması ayıp kaç tl ye aldınız araçlarınızı ?
Çevremdeki tüm bayileri aradım beyaz renk 72 bine düşüyorlardı ben biraz daha verip metalik gri aldım [emoji4]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mnycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba, benim araçta özellikle kasislerden geçerken veya çukurdan geçerken önden metalik sesler geliyordu, serivese götürdüm nornal dsg şansıman olayı dedi. Bu sorunu yaşayan var mı ?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mnycl;633611
Herkese merhaba, benim araçta özellikle kasislerden geçerken veya çukurdan geçerken önden metalik sesler geliyordu, serivese götürdüm nornal dsg şansıman olayı dedi. Bu sorunu yaşayan var mı ?

2. Viteste oluyor degil mi ara sokaklarda yavas giderken. Dsg olayi o. Bi ariza degil

Çevrimdışı mnycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet dediğiniz gibi düşük viteste oluyor, ama alıştım artık sorun olmuyor

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk başlarda bende çok kafaya taktım, sonra müziği bi tık daha açarak çözüm buldum.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2018, 10:20:07 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı sade2018

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633331
Sorması ayıp kaç tl ye aldınız araçlarınızı ?

72.000 tl + 900 tl hız sabitleme

Çevrimdışı mnycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;633662
ilk başlarda bende çok kafaya taktım, sonra müziği bi tık daha açarak çözüm buldum.

Ben o sesi artık duymuyorum bile sanırım alıştım...

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mnycl;633708
Ben o sesi artık duymuyorum bile sanırım alıştım...

Bu bahsettiğiniz ses rolantide daha net duyulan. Belirli aralıkla gelen sanki dönen bir şey belirli bir noktaya geldiğinde( yaklaşık 1 saniye arayla) bir yere sürtütormuş gibi gelen bir ses mi?

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam,

Fabia için yenilenmiş aksesuar kataloğunu buldum. Aşağıdaki linkten paylaşıyorum. Epey güzel aksesuarlar var. Özellikle artan jant çeşitleri bir muazzam. 40 küsür civarı jant kombinasyonu var. İlgilenenlere duyurulur...

https://drive.google.com/file/d/1eY19OWmsjB_x7o-YHEv93mfZgcn8vqjW/view?usp=sharing

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi akşamlar. Hafta sonu yağmur ve çamurlardan kurtulmak üzere aracı detaylı temizlemeyi düşünüyorum. Arka koltuk döşemelerinde eskiden kalma büyükçe hale şeklinde izler mevcut. Kesin çözebilecek basit usül kimyasal temizleyici önerebilecek var mı?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;635544
Herkese iyi akşamlar. Hafta sonu yağmur ve çamurlardan kurtulmak üzere aracı detaylı temizlemeyi düşünüyorum. Arka koltuk döşemelerinde eskiden kalma büyükçe hale şeklinde izler mevcut. Kesin çözebilecek basit usül kimyasal temizleyici önerebilecek var mı?

hocam ben kolçaktaki su vb lekeri aşağıdaki temizleyiciyle çıkardım gayet de işe yarıyor. fiyatı da aşırı uygun. sizin bahsettiğiniz izler de benimkiler gibiyse işinizi görecektir.

https://www.hepsiburada.com/carpex-kumas-doseme-temizleyici-500-ml-p-OTDG00016

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;635544

Valet pro carpet cleaner  kesin çözüm. ürünün paketi fazla ve pahalı gelebilir. detailing sitelerinde bölünmüş satan arkadaşlar var. :ok:

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;635318
Arkadaşlar selam,

Fabia için yenilenmiş aksesuar kataloğunu buldum. Aşağıdaki linkten paylaşıyorum. Epey güzel aksesuarlar var. Özellikle artan jant çeşitleri bir muazzam. 40 küsür civarı jant kombinasyonu var. İlgilenenlere duyurulur...

https://drive.google.com/file/d/1eY19OWmsjB_x7o-YHEv93mfZgcn8vqjW/view?usp=sharing

Cok guzel seyler var ama gelmez bunlar buraya