škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 superb manuel prestij paket

ozyx · 24 · 6578

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2016 superb manuel prestij paket siparişi verdik ama iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum. bu donanım paketleri değişikliği kafamı iyice karıştırıyor sizin düşünceleriniz nedir acaba ?

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;559957
Arkadaşlar 2016 superb manuel prestij paket siparişi verdik ama iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum. bu donanım paketleri değişikliği kafamı iyice karıştırıyor sizin düşünceleriniz nedir acaba ?
Araciniz hayırlı olsun seçim güzel güzel prestige pakette fazla bi degisiklik olmadi

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;559961
Araciniz hayırlı olsun seçim güzel güzel prestige pakette fazla bi degisiklik olmadi

çok teşekkür ederim sağolasın da işte bu bazı sayfaları okuyunca style plus almamakla hatamı yaptım gibi düşünüyorum sıkıntı orda..

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Prestige farkı çok yine koltuk döşemesi farki sadece 6500 tl 18 jant geri görüş kamarası ısıtmalı koltuklar vs

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam valla içimi rahatlattın ya iki gündür düşünüyordum bende iyi mi yaptım kötümü yaptım diye

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çabuk alışırsınız donanım seviyesine. başka araçlarda eliniz arar  aynı donanımları. misal kardeşimin leonda bagaj kapama düğmesi arıyorum :)

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya az önce telefonla görüştüm çok sinirlendim. bu smartlink denen dalgametre nasıl aktif gelmez aklım almıyor. ulen 110 küsür bin lira para vermişiz. 500-600 liralık smartlink aktif değil. başlarım böyle işe

Çevrimdışı mfuluat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;559957

Merhabalar hocam, bence de doğru tercih, şimdiden hayırlı olsun :). Ali bey'in ve Özdil' beyin de bahsettiği gibi donanımda çok büyük bir fark yok ve bu donanımların faydalı olacağı kanaatindeyim. Ben de oldukça uzun süredir araştırıyorum ve benzer bir model için siparişi (Prestij 1.4 TSI 150 ACT) inşallah yakında vereceğim ;) Opsiyonlarda karar kıldım fakat bu sefer de bej iç döşemenin temininde firma bir takım sıkıntılar yaşıyormuş. Bakalım olmadı siyah iç döşeme ile devam edeceğim. Siz ne renk iç döşeme tercih ettiniz?

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;559982
ya az önce telefonla görüştüm çok sinirlendim. bu smartlink denen dalgametre nasıl aktif gelmez aklım almıyor. ulen 110 küsür bin lira para vermişiz. 500-600 liralık smartlink aktif değil. başlarım böyle işe

Yeni aracınız hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun. Aracınız muhtemelen 55.000 - 60.000 tl ustunu devlete vergi olarak ödediniz araç ile ilgili bir maliyet bedelini kapsamıyor bu rakam.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mfuluat;559991
Merhabalar hocam, bence de doğru tercih, şimdiden hayırlı olsun :). Ali bey'in ve Özdil' beyin de bahsettiği gibi donanımda çok büyük bir fark yok ve bu donanımların faydalı olacağı kanaatindeyim. Ben de oldukça uzun süredir araştırıyorum ve benzer bir model için siparişi (Prestij 1.4 TSI 150 ACT) inşallah yakında vereceğim ;) Opsiyonlarda karar kıldım fakat bu sefer de bej iç döşemenin temininde firma bir takım sıkıntılar yaşıyormuş. Bakalım olmadı siyah iç döşeme ile devam edeceğim. Siz ne renk iç döşeme tercih ettiniz?
Ben bej döşeme+cam tavan için tüm bayileri aradim gaziantep te buldum. Gerekirse tüm bayileri arayın

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Ben de Superb alma niyetindeyken mutlaka manuel düşünüyordum zira DSG'de hala kafalar karışık olduğu gibi fahiş bir fark talep ediliyor, iyi seçim. Allah kaza bela vermesin...

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mfuluat;559991

Hocam sağolun sizinki hayırlı ugurlu olur inşallah. Ben bej tercih ettim. Hiç bir problemden bahsedilmedi bana

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;560006
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Ben de Superb alma niyetindeyken mutlaka manuel düşünüyordum zira DSG'de hala kafalar karışık olduğu gibi fahiş bir fark talep ediliyor, iyi seçim. Allah kaza bela vermesin...

ben otomatik araç sevmiyorum açıkçası. lakin yinede dsg olan model ile test sürüşü gerçekleştirdim, araç vites arttırmak için belli bir devire kadar bekliyor. hani bu da bana sanki biraz geç vites yükseltiyormuş gibi geldi. yani beni pek tatmin etmedi. belkide ben otomatiğe alışık değilimdir, şimdi arabayada çamur atmayalım.

Çevrimdışı skayir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende daha bugun 2016 superb prestige dsg aldım. 19 jant ve panoramik sunrooflu. İlk defa skodaya biniyorum ama ilk izlenimin gerçekten heyecan verici. Smartlink yeni keşfettim ama arkadaşlar aktif değil falan diyor. Gerçeklik payı nedir?

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben smartlink i andorid auto üzerinden  aracımda aktif olarak kullanıyorum.Eğer bahsedilen bu ise araca bağlantı özelliklerine sahip bir telefon yeterli olacaktır.