škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 superb manuel prestij paket

ozyx · 24 · 6573

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;560121
ben smartlink i andorid auto üzerinden  aracımda aktif olarak kullanıyorum.Eğer bahsedilen bu ise araca bağlantı özelliklerine sahip bir telefon yeterli olacaktır.

Hocam biraz detay verebilir misiniz ?

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim telefonum android işletim sistemli.Andorid auto yükledim.Araca usb ile telefonu bağladığınızda,google maps, telefon rehberi,spotify gibi birkaç uygulamayı aracın ekranında görüyorsunuz.ve aracın kendı uygulaması gibi kullanabilirsiniz.whatsup mesajları geliyor ve arac sesli okuyor.bu özellik baya kullanışlı.Google maps i navigasyon gibi kullanıyorum.Adres girdiğiniz an,sesli tarifle beraber navigosyonu arac ekranın görebiliyorsunuz.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
telefonum Lg G3.ben de andorıd auto yoktu.Uygulamalardan, andorid auto apk dosyasını indirp yükledim. Samsung telefonda da denedik.onda da bağlandı.

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;560182
telefonum Lg G3.ben de andorıd auto yoktu.Uygulamalardan, andorid auto apk dosyasını indirp yükledim. Samsung telefonda da denedik.onda da bağlandı.

hocam peki bu özellik için ekstra bir işlem yaptırdınızmı aracı aldıktan sonra?

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;560214
hocam peki bu özellik için ekstra bir işlem yaptırdınızmı aracı aldıktan sonra?

Hocam 2015 model Prestige Donanımlı araçlarda Smart Link için ekstra ödeme alınmıyordu. Ben ıphone kullanıyorum ve USB ile bağlandığım anda Car Play hemen aktifleşiyor.
Demek ki 2016 modellerde ücretli yapmışlar. Ayrıca 2015 model Prestige donanımda sdantard olan Front Asist ( Çarpışma Önleyici ) 2016 model Prestige donanımında  de opsiyonel olmuş

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ücretli yaptıklarını sanmıyorum.Arac ile gelen 6,5 inçlik Bolero multimedya sisteminde var.2016 modellerde de olacaktır.Sanırım bir yanlış anlaşılma var.

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatto;560295
Ücretli yaptıklarını sanmıyorum.Arac ile gelen 6,5 inçlik Bolero multimedya sisteminde var.2016 modellerde de olacaktır.Sanırım bir yanlış anlaşılma var.

Bolero ile alakalı değil. Bolero Style Paket araçlarda da var ancak onlar da ekstra ödeme yaparak kullanıma açtırabiliyorlar.
Ayrıca Octavia nın dolu paketinde de Bolero mevcut ancak arkadaşım yarım saat pazarlık etmesine rağmen Mirror Link i aktif hale getirmek için 750 TL ödeme yapmak durumunda kaldı. Servisin yaptığı sadece yazılım yüklemeden ibaret.

Çevrimdışı serhatto

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkanarslan;560319
Bolero ile alakalı değil. Bolero Style Paket araçlarda da var ancak onlar da ekstra ödeme yaparak kullanıma açtırabiliyorlar.
Ayrıca Octavia nın dolu paketinde de Bolero mevcut ancak arkadaşım yarım saat pazarlık etmesine rağmen Mirror Link i aktif hale getirmek için 750 TL ödeme yapmak durumunda kaldı. Servisin yaptığı sadece yazılım yüklemeden ibaret.

Ben superb ile beraber gelen bolero multimedya sisteminden bahsetmiştim.Octavianın bolaro sisteminde olmayabilir.Ama superb 2016 kataloğunu incelersenin bolero da "Standart olarak SmartLink
sistemi mevcuttur" ibaresini görebilirsiniz.Yani superblerdeki bolero da bu yazılım ücretsizdir.